Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomika86,

Az alap térképtől különböznek szerintem, bár a mi listánkon nincs rajta, hogy helyettesítők. A szerelési manual alapján belerakható szerintem.
Mitől függ a 0, 1%?
A power commander oldalán az újabb van csak, miben különböznek? Ehhez olcsón jutnék hozzá, érdemes foglalkozni vele?
Köszi
Tomika86,

99.9%, hogy igen
Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy Suzuki SV1000 2006-os motorhoz a 314-410 számú PC3 beépíthető-e?

Köszi!
r1boys,

a motor érezhetően jobb lesz, de vadállat mondjuk a turbótól/nitrótól/kompresszortól lesz vadállat..)))))
akkor megpróbálom érthetőbben mert ugye teljesen laikus vok a témában :D szval csak kisimítja a fogyasztást meg az alapjáratot vagy lehet belőle varázsolni egy vadállatot? valami ilyesmire célzok de majd úgyis személyesen fogunk beszélni csak kíváncsi vok már, mivel itt tudok érdeklődni köszi a választ
r1boys,

Mondjuk a kérdésedet nem annyira értem...
köszönöm szépen! hát törvényszerű h épp most kell más helyre a gempa de az is baráti úgyis keresni foglak akkor a részletekért... hát elég gyengus lett persze jön ő kerékre de lehetne erősebb a gázreakcióval meg végképp nem vok megelégedve durran néha de nekem kevés egy tűzokádó sárkányt szeretnék szval ilyesfajta véleményedre lennék kíváncsi.... mit tudunk ennek segítségével kihozni 2 haveromnak van egy 1000rr illetve cb 1000r mindkettő megvette volna hamarabb ha tudja mi van és télleg brutál hangjuk van
r1boys,

Hát... nem tudom neked mi a bíztató....

Most éppen akciós (már csak 1 db van belőle) a Power Commander IIIUSB a te motordba és most akciós a beállítás is.
A Power Commender IIIUSBŰ: 66.000HUF
A beállítás: 30.000HUF

Tavasszal ez az összeg - ha nem "száll" el az EUR/USD, akkor kb 120-130.000HUF
Szia Ago! következő a helyzet, tavasszal készüllek meglátogatni 2007 r1-emmel akrapovich evo2 full rendszerrel és kéne hozzá egy commander és persze az állítás, mondj már pár bíztató mondatot légyszives ár stb.. köszönöm szépen előre is
Tom001,

A PC-re erre a típusra nincs kedvezmény. A beállításra van: 48.000 helyett 30.000 most.
Lassan aktuális lesz a kérdés, amit régebben már feltettem ide egyszer: PC kéne a Suzuki GSXR K4 600 -amra. Ago adnál valami téli kedvezményes árat rá? Üdv: T.
ddt500,

az a 10% nem vóóót vitz..:)))))
Értsd már a tréfát te! Majdnem olyan jó volt mint a te 10%-os vicced!
Hali! És ki volt az a másik cég, ha lehet ilyet kérdezni aki így elb..ta a gépedet?
Az a baj, hogy sok a tudatlan, a hozzá nem értő és nyomják a nagy süketelést. Érzésre, fülre lőtték be a gépet? Na nem is csodálkozom, hogy sz@r lett. De végre most már használható a géped és elégedett vagy vele! Ez a lényeg! Jobb lett volna elsőre Ago-hoz menned!
Rendszert meg vegyél
bigoneoszi,

Én basztam ki veled?!

Ha jól gondolom két ember baszott ki veled...
1. Te magad, mert először.....
2. Ők, mert....

Szia Bird,
Dinamikus. De azt nagyon! Most 6ban is úgy elindul mint eddig 4ben...
Előtte: Néztük Ágóval, úgy el volt tekerve benne minden, h csoda, h eddig ment így.
Gyári. Fogjuk rá. Kipufogó(meg excva kiszedve) volt, meg légszűrő(de oda raktam inkább gyárit közútra). Belőtte egy másik cég "érzésre" az ECM-et, de az 1 vicc volt.
Csak most kibaszott velem Ágó, mert most szerezhetek kipurendszert, meg egy két erősítő dolgot, mert jó lenne még összeszedni pár lovacskát...
Hali Oszi!
Na és milyen lett? Milyen volt előtte? idáig gyári volt a géped?
Na majd kifaggatom.
Szia Tibi,
Aham, belőtte nekem padon. Volt sok furcsaság. Beszélgettünk erről arról...
Vagy is bepadoztattad?
Nocsak mi történt? Bepadoztad a gépet Agónál?
GreenJoe,

VAN!
Zimi83,

Gyere..:))))))))))))))))
Szia Ago!
Tuono beállításra van kedvezmény?