Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont van egy MCM 140ccm olajhűtős blokkom komplett
(gyújtás 24-es karbi kipufogó,olajhűtő Ugy ahogy van indítható a műhelyasztalon). +egy fordított elsőteló befogatókkal ill komplett elsőfékrendszer
Hello!
A kuplungszerkezet hiányzott de már eladtam .
Szia! Érdekelne a 110es blokk! Pontosan mi hiányzik róla? Köszi!
Hello érdekelne engem 110-125 ös blokk eladó ?
Hali már rég nincs meg :S
Hali megvan még az olaj centrifuga?
Így ahogy a képen látható 35.e de megegyezünk ha eljössz...csak a blokk hiányzik belőle ..minden más rajta fék kipu,lámpák,minden!
Vázat mennyibe adod?
Eladó a képen látható váz! CSAK 1Ben,! És egy első teló ahogy a képen látható...
Pár sorral lejjebb megtalálod a listát.Mi kellene?
Hali eladók a képen látható pitbike cuccok.
-110-es blokk kis hiányal :14ezer ft-ért
-Fordított teló 8ezer ft-ért
-125-ös karbi 6ezer ft-ért
-140ccm MCM olajhűtős blokk komplett üzemképes kipróbálható
60ezer ft-ért +uj dugóval gyűrűkkel

+36302649336
2010. 11 hóban dobozban pitbike.hu-ról vásárolt bse 150 pro versenyzésre alkalmas pitbike + egy vadiúj komplett lifan 150 motorblokk újonnan boltban külön 90 ezer ft ! Ez a dobozban, foliában van , egyben eladó a kettő . A motor be lett üzemelve, összes csavar acélra cserélve, kormány merevítő megperselyezve,carbon gázkar fedél,kormánycsapágy és a lánc zsirozva,bovdenek olajozva,motul észter 10w 40 olaj cserélve,légszűrő besprézve. 9000 ft os rockstar 3 m. matrica szettel.Vadonat új ! 0 km- es ! és hibátlan karcmentes sohasem használt a motor, garázsban letekarva áll, közeli cross pálya, időhiány, és betegség miatt ! ajándékba adok hozzá plussz új jts lánc ,kis lánckerék, gyári gázkar, hátsó föfék henger + fémfékcső, putoline légszürő spray ,és lánczsir spray, jcs cross bukó 58-as,mgax és polisport 2 db. szemüveg,új fox térdvédő, kesztü, fox nadrág. Próba csak a megvétel után, pénz nélküli érdeklődők kiméljenek, csere csak kp.-re ! T:06307534807 Székesfehérvár
Heló. szeretnék vásárolni egy pitbike blokkot és 2 közül tudnék választani. szeretném kikérni a véleményeteket. az egyik egy ducar blokk, a másik pedig lifan. alkatrészellátás, megbízhatóság, teljesítmény legjobban ilyenek érdekelnének engem köszi a segítséget
Milyen alkatrészeid vannak még meg? :) Emailbe írj kérlek. kolozsiii@hotmail.com

Köszönöm!
Hátsó kerekem nincs már :(
Szia ! megvan a kézvédő.megoldható postán utánvéttel is.
írj emailt! veszilacikukaccitromail.hu-ra
üdv.:laci
Írj emailt és küldök képet. kolozsiii@hotmail.com
Az első sárvédő formája érdekelne. Van esetleg fotód róla, még a motoron?
Crf 50, Lehet volt már festve, mert nekem ez volt rajta gyárilag, de egy festés ráfér ha így nem megfelelő. De én így használtam. :) Nem törött.
Az idomszett mire való? Crf50, vagy70? Festettek, vagy anyagában fekete?
Komplett Idomszett,zsír új kuplung bovden, bal oldali törés mentes dekni, tárcsák, hengerfej fedelek.


Érdeklődni emailbe, árat megbeszéljük. : kolozsiii@hotmail.com
Nincs már meg. :/
12 es hátsó kereket keresek
mennyi a hátsó kerék?
nincs 12es hátsó kereked?