Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Mészárosék cégéiben a munka és a hozzáadott érték szerepe elenyészőnek tűnik, valós termelő cégek helyett leginkább kereskedelmi cégeknek néznek ki, akik valamiért nagyon olcsón vásárolnak, majd nagyon magas áron adják tovább a termékeket és a szolgáltatásokat."

És akkor ismét felhoznám a dolgot, miszerint lölö kereskedelmi cégei beékelődnek a vevő és a szállító közé piócaként és hozzáadott érték nélkül élősködnek a megrendelőn, ami sok esetben egy állami cég, aminek meg van mondva, hogy márpedig lölö cégével kell szerződni. és mindez milliónyi szavazó egyetértésével történik. aztán ugyanezek csodálkoznak, hogy nem érjük utol ausztriát....
"Ezek jóval alacsonyabbak az országos átlagbérnél. 2013-ban 23 százalékkal maradtak el a Mészáros-cégek bruttó bérei az országos átlagtól, de még 2016-ban is 19 százalékos volt az elmaradás."
https://g7.hu/kozelet/20180403...
A régi dolgon és is túlléptem és ma már más a helyzet.
Az se elhanyagolhato hogy tiborcz es lölö kifizeti az embereket es elvegzi a munkat a szeviepes idokben meg nem.
Tudom elios,de 10 eve volt,haggyukma emese. 😆
Ez egyszerű. Tiborc legalább magyar kurvákra költ, Mercédeszes Jürgen meg Németországban élő ukrán kurvákra...
Mindenképp több pénz marad itthon 😁
a merci nem jó példa
a lidl se feltétlen hiszen elég sok magyar terméket is forgalmaz
tiborc hogy hordja ki adózás nélkül?
Miért jobb neked, Ha Tiborcz hordja ki a "magyarok pénzét" Spanyolországba, mintha a Mercedes, vagy éppen a Lidl teszi ugyanezt? Utóbbiak legalább adóznak előtte....
Ja, jobb is most, hogy a "nyugatiak" kifelé talicskázzák a pénzt... mennyivel jobb volt a régi szép időkben, mikor a GDF Sueznek fizettük a gázszámlát is... igaz, csak kicsivel fizettünk érte többet, mint a francia polgárok, de mi kemények vagyunk! 😂
megyünk az andiba 😂
Nem váratlan figurák tűnnek fel a királyi udvarban. És valamiért nem akarnak nyilatkozni, pedig közpénzből kapják a fizetésüket.
http://youtu.be/ss4vLaO00Ac
http://youtu.be/jnW_CBwG4o4

Nem értem, miért kell egy 500 milliárdos kommunista egyetem piszlicsáré ügyével foglalkozni, amikor ott van az egyik, minden magyart érintő kérdés, amit a fidesz fogalmazott meg nagyon helyesen: "„Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?”
Na, bolygassuk meg a vérnyomásokat:

http://youtu.be/KIgEEzC_SIU
Tevedsz,nem az,hanem hogy te emiatt fortyogsz es duhongsz,EZ a teny sokat dob az elegedettsegemen.
Sot ha attol pukkadozol hogy meg uszoda is lett godollon az adodbol az megjobb.
Ne is beszeljunk a full peceli vasutfelujitasrol,a feluljaroval egyutt ami a szemet valkoi ut kornyeken elo embereknek jo,mert nem allnak felorakat a sorompnal,es fasza vasutallomas lett a szocreal szar helyett. 😂
Ha ettol a stressztol meg vakbeled lesz megjobb,mert lehet a bena szar egeszsegugy eltesz labalol. 😂
Legalabb a vernyomasod felemeli,naaaaaaaa?Ez es hogy lölö keresett rajta,hamarhogynelenne jooooo. ✌️ 😆
Hosszu tavon tuti ugyanaz a szakallas ven buzi leszel az idegzsabatol mint bogyo,es elobb patkolsz el. 😆
Azért ne izgulj, ott még nem tartunk! Jövök még téged csesztetni... 😂 😂 😂
Nagyon szeretem a megdönthetetlen logikádat bezzeggyurcsány 😂
Mátrai erőmű ???
Igen! Igazad van! Nem tartom igazságosnak! És az ilyen hozzászólásoknál szégyenlem hogy magyar vagyok! Csak az a jó ami nekem jó! A többi meg le van szarva... ill. nem is, még örülök is ha a másik bosszankodik!
Ezért (is) tart itt ez az ország, ahol...
Gratulálok! Remélem narancsra festitek 😂
Nem erdekel hol vagy.
Apro szines,ha csak annyit erunk hogy epegorcsot kapsz a magyar űrhajos kikepzesenek programjatol,en kezet raznek a kitalalojaval.Minden adoforintod jo helyre ment mar ezzel is. 😂
Ezzel 1 baj van! Pont a közmű rossz példa! Mivel benne vagyok, látom mi megy itt! Az a pénzkilapátolás.... Ha te azt tudnád!
De hiába mondom...
A tesom meg most epitkezett nekem oromot okoz hogy az ő adoja oda vandorolt otthonteremtesi tamogatas formajaban,kulon plusz oromnhogycot ez meg fel is bassza,a csaladtamogatas osszegei szintugy,minnel mergesebb es vicsorgosabb tole nekem annal vidamabb a kedvem. 😆
...esetleg a ppp-konstrukcióról is beszélhetnénk, amit szerintem még mindig fizet az ország.

Csak ezt nem mondták neki a kolhozban.
Ahh,nincs ertelme.Most mondjam el neki a kerdesere hogy a kinkeservel visszavasarolt kozmu es energiaszekktort fogjat ujraeladni hogy a kulfoldi megint garantalt + 8%os haszonnal nyomja fel az arakat?
Leszarja.
Nem igazán jól válaszolsz neki.
Azt írd meg, hogy nem tetszik neki az oktatás, akkor forduljon bizalommal a zsidófaszcibáló "magyar" bálinthoz és a hazaáruló bandájához.
Bláblálá.Duma.Bullshit.
Nem a korrupcio a baj hanem hogy az orban van hatalmon,le se szarnad a korrupciot,oktatasegeszsegugyet,barmit ha nem orban lenne. 😆