Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasztok nem tudtok valamit hogy lesz-e valamikor valami tömeges pitbike-ozás valamerre mert egyedül kezd uncsi lenni a dolog
hello engem érdekelne esetleg csere erre http://www.kepesmotor.hu/april...
Hali. Első hátsó cross gumit keresnék 12-es kerékre. Vagy akár komplett kerék is érdekel cross gumival. Első akár lehet 14-es is. Email: kolozsiii@hotmail.com
A régebbi (2010 előtti) yx-3-as blokkok tényleg hajlamosak voltak erre , nekem 4-es, 5ös van 2éve semmi ilyesmi nem volt velük remélem nem is lesz!
Szerintem csak hengerben kulonboznek,szerintem.
de valaki hozzaerto majd megmondja a frankot.
Én YX 140-et használok már lassan 3 éve, kapott bőven a kis kávédaráló, de a blokknak eddig semmiféle szerkezeti baja nem volt. Nem tudom, hogy a 150-es miben különbözik a lökettérfogaton kívül.
Az yx 150-es blokk tényleg főtengely és blokkház töréssel végzi néhány kilométer után?Nektek mi a tapasztalat?
Ez a motor mikor volt honda és 35 lóerő?
Eladó Dirt Bike-om!
200cc, 4T, léghűtés. Itt a link
http://www.kepesmotor.hu/honda...
(pitbike-ra ) :)
Sziasztok brutál hang cucomat cserélném pzbike-ra nézétek meg
hello ojan kérésem lenne tőletek hogy e képet szeretnék valakitől félautómata blokkrol a kuplung felöli ioldarol hogy hogyan van öszerakva mert van itthon 1 blokkom de nem tudok rájönni mi hova való ha lehetne több képet is több iránybol előre is köszönöm
Eladó pitbike szupermoto szett,12-es méretben,innova slick gumikkal,újak.38 eft/pár
Még mindig eladó a pit-cross-dirt Bike-om.
200ccm, 4T, léghűtéses. Az adatlapomnál van fönt kép róla, meg a hirdetés is fent van a képesmotor.hu-n.
Honda BFD 200 típus.
Nagyon jó motor, megy, mint a Fene.
Sziasztok. Lenne egy alig használt komplett váltóm. 5000Ft-ért elvihető.
Pitbike.hu-n kérdezz utána. Ők segítenek.
Szevasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy vennék egy használt pitbikeot és az eladó azt mondta, hogy nincs benne a kuplung kiemelő.
Interneten nem nagyon találtam ilyen alkatrészt hozzá, ez hogy van? Valaki tudna segíteni hogy hol lehet olyat venni, mennyibe kerül és megéri-e szórakozni vele vagy sz@r az egész?
Nem volt még pitbikeom, nem értek hozzá :)
Eladó Pitbike Pitsterpro YX 160-as blokkal.
Extrák: új hátsó kerék,új első és hátsó gumi.új hátsó lánckerék.új féktárcsák.Pitsterpro kormány, villanyak és kormánybefogó.Tag Metals kormányszivacs.Two Brothers magasított ülés.Erős KLX váz fehér hibátlan idomokkal.Pitsterpro dekor.Új visszahajlós fék és kuplungkar.Molkt 26-os(2012-es) karbi. Kisebb robogót beszámítok vagy esetleg nagy robogó csere érdekel érték egyeztetéssel.
ja, szervezni kéne, én mindig ráérek
Sajnos nem, mert a fotót a pitbike.hu készítette.
Milegyen Zébáttya, menjünk valamikor Pócsra pöcsköszörülni egyet?
akkor neked jár a jogdíj ,
Milyen állapotban van most a gép? Van jelenlegi képed róla?
Az én pitem fotója van a hirdetésedben.
Hello. Nekem lenne egy eladó Rockstar Sport 140-em. 135-ért kínálom,ha érdekel dobj egy üzenetet.babocsk@freemail.hu
Hello. Nekem lenne egy zsír új visszahajlós kuplungkarom. 3000-ért eladó. Ha érdekel valakit,lenne egy jó állapotban lévő komplett váltóm is.