Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Exup,

Mihamarabb, különben nem tudom belerakatni a csomagba
Ahham ok, kellene a dolog gondolom elöleget azért vigyek?
Exup,

Nincs raktáron, rendelős.
A 7en van rendelés amerikából, szóval vagy ebbe tud belekerülni vagy majd a következőbe, ami nem tudom mikor lesz...
Szia AGO!

Szeretnék a motoromba(cbr 600f4,2006)power commandert,a kérdésem van e raktáron vagy rendelős?
Én csak hobbiból kóvályogtam a neten és megláttam ezt a "kütyüt", gondoltam az érdekesség kedvéért megkérdezek egy szakit, amúgy R6 om van 120 LE eszem ágában sincs tuningolni, felesleges, de köszönöm a válaszod!
Dynomen,

Mivel válaszoltál, én is válaszolok.

Mondhatnám azt is, hogy működ(het)ne, de nem fog.
Az első az, hogy ezt autókhoz találták ki, mivel ott szabályozott katalizátor van. De hát ugye motoron akarod használni.
A leírásból is látszik - hoyg 14.7:1 arány -, hoyg főként autóra készült.

A fő gond inkább az, hogy az az elve, hogy hidegebb levegőt "szimulál" az IAT-n keresztül és ezért több üzemanyagot ad a motornak.
A legfőbb gond az, hoyg ez csak akkor tud működni, ha a motornak EGYSÉGESEN, EGYFORMA mennyiségű üzemanyag pótlására van szükség.
Na ilyen a büdös életben nincs. Nem hogy nem egyforma mértékben kell üzemanyagot pótolni, de még sokszor az is előfordul, hogy bizonyos tartományban el kell venni üzemanyagot, míg másik tartományban adni kell neki többet.

Szóval ennyit ér.

Ha nagyon durva akarok lenni, akkor kiiktatod a lambdaszondát és az IAT szenzor helyett beteszel egy 50 forintos ellenállást. Az eredemény ugyan az lenne!
ezen én is mosolyogtam XD
óhh istenem, mindig ezzel jösz! Mostmár kénytelen vagyok leírni!

A nicnevem egy a KRESZ-ben oktatott elnevezése egy forgalmi szituációnak/helyzetnek

TEHÁT!

Dynomen helyzet: a közlekedési helyzet amit tapasztaltabb sofőrök képesek észlelni, tehát egy még nem veszélyes, csak könnyen azzá válható forgalmi helyzet elnevezése pl: (anyukák beszélgetnek és a kisgyerek, nézi az utca túloldalán lévő játékbolt kirakatát ,vagy kiszúrod hogy gyerek a padka felé csámborog egy elgurult labdáért stb....) - átszaladhat!

A válasz továbbra is várom!

PEACE!
Mit értesz az alatt, hogy:
Hát bőven van "dolog" az írásodban....

Amúgy természetesen köszönöm a segítséget!
atom87,

Hát bőven van "dolog" az írásodban....

A 4-104 nem egy gyorsváltó szett, hanem egy gyorsváltó kapcsoló. Gondolom azt vetted meg, ami már itt keringett sok mindenkinél...

A kérdésedre a válasz, hogy a vezérlési pontot úgy kell beállítani, hogy mondjuk amikor 2-ből 3.ba akarod rakni a fokozatot - javasolt kézzel és természetesen álló motornál - , szóval ahogy kézzel húzod fel - vagy fordított váltó esetén le - a kart és amikor érzed, hogy próbálja elfordítani a váltóhengert, attól a ponttól vissza 1-2mm-re.
Amikor húzom felfelé a váltókart és a "váltó dob" fordulni kezdene.

Ha rosszul gondolom, tessék kijavítani, még nem volt dolgom ilyen téren.
"Arra a pontra, mikor érzem, hogy a mechanika kapcsolná a következő fokozatot?"

He?
Üdv!

Nemrég tettem szert egy 4-104-es dynojet gyorsváltóra szettre. Elolvastam az útmutatóját, de azért szeretném megkérdezni olyantól is, aki szerelt már ilyet fel, hogy a beavatkozási pontot mire kell beállítani?
Arra a pontra, mikor érzem, hogy a mechanika kapcsolná a következő fokozatot? Vagy?

Esetleg tippek a gyors, könnyű beállításához?

Köszi!
Ajjaj...
Ago motors, légyszíves magyarázd el az ügyfeleidnek, hogy amikor az MT01 keréken mért csúcsnyomatéka 150Nm, akkor az a főtengelyre vonatkoztatott érték, nem pedig a valamelyik sebességi fokozatban ténylegesen a keréken mért nyomaték. Mert ügyfeleid hitvitát tartanak, te nevedben hangoztatják a téveszméiket a magazin rovatban.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok!
2003-as CBR954RR-re keresek DynoJet PowerCommandert III-at, USB csatlakozós. 30 papírt azonnal tudok adni érte.
Ha van újabb kivitel beszélhetünk az áráról háta, ki tudom köhögni.
Csak egy darab ehhez a motorhoz és csak hiba nélkül működő készülék érdekel! Használni szeretném nem továbbadni!
Mail: rr88@hotmail.hu Tel.: 20/44 77 820
A forumot ritkán tudom nézni, ha van ismerősnek kérlek dobjatok egy infót nekem.
Köszönöm!
Dynomen,

A neved alapján neked is el kell tudni dönteni, hoyg jó e a ketyere...
Sziasztok!

Van egy eladó PC III usb-m. 05-06 zx6r-hez jó a csatlakozója de ha jól sejtem ezek cserélhetők kis barkáccsal így más típusokhoz is jó. Akit érdekel keressen az árban megegyezünk.
Úgy, hogy ezzel a hatásával elvakítja a használóját:
"-Nagy fényerejű LED design."
érdeklődnék, hogy létezik az hogy ez működik is?!

http://www.magnumtuning.hu/hu/...
Viking1,

Azt én is néztem! Bármelyik másik doksit nézem, sehol sincs ilyen. Csak ennél a motornál!

Nem látom értelmét egyenlőre...
Az általad belinkel bazzaz-os oldalt néztem.
Azt írja, hogy 0-80% gázállás között 13:1-es AFR-t használnak, 90-100%-nál pedig 12:1-est.
Viking1,

Mihez képest?!
Agó!
Teljes gáznál miért használnak dúsabb keveréket?
Óvja a blokkot?
Köszönöm a gyors választ.
Elmélkedem rajta egy kicsit.