Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen mindegy,a felét úgyis viszi.
Hát csak kisérletezgess,persze hogy számodra lehetetlennek tűnik egy 5perces begyújtás,mivel fentről égetsz lefelé,eleve lassabb aztán két perc múlva ilyen fa,5perc múlva olyan fa.....baszki,én ezt egyszerre megcsinálom és lentről gyújtok be,és azért rakok papírt mer az fog a leghamarabb meggyulladni,a lényegi munkát úgyis a pepo végzi.
mert jobb a tihanyi karton meg a vékonyfa? Vagy miért tihanyból hordod?
ezért jó a máv, a mozdony nem téveszt, nem tud hibázni 😁
amivel szembenézek az a te korlátoltságod
mert ugye az ember nem véletlen sétál és nem véletlen botlik meg
ha séta közben rádesik egy cserép, na ez nehezen elkerülhető maximális odafigyelés mellett is, ezt esetleg be lehetne tudni önhibán kívüli balesetnek, bár itt se mérte fel az egyén az összes veszélyforrást, emiatt ő is hibás valamilyen mértékben
ezzel,most mit akartál kifejezni mert nekem nem egyértelmű(kezeit széttáró)
😅 ezt idén átélte amikor osztrákiában voltak 😅
én csak 110-ért veszem 😅
😅
😅
csinálok vagy hármat melyik legyen az övé?
de a gázban nem minden ki hisz(ujjával nemet mutató) van olyan aki fél, hogy beszopassák vele ezért inkább be se köti 😅
Nem,el kell érte mennem Tihanyba.Szerinted hol a tökömbe lenne ha nem ott ahol arra szükség van?
ilyen alapon sem a csecsemő sem a betegen született nem kapna ellátást (gondolkodós)
nekem pl. van legalább egy mázsányi háncsom. meg egy halom 4-5 cm méretű aprófám. nekem pl. nem kell küszködnöm a gyújtóssal. De mindig kísérletezek valamin(gondolkodós) Maradt a gyalulgatásaimból egy diszpivödőr forgács. Azt átitattam olajjal. Most úgy csináltam beleraktam az aprófából egy 5-6 db-ot ráraktam egy kis szeneslapátnyi olajos forgácsot meggyújtottam, becsuktam a kazánajtó alul nyitvahagytam a szellőzőt csak ennyit lehet hallani, hogy dzzzszzszs. Már lángol az egész tűztér kb. 2 perc múlva rakom rá a félbehasított fát vagy kettő nagyobbat, aztán 5 perc múlva telepakolom a kazánt. A száraz akác pillanatok alatt elkapja. Szóval nem kell papír a begyújtáshoz már nem kell a háncs se aprítani begyújtóst szintén nem kell.(kezeit széttáró) ha még kell vele fűtenem szezonba addig kísérletezgetek, hogy lehet fát se kell már rárakni olyan rutinos leszek 😅
Viszont egy nagyon lényeges dolog nem,maga a kazán.
Majd gyerektartás gyanánt nyúzza szépen,plusz váláskor viszi a sok összeharácsolt ingatlanok felét.
Jellemző.
Szándékos és folyamatos vs. elesek gyalog és/vagy motorral.
Tudom - és mindenki tudja - hogy ez mellébeszélés. Úgy gondolom, te ezt nem észből hasonlítod össze, hanem mert önmagaddal sem akarsz szembenézni.
azért mert azok csordában erősek 😅
akkor erre most mit mondasz, Itt a faluban egy 80 éves bácsika fölkötötte magát a garázsába. (kezeit széttáró) eddig ez rendben is lenne
de sajnos nem lett teljes a siker mert idő előtt megtalálta valaki(kezeit széttáró) aztán jött rendőr, mentő, majd végén mentő helikopter (gondolkodós) Felvonult 3 brigád egy 80 pluszos bácsihoz aki végre be szerette volna már fejezni a földi pályafutását többnyire abból az okból, hogy halálos betegséggel küszködött és egyébként se sok lenne neki már hátra(kezeit széttáró) Akkor ez mennyi felesleges költség? Ráadásul nem is tettek vele jót mert pont ellentétesen cselekedtek, mint ahogy a bácsi szerette volna(kezeit széttáró)
😅
? mondtam, hogy nem cserélek?
Nem megyek ki begyújtani mert bent fogok begyújtani 😁 A másik hogy lesz klímás fűtés ami akár telefonról is kapcsolható, végülis 2024 van 🤷‍♂️😁
Milyen jó is, mikor télen 3 nap távollét után hazaértek, és 5 fok van - bent 😂 Este van, mész ki begyújtani, falak áthűlve, szóval lesz 15 fok, úgy másnapra 😁