Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja nem zavar engem se ,csak eddig nem,csinálta
Enyém is szokott ,főleg hidegen, de engem nem zavar, sőt.
Power Commander beállítási akció:
Svajci,

Mi kifejezetten PC-vel és beállításával foglalkozunk.
Egy komplett csomag (PC, szerelés, fékapdi beállítás, teljesítmény-mérés) kb. 120KHUF.
Exup,

Csörög rám....
Sziasztok. Vki tud vkit aki foglalkozik pc-vel? És ha igen érdekelne mennsibe fájna egy 954be a mindennel együtt?
Exup!

Ennek a durrogásnak örülni kell, a népek is szeretik, pláne a városban éjszaka, mondjuk a körúton
Speciel én sokszor úgy vadászom rá, hogy előcsaljam a rendszerből, rendesen feláll a cerka mikor sikerül.
Szia Ago!
Márciusban jártam nálad,pc III került beépitésre+padozás azóta minden zsir fogyasztásom is lement fél lityivel.

Viszont amit eddig nem csinált,tegnap a mátrába motoroztam és gázelvételnél néha néha durrant egyet egyet a kipufogóm,szerinted mi lehetett?

Előre is köszi
kawaszekis,

Amibe létezik hivatalosan, abba igen!
üdv ágó! 25 kw-os TÜV-ös fojtást építesz-e be hivatalosan?
esetleg ki épít be ilyet és vizsgáztat le?
Rendben, köszi a választ! :)
Mik i,

Nem tudok és nem is fogok se konkrét értéket, sem pedig konkrét számot mondani, mert:
1. nem ismerem a motorodat
2. A legkisebb LE/Nm növekedés a csúcsponton lesz 100% gázállásnál.
3. A legnagyobb LE/Nm növekedés a közép gázállás közép tartományában várható

Szóval ami biztos, hogy minden gázálláson és fordulatsázmon más és más érétkű növekedés várható. Az biztos, hogy egy megfelelően beálljtott motor gyorsítási képessége/gázreakciója/linearítása sokkal jobb lesz.
Világos, pontos értéket nem is vártam :)
ilyen kb nagyságrendre gondoltam. 2-5-10 Le? Valahol az 5 körül várnám, bár lehet,h nem növel semmit, mert csak az elektronika ha nincsen belereszelve a hengerfejbe, vagy legalább katalizátor kifűrészelve akkor nem nagyon tud csodát tenni?

de ha nem lehet kb-ra se nagyon mondani akkor nyilván nem akarok minden áron kihúzni egy értéket, csak tanakodok,h ha erősíteni akarnék akkor mi lenne a következő lépés. köszi!
Mik i,

Aki előre meg tudja neked ezt mondani, az vagy látnok, vagy tudja előre, menniyt akar/fog mérni...
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van egy 2007-es CBR600RR motorom, amin van egy Akra végdob+ le van áttételezve elől-hátul. Ha vennék bele egy PC-t és a motor nyomatékából hajlandó lennék áldozni a magas fordulati teljesítmény oltárán, akkor kb milyen LE növekedésre számíthatnék így egyéb beavatkozás nélkül?
Naná, előre mindenki tud, így bizonyíthatsz
gixxerpéter,

visszamenőleg?! hmmmm
A PC V-öst visszamenőleg nem akarod leakciózni csak nekem? :D
Akció Power Commander IIIUSB:

Kawasaki ZX-10R (2006-2007), új - 66.000HUF
Yamaha R1 (2007-2008), új - 66.000HUF
Nem tudom a gyári,h nézett ki, de ez így nem tűnik rossznak, de nem is mondtad,h hogy viselkedett a ringen. Változás?
Az enyém is detto,ugyanezt csinálja.Érdekes...
Most így lett megoldva a rudazat:
Kb. ilyesmi az enyém is,csak még néha recseg is
Nézd meg ezt a videót, nálam is először nem vette, majd beállt...
http://youtu.be/jFJHHNsIlp4
Olyan ez is mintha üresbe is bemenne, de van videó majd azon még visszanézem,h mit mutat a fordulatszám kijelzője.