Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ... ki fog jönni j. hétvégén a gurulásra?
Hátha esetleg érdekel valakit:

link
Eladó Bandika!

Ha megbízható motorra vágyna közületek valaki
amikor mim entünk ki akkor jöttek szembe velünk, 2 autóval hozták őket vissza Pécs felé
Egyértelmű a GSXR1000 és a GSR750 amit próbára tettem. Sajnos a meló miatt el kellett jönnöm fél 12 kor. Igy 2-2 kört mentem a vasakkal. A GSXR1000 eszméletlen erős és gyári dobbal is brutál hangja van. Szerintem a nem túl jó idő is közrejátszott hogy nem voltak olyan sokan de én ennek örültem
Szerintem jó volt.

http://youtu.be/KfBb_eB1OOI
És melyiket próbáltad?
Lehetett többet is?
Orfűn tavaly előtt akkora volt a túljelentkezés hogy csak egyszer,
jó esetben kétszer lehetett menni.
Na de annál nagyobb élvezet volt a KTM Super Duke R!
Pár kép tegnapról. Ha esetleg van valakinek még képe feltehetné.
Jóreggelt!
Én most indulok melózni, aki jön Orfűre a medvehagyma fesztiválra, remélem találkozunk, aki pedig motorozni megy annak szép napot kívánok és vigyázzatok magatokra!
Mára 20 fokot mondtak, használjátok ki helyettem is!:)
Nem attól félek hogy elázok.
Ez nálam amolyan fóbia..
Akik régebb óta ismernek tudják,
ha az eső legkisebb jele mutatkozik, én tiplizek..
tudok adni esőkabátot szép narancssárga hogy jól lássanak
Baszki ha 20.án esni fog, hát magam alatt leszek rendesen..
1 felhő volt az égen az is Orfű felett Engem már egyáltalán nem zavar az eső, minden hétvégén eláztam eddig
Na ez a rémálmom.
És ahogy nézem 7végére mondanak némi esőt..
Pécs-Abaliget-Orfűi kereszteződésben fordultunk vissza Pécsre, addigra áztunk szarrá. Szüleim másik irányból támadtak, ők Magyarhertelendnél áztak el
Szia!

Megúsztuk eső nélkül. Reggel 9 kor még csak ketten voltunk

Aztán 10 után kezdtek szállingózni az emberkék. Mikor én eljöttem kb 11:40 körül addigra vagy 50-60-an mentek már legalább 1 kört. Jó volt. Főleg a Gixxer 1000

Mindenki azzal akart menni.
Bocsi, csak most olvasom...
nemrég értem haza, kint egész jó idő volt egészen negyed 4 ig, utána szakadó eső, jégeső 5percig, fél5 körül ált el az eső, de addig nagyon sokan voltak. Kemencés udvarba belépbe, balra haladva, a sarokba vagyok ha esetleg valaki holnap arra jár! Barna bárpult!
Remélem megúsztátok eső nélkül, mentem volna én is szívesen, de hát a meló... gondolom tudjátok miről beszélek :(
Köszönöm a lehetőséget a Pécsi Suzuki Enduronak hogy ilyen szuper motorokat probálhattam. Bővebben a mai napról holnap......
ha ott vagyunk kiabáljuk a nevedet?
Sziasztok!
Aki még nem értesült róla, Suzuki motoros nyiltnap 2013 04 13.

http://www.autoinfo.hu/enduro/...
Köszi szépen. Én is nagyon remélem!:)

Ha a suzuki nyílt nap után van kedvetek Orfűre gurulni, akkor keressetek meg nyugodtan, kemencés udvarban leszek, bárpulttal, jaegeres felsőben! :)
jó munkát. Reméljük jó idő lesz!
Úgy legyen! És legyen jó időtök, én elvileg melózok lent a fesztiválon, úgyhogy sajnos nem tudok elmenni motorokat tesztelni, pedig vártam!
Remeterét-Lapisi út az útvonal. Erre talán nem lesz akkora forgalom!
Szombat Vasárnap Orfűn Medvehagymafesztivál lesz, szóval ezt iktassátok be, hogy nagy lesz a forgalom, nem fogtok tudni szerintem annyit menni...