Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A karton es a vekony fa is ugy nő ki kazan oldalabol hogy keznel legyen.
A balta, a fa, a hamu tök ugyanolyan volt már akkor is 😁
Én be lennék fosva a pipi helyében, tuti nem fogja beérni az asszony a kis házzal meg a springgel ha egyszer rájön hogy mégis kell a cerka csak már valaki másé 🙈🤷‍♂️
Ez nem szopatás, ez egy zseniális üzleti modell - eladni a levegőt 700 Ft/m3 🤣
Ez tök jó lehet, nálunk nincs ilyen lehetőség, még kínai szemétválogató sincs 🤷‍♂️😁
Én is nagyon szeretem nézni a tüzet.........tavaly órákig néztük amint ég a kínai szemétválogató 3 utcával arrébb máskor meg az egész környék sok hektáron 2 napig, mondjuk a füsttől alig láttunk tüzet, de mikor igen az csodálatos volt! 👀 😄
Igaz,majd ő fogja lecserélni a pipit,csak előtte még megcsináltatja ezzel a bohóccal azt a kérót amit vett neki.
Mondjuk az időszámításunk előtt volt akkor,abból kár kiindulni.
Nem hiszem, hogy találna még1et, aki elviseli... még a péziér se 😁
ezt 20 évig nézegettem mert a régi gázbojleren láttam a lángokat amikor a kádban heverésztem
tél-nyár között óriási eltérés volt, nyáron nindig szép kék volt a láng télen hidegben meg okádék sárga
télen 3-4x annyi idő kellett felfűteni a vizet, ez nem indokolja azt hogy télen 10-15 fokkal hidegebb víz van a rendszerben mint nyáron
Én se hittem el, te kretén, le is írtam neki..
Még a jáccótéren etted a homokot, mikor én napi szinten fűtöttem fával-szénnel, meg ami ezzel jár... szóval nagyon is tudom, milyen. Ezért fűtök most gázzal 🤣
ezek szintek
gyalog esel el biciklivel esel el motorral esel el
hol húzzuk meg a szándékos rongáls szintjét? mert odafigyeléssel nem esel el

a beteg elmédben van pár beakadt panel, aztán ezektől nem tudsz szabadulni,
pl sosem értettem mit zavarnal téged az alkeszok, legfőképp hogy már alig van, a 60-as 70es években 100x ennyi volt aztán mégis minden működött
Nem tudom mit vagytok ezen kiakadva, én kimondottan szeretek ezzel foglalkozni. Mondjuk nem is egy koszos kazánházban kell majd művelni hanem a ház közepén a ház éke lesz a kandalló 😊🤷‍♂️ Imádom nézni ahogy ég a tűz akár órákon keresztül, ezzel nincs pariban egy konvektor, de nyilván nem ez lesz az egyetlen hőforrás ezt már megbeszéltük. Amúgy, hogy hogyan tudnak beszopatni a gázzal azon túl, hogy utólag mondják meg hogy mennyi is volt a támogatott keret és mennyit számláznak nyócszázzal, hát így 🙈
https://www.facebook.com/share/r/X8awv2XzhcaBCMcy/
Ugye erzed te is, hogy ez mellebeszeles?
Pepo-n mit aprítsak?Még egyszer leírom,papír(ha van akkor karton is),alágyujtó(pepo),vékonyfa(ez lehet vékony ágfa,lehullott kéreg)majd vastag fa.
Szerintem is.........,de mi tart ezen ennyi ideig? 🤔 🧐 😆
fene tudja
a balesetek java része eszerint szándékos rongálás, pl ha gyalogolsz az utcán megbotlasz és eltörik a kezed akkor teljes árat kell fizetned mert ha odafigyelsz akkor nem történhet meg a botlás
Nem, a a járulék NEM a szándékos rongálásra van fizetve. Ez amúgy így van a többi biztosítónál, menjél csak be és kérd a szándékosan felgyújtott autód ellenértékét a biztosítódtól.
A nem fizetők az egy másik téma, természetesen azok sem kapnának semmit, nem, nem, nem, ne írja le senki a csecsemőt meg a betegen született esetét, hogy "az sem kapna ellátást"?
Ja,és a gyujtost meg a réten szeded,vagy azt más aprítja fel?
csak ugye akkor nem is kellene vonni a fizetésből a tb járulékot......
jelenleg pont így vagyok, egy gyógyszer felírás 5 ezer vérvétel 12, stbstb
amikor meg már nagyon szar lesz a helyzet jöhet a máv, remélen nem húzzák el sok évog a vasút építést
én már leszarom a tb nevű rettenetet, inkább kifizetek mindent, tb alapon egy mri 3 hónap, aztán 30 ezerért megcsinálják 2-3 napon belül
kb 3 óra alatt meglett mi a bajom és az ellenszer is, igaz a 110 lett a számla meg utána 2x30 de azóta sincs gond avval a részemmel
szóval nekem midegy ki mit csinál
amúgy szerintem a cigók 100x annyi pénzt elviszenk a közösből mint az általad felsorolt szenvedélybetegek, csak velük nem mersz kötekedni még névtelenül sem 😂
Én is így vagyok az ún. "szenvedélybetegeknek" való gyógyszerrel. A dagi, alkesz, drogos, bagóstól vonják le a kezelésük teljes költségét VILÁGPIACI áron, amennyiért a TB beszerzi, plusz a kezelések, ellátások egyéb költsége.
És akkor még a kiesett munkákat még nem is írtam, mert is kártérítessék meg velük.
Miért lenne már hülyeség?Baszki most írjam le tételesen mi az 5perc,meg hogy hogy tudom két perc alatt megrakni,na neeee.Baszki,rakok be papírt,(kb 6kocka) rózsaszín begyujtót vékony fát(kb10darabot)majd púpig rakom vastag fával,és ennyi a dolgom,ha ez nem fér bele 5percbe akkor nagyon bénák vagytok,venti indul kb 2perc múlva és kikapcsol 5perc múlva.Azt meg tudjuk már kiszámolni hogy 120mp alatt mennyi fát tudok bepakolni.
Nem bonyolult,de az 5+2+2 perc, az bocs, de hülyeség.
Azért mert te olyan hülye vagy hogy ülsz az új kazánod elött és csorgatod a nyálad egy órán keresztül,sőt ebbe még bevonod a gyereked is mint program,hát.......nem is fogod ezt felfogni.Azt áruld el nekem hogy ezen mi tartana tovább?Mert én el nem tudom képzelni,illetve de,téged eltudlak hogy baszakodsz fél órát hogy végre begyulladjon,nyitsz zársz kapcsolsz mindent jobbra balra,de hidd el,ez azért nem egy bonyolult dolog.
Furcsa,csak akkor azt nem értem nőt pl miért nem cserélsz?