Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy pitbikeot szeretnék a közeljövőben összerakni és azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy kínai vázba beleépíthető e egy minőségibb erősebb blokk átalakítás nélkül akár egy ycf blokk.Hobbi célra használnám vagyis nem fontos szempont hogy a futómű stb. silányabb minőségű drágább társainál.Lehet, hogy furán hangzott a kérdés de egyenlőre gyerekcipőben járok ebben a témakörben.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Hellotok!
Melyik a megbízhatóbb/erősebb blokk? A Loncin vagy az Orion?
Melyiket kell többször szervizelni?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Ha sikerül hamarabb odaérnem, megcsöröglek!
Heló igen megyek a terem krosszra de ne haragudj nem tudom elvinni magammal, mert nincs hova raknom motoron! A gumi 100%-os nem hogy nem mentek vele hanem még felrakva se volt felnire! Ha érdekel esetleg terem krossz előtt eljössz hozzám és megnézed!
Hejj, engem a bütykös érdekelne! Teremkrosszra mész? Ott megnézném!
Szevasztok áruba bocsájtanám kitűnő állapotú pitbike gumikat!
http://www.kepesmotor.hu/kross...
Eladó egy 12-es sm szett,pitbike-ra.120-as innova slick gumikkal!
Laptop csere szóba jöhet!
Sziasztok lifan 140-es pithez keresek eladó komplett váltót és hátsó fék munkahengert !
Hát amennyiben beszámol kend egy orion 125-ös rettenetet, máris rohanok érte!
Vegye,vigye!
Van valami különbség az x4-es és x5-ös pitsterpro között?
Ez nagyonkalács kis gőzös Pedrobácsi! Elfogadnám az enyém mellé!
Eladó! Idén építettem egy 140-es pitet a legjobb cuccokkal(motoaction szervízében) és indultam 2 versenyen aszfalton amit meg is nyertem.Csak elfogytak az ellenfelek és most cross kerekeket tettem bele,de megvan az aszfalt garnitúra is. A váz egy BSE Pro elit(KLX) elöl hátul állítható telók. A blokk egy YX 140-es,de hengerfej tuninggal,másik vez tengellyel..stb. Daytona style gyújtás ,YCF nagy olajhűtő,gyorsgáz,Pitsterpro villanyak,pitsterpro kormány.Kormánymagasító.Elöl-hátul 2 (nagy)dugattyús fékek ,hosszított hátsó lengővilla.Új lánc,szinte új gumik.Carbon gyújtás dekni,alu váltókar.Pitsterpro berugókar.Magasított Two Brothers ülés. Pro Circuit kipu. Mikuni VM 24-es karbi. A motor nagyon sokban van,de jövőre szeretnék sport 125-re váltani és ha elviszik idén 250e-ért(cross kerekekkel)
Eladó 10' os hátsó kerék cnc-s 5000
Hali!
most ujjitottam fel teljesen a pitbike blokkomat!
de van egy olyan problémám hogy nem akar kipörögni teljesen... le dadog...!
probáltam egy olyat hogy levettem a légszüröt és befogtam a kezemmel a karburátor felét ugy kipörög... de ha vissza teszem a légszüröt akkor megint csinálja... pedig probáltam beállitani a levegőt de semmi! :(
Szeretném a segìtségeteket kérni hogy mi lehet a probléma?
Váéaszokat elöteis köszönöm!
Üdv.: Imre.
Részletek: e-mail:. mategabor@citromail.hu
remélem semmi baj nincs vele :)
hali lifan blokk .
itt az e-mail címem .
beszéljünk az anyagiakról.:)
dudssndor@gmail.com
YX vagy Lifan az MCM 140-es blokkod ? Lifan 140-es főtengelyem van.
Hello! Sajna nincs.
De a pitbike.hu tudsz rendelni ha jol emlékszem 22ezer ft+posta
Főtengelyed nincs eladó? 140 es ugyanilyen blokkba
Hello 140 es mcm blokkba keresek főtengelyt . nagyon fontos lenne ! akinek van eladó vagy cserélhető írjon . dudssndor@gmail.com
http://www.facebook.com/photo....

Képet lájkolja mindenki! Fontos! Köszönöm szépen!
Hellotok!
Mekkora egy 250-es pitbike (dirtbike) ülésmagasága? Lehozható 75-80 cm-re? (Az én magasságom 168 cm)