Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kitűnő állapotúak a felnik,és mindene,DE csak egyben eladó 35000.-ért...
szia a hátsó felnit megvenném gumi nélkül. Mennyi lenne?
első gumi 14coll hátsó gumi 12coll-os
Heló csak 1 ben eladó 35000.- ért...
cső tud valaki 12"-os hátsó gumit?
cső mennyiért adnád a hátsó gumit , hány "-os nekem a 12-es a jó , és az első mennyi lenne?
mennyi lenne az első fejidom és a hátsó lámpa, a láncvezető görgő, komplett hátsó fék?


http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok, egy kis felvilágosítás kéne.A pitbike-ok most üzemórásak mint a cross motorok vagy nem üzem órásak.Vagy ez itt típusfüggő pl. a drágább-jobb minőségűek üzemórásak, a gyengébb minőségű kínaiak pedig nem.A másik kérdés pedig, milyet érdemes.Nyilván pénztárca függő a dolog.De mégis az olcsóbbak is jók lehetnek és strapabíróak, csak szervíz igényesebbek?Remélem nem fárasztottam le senkit a buta kérdésekkel, de komolyan érdekelne a válasz.
Jah értem köszi csak amit én néztem annak 85 cm az ülés magassága és olyan kellene aminek ugye legalább 85cm legyen.
Hali!
Ezek árába tudsz venni pl. bse-t is akár....szerintem ezeket felejtsd el.
Vagy az én Motovertem,bár az nem ezek árában van.
Sziasztok!

Pit Bikeot szeretnék venni és szerintetek melyik jobb ? Orion AGB vagy X Moto ? Mert egyik haveromtól hallottam hogy az X Moto nem jó de azt nem mondta hogy mért és ezt szeretném kérdezni,előre is köszi.
Hali!
Képen látható pit cuccaim eladnám.
Következők:-alu váltókar,két berúgókar,első fékkar,gyorsgázkar markolattal,kuplungkar konzollal,leállitógomb,és pár klx idom.
Ha valami érdekel,irj mailt:simoviki@vipmail.hu vagy jelezz itt.
Valakinek egy pocket bike ?
csáó
valaki nem tud nekem egy olyan ábrát küldeni, amiben a 125ccm loncin blokkos pitbike komplett vezeték rajz van?
mert nekem felújítás elötti szétszedés során valami elszakadt, és nincs szikra.:(
szevasztok
nekem kellene egy komplett hátsó kerék (felni+gumi) 12"-os +hátsó fogaskerék minnél nagyobb + még egy hátsó fékcső aki tud az írjon már erre az e-mail címre::
ordogok@pr.hu
Pest megye monor- vecsés,esetleg Bp-re bemegyek érte..Posta nem jó ,mert összetörik-megsérül a portéka...Pl:1x rendeltem postán vw golf első lámpát 40ért és az 1ik eltört mire megkaptam:( Te kerestél nem rég telón?
szia

esetleg egy blokkod nem lenne hozzá komplettan?

és a vázat postázni tudnád ? én is postázni tudnám a laptopot , am hol laksz ?
Heló érdekel a laptop,küldj telefon számot,vagy hivj,70/4270156.
Írd le mit lehet tudni róla a fontosabb dolgait.....Volt -e javítva szervizelve?STB......
Értem köszi a választ és a tiéd az milyen márka ?
hali!
ha valakit érdekel jelezzen:http://www.kepesmotor.hu/texti...
125-öt alatt nevegyél sztem ! bár nekem még az sem jön be erő ügyileg ! nekem 140 -es van az sztem ami már jónak mondható! ja és olcsó nevenincs kínait sem mert azzal csak a baj van ;) vannak ebben jó fajták is bárki bármit mond a pitekről... van a szétesős szar / a normálisan összerakott bár drággáb kategória ...
Sziasztok!

Az érdekelne engem hogy a Pitbike 125-ösek hogy bírják a sarat ? (Gondolom jól mert azért Cross/Pitbike csak mégis megkérdem hogy azért tudjam mert szeretnék majd egyet venni. ) Ki-e bír jönni,hány kobcentitől meddig a jó,stb...
Választ előre is köszi.
2000-ért küldheted is!Email címemre írj! csambi007@gmail.com
LIFAN 140 alkatrészek eladók! olcsón jóálapotban ! váltó,kuplung. stb.. hengertől lefele.. Főtengelyen kívül!
12"-os első kereket keresek! ha van írjatok vagy hívjatok!
zturoczi@freemail.hu
06 20 270 5283
Valakinek ez a kormány mondjuk 2500ft-ért?