Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az.
puch 4 sebesseges blokkod van?
nekem van néhány...
A képen a tied van, vagy csak illusztráció?
A cobra fotón volt a Táplánsztk. felirat...
Sorkifaludon volt! Azért tudom, mert tőlem kb. 15 Km. (így is lecsúsztam róla) :(

Valakinek esetleg Yamaha RD 50-hez féknyereg eladó?
A kép illusztráció!
puch cobra blokk ?
Táplánszentkereszt
Sziasztok vasarolnek puch 4 sebesseges blokkokat
Azt nyögjétek ki végre hogy melyik településen volt!?
ennyi cucc volt hozzá..
kb. 3 órát volt fent,letöltöttem pár képet emléknek de ebböl is látszik,hogy a nepperek hirdetésére szerencsére senki se jelez vissza! .
Több készült belőlük az fix. Vagy csak jó helyen vagyunk hozzá. Mire hívtam már mentek érte jó ha fél órát fentvolt a hírdetés. Volt hozzá vagy 2-3 láda alkatrész és a blokkja is felújított volt. 35 pénzért valaki jóljárt vele.
Mennyi volt? Melyik településen leledzett?
olyan pofátlanul olcsó volt,hogy le se merem irni a felrakás után fél órával olvastam,de mivel az osztrák határnál volt,fel se hivtam.mert tudtam,hogy a nepperek nagy része ott lakik,és hiába indultam volna el,nekik 4 óra elönyük van és az adott szó itt magyarországon nem müködik,hiába kéred hogy rakják el,az orrod elött eladják.én meg utazhatok 400 km-t feleslegesen
Mennyit kértek érte?
Te megszoktad egyáltalán nézni az email fiókodat?
Ezért sem hiszem el, hogy 300-400 db körül készült belőlük! Rendszeresen kerülnek elő belőlük nálunk is! Hát akkor otthon?
egyszer volt,hol nem volt....mint a mesében vajon melyik nepperhez került ez? tegnap volt fent kb. 3 órát
Írtam emailt!
Heló arien igen működik rendesen megy megcsináltam a karbiját és érdekelne amugy?
Jól néz ki. Ennél egy régebbi, -még Zündapp blokkos - volt eladó a nyáron. Nagyon gondolkodtam rajta, de mivel semmi papírja nem volt otthagytam. Lehet, hogy valaki innen a fórumról vitte el, mert írtam róla.
de ilyen kormányt még te se láttál.. ennél már csak a fidesz kormány undoritóbb
Már látom a hirdetésed!
Eladó még? Sikerült összehozni, működik rendesen?
nagyobb méretben a képek