Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

darage:

PCV + beszerelés, + beállítás +teljesítménymérés: 127.000HUF (van raktáron)
PCIIIUSB + beszerelés, + beállítás +teljesítménymérés: 120.000HUF (ha van még)

PC beállítás külön: 48.000HUF

Suzuki FI Tuner Pro + beszerelés + beállítás + teljesítménymérés: 76.000HUF
Szia!

Gsxr 600 K7 PC beállítva mennyiben fájna, illetve csak a beállítás külön mennyi lenne?

Köszönet!
Lecso,

nem vazze, hanem AFR...
Lambda
Vazze, hogy híjjátok ti a lambdát...
lecso,

AFR = A Faszt Reklamálsz...
AirFuelRatio
Na most komolyan.
Mi az az AFR?
Tiszta sor!
Hayakend,

És én látnok vagyok, hogy megmondjam előre mennyi LE növekedés lesz az ember GSX-R600-án?!

Ha megmondja ezt az infót, megmondom a LE növekedést is... ennyi
Hayakend,

A Bazzaz hivatalos oldalán és dokumentációjában - aki ugye a Power COmmander konkurenciája -, a tegnap kiadott dokumentációjában a ZX-6R (2013) esetében kevesebb, mint 1 LE a teljesítmény növekedés:
http://bazzaz.net/Z-notes/PDF/...
Ago, az AFR értékre gondoltam....hisz ki a fene tudja ezt megmondani igy a semmiből?
Hayakend,

Akkor tisztázzuk.
Ha valaki előre megmondja, hogy mennyi LE/Nm növekedés fog jönni egy motoron, akkor az vagy hazudik és átbassza az ügyfelet, vagy esetleg látnok....(mondjuk a látnokokban ne hiszek...)

Ahhoz, hogy tudni lehessen milyen változások lesznek, tudni kell az AFR-t. Én nem ismerem az ember motorját, íyg nem tudom megmondani.
Pl.:
ha max gázon, azon a fordulaton ahol a LE csúcs van, ott az AFR jó, akkor nem fog hozni semmit se, ha rossz, akkor annak a mértéke mondja meg, mit fog hozni...

nem vicceltem a kérdéssel.... mondjuk inkább úgy, hogy próbáltam "megértetni" a kérdés komolyságát....
Fogalmam sincs....de nem is érdekel.
Hayakend,

Te biztos képben vagy... máshol mit "mondanak", mennyit hoz náluk egy PC beállítás?!
Hayakend,

Vissza olvastam, de nem látom a szívatást...
Olvass vissza, és azonnal beugrik.
Háát először megkel mérni a felni átmérőt .Majd a gumi nyomást (ha van rajt) majd megkell számolni a redöket ha ez megvan nekilehet élni számolni
Hayakend,

Miért is szívatnám?!
És azt hol vagy hogy lehet kiszámítatni?
AFR= a felnin redő . na ebből lehet megállapítani a gördülés alapján ha tudod menyi van rajta és megszorzod a sebességgel
Csak szívatja a fejed
Persze teljesítményre gondoltam.
Mi az az AFR? Honnan tudom meg a mennyiségét?
safi81,

Plusz mi?! Lóerő?! Nyomaték?! Gyorsulás?!

Amúgy mennyi most a motorodnak az AFR-je az összes gázon és fordulatszámon?! Mert ha megmondod, akkor én is megmondom...