Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert épp eldugult vagy legalábbis ezt jelzi és ez pénzbe kerül szerintem értelmetlenül.
Miért?Mit zavar hogy van?nekem nem sok vizet zavar,pontosan semmit.
Tudom. 🤘
Ezért vettünk 1 éveset mert az újra 7-8 hónapot mondtak és az ár sem volt fix hanem árfolyamfüggő amivel eléggé megszívtuk volna mikor novemberben átvennénk.
Gyalog mentél fel? Hol a motor ? 🤔
Csak hogy megszoljalak,eszmeletlen szar az ut arra,meg az aszfaltnak nem nevezheto kozut is. 😆
azt mondják akkor jobb az íze 😅
na ez az, a nagy kizöldülés jegyében mindent újranyitottak európában amire azt mondják, hogy kinyírja a földet(fetrengős) eltüzelik az utolsó szén darabkát is az üldözött atomerőművektől is kezdenek bocsánatot kérni, mert az orosz próbaként 10 napra elzárta a gázcsapot 😂hát a szankciók működnek 😅
haver most rendelt a lányának egy jariszt. 7,5 körül decemberre ígérték(kezeit széttáró) Június végén rendelte, most júli elején már 5 kilóval többet kérnek ugyanazért(kezeit széttáró)
tulajdonképen nekem is tökéletesen megfelelne. Ebbe azok a parasztvakítások nincsenek benne amitől a bogyó féle idiótáknak autót lehet eladni(fetrengős) ha nincs benne legalább 10 db 3 betűs valami amiről a felhasználó ugyan nem is tud nem is érzékeli de a prosiba benne van akkor már nem is lehet jó az autó 😂 Nekem pl. herótom van mindenféle bonyolultságtól. Amikor én rendeltem magamnak mondtam, hogy engem kb. 2-ő dolog érdekel legyen bal oldalt is tolóajtó, meg egy levehető vonóhorog nekem semmi más nem kell még villany ablak sem. Azt mondta a gyerek ilyet már nem tudnak alapból járt hozzá annyi szar a legcsumpibb változatba is, hogy szerintem negyedéről sem tudok(gondolkodós) Szerintem van még vagy 6-8 gomb amit meg sem nyomtam mert fogalmam sincs mire való. 1 gombot viszont nagyon megtanultam azt kb. az is úgy hiányzik, hogy benne van mint éhes kutyának a szarás. Szóval a stop-start rendszer kikapcsológombjáról lassan lejön a festék annyit nyomkodom. (fejét fogó) Én baromira meg lennék minden szar nélkül. Nekem még fordulatszámmérő sem kellene mert mi a fasznak. Mondjuk a sima szívó 2,4-esembe nem is volt(meghajlós)
Egy kis motoros! Ha már ilyen jó idő volt! Meg nehogy Zoli32 megszóljon!
Epöl szikla...
ja ez a cikk azt írja, hogy az oroszok a nagy vesztesei annak,hogy a nyugati cégek kivonultak tőlük(gondolkodós)
Hát nem tudom(gondolkodós) Amikor ezek a nyugati cégek az egyik napról a másikra otthagynak egy 150 milliós piacot amit tulképp saját maguk sem tudják miért azon Ők mekkorát nyernek(fetrengős)
Dehogynem,szarul irsz. 😆
Ej megint nem gyakoroltad az értő olvasást! Ebben a nyári szünetben csak hülyülsz...
Ez azt jelenti hogy az ismeros nem varja egy eve a ducatojat? 😆
Hát hülyeségekért neked sem kell a szomszédba menned! 😂
Te pont nem azt mondtad füles. 😆
Ez el is hiszem, lehet olyan gyártó akinél hosszú a várólista! De lehet bizonyos márkát kapni, akár többfélét is! Ezzel csak arra utaltam hogy mekkora marhaságokat(bocs szélsőségeket) beszélnek itt(is) néha.
Ja,persze,ismeros egy eve varja a ducatot. 😆
Neked azt se fogadom el amit kerdezel. 😆
Megint ott tartunk, hogy a ket szelsosegbol vonunk le altalanos kovetkezteteseket.
En keszseggel elhiszem, hogy van olyan gyarto, akitol kapsz kocsit egy honapon belul, ugyanakkor tudom, hogy pl. a pecsi Volvo kufarnal sorra mondjak vissza a rendeleseket.
Nem mi? Pénteken kérdeztem, ha én állítom össze fél év, ha dízelt kérek még kevesebb, de van olyan típus amit holnapra hoznak...
Kb ennyire haldoklik a nyugat is! 😅
Azért az orbáni propagandát ti is szépen zabáljátok! 😅
A te es raks adojabol. 😆
Láttad a vagyonnyilatkozatát, nem? Annak egy vasa sincs.....
Te,nem ugy van hogy orban fizeti az egesz haborut? 😆
https://nyugatifeny.hu/2022/07/09/kenyszerpalyan-orban-valtozik-a-kormanyfo-hozzaallasa-a-haboruhoz-es-oroszorszaghoz-is