Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írj a Bandit fórumban Zöldinek!
Üdv mindenkinek. Hercules Prima GT alkatrészeket keresek! Tel: 06/309043541
András, mi dudaltunk le az arkadnal
Pótregisztráció!

A regisztrációs nehézségek miatt,szombat reggel is lehet regisztrálni a vezetéstechnikai tréningre,a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon.Sokan jelezték ,hogy nem tudnak regisztrálni emailben.Aki szeretne regisztrálni az jöjjön 07.15-re a rendőrségre.Dunaújváros,Szent György út 1.
Még van szabad hely!
Sziasztok Motorosok :)

Ha gondoljátok akkor keressétek fel a facebook-on a " BaranyaMegyeMotorosai " csoportot és jeletkezzetek tagoknak :)

Amiket szoktunk csinálni a csportban : Túra szervezés, saját motorokról kép feltöltés, javítással kapcsolatos tanácsok illetve kérdéseket lehet adni , barátias hangulat, különböző jogszabályváltozásakkal járó hírek megosztása, Hétvégi gurulás szervezése , és még sorolhatnám napestig :)

Kérlek , hogy csatlakott TE IS ! Már közel 120 tagunk van ebből több mint a fele aktív :) Gurlásokat illetve össze verődünk olyan, jó 6-7 motor MINIMUM :) CSATLAKOZZ!

Széles utat!

Üdvözlettel : Szili Dávid ( a csoport megalkotója )
III. Szezonnyitó Motoros Gurulás

http://www.sportmotor.hu/motor...
Helyes , várjuk már a szezon nyitót, lassan itt lesz a napja...
Neem! :)
Én a háttérben szervezkedek :P
hát látod
Mi van itt emberek, ebben a nagy télben mindenki lefagyott?
közben inkább megnéztem te ótvar
Nincs
Nem tudjatok veletlenul hogy a pecsi tonal, a dollar uton nyitva van az a kis fahaziko büfé ?
Számítanod kell nedves földes kavicsos szakaszokra, ennyi. Okosan tájnézegetősen nyugodtam mehetsz arra is
Sziasztok! Abaliget vagy Komló fele érdemesebb motorozni ilyen félig téli időben, óvatos tempóban?
Nem jön valaki arra?
Üdv.
Mi akkor is összetartunk és megcsináljuk nélkülük.
Egyszer már megmutattuk, lehet meg kell mutatnunk megint, de ez még a jövő zenéje.
nehogy a rendőrség megint meghátráljon
BUÉK!

Természetesen nem maradnak el! :)
Igyekszek megint mindent megszervezni és időben közzé tenni, hogy mindenki ráérjen!

1 kis kedv csináló :