Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudja valaki kié ez a quad? Képesmotoron van fent de semmi elérhetősége nincs.
Hali
Érvényes magyar okmánnyal ,,,,, hirdeti, lásd FULL-GAS ! ajánlatát .
és csomagolópapír sincs hozzá nem még forgalmi
üdv
Sziasztok .Quad vásárlás előtt állok és szeretném ha segítenétek.Valakinek van raptor 350-ese mert én olyat szeretnék.
üdv! elárulnád miért kamu hirdetések?
kész.
Sziasztok!

Honda quadra van gyári eladó fékkarom!

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Az yfz 450 jó döntés,nekem is az van! Ezeket szerelni nem kell.Egy ismerősömé is eladó,de sajna nincsen rendszám rajta. Az esetleg,hogy megoldható-e?
Persze mindenki azt favorizálja ami neki van.
Ha valaki megválna kínai működőképes gépétől és elfogad cserébe egy Piaggo Zip robit (100 a beszámítós ára) ami jó karban van no meg némi kp.-t az keressen meg.
tele van bombázva kamuhirdetésekkel a képesmotor.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
megint itt vannak a kamu hirdetések.
aki venni készül, ne ugorjon be
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Sziasztok! Új vagyok ezen a fórumon egy jóideje már kerülget a quad vásárlás gondolata elsősorban hobbi célra vennék de lehetőség szerint olyat, amelyik rendszámmal rendelkezik mert inkább utcai használatra szeretnék egyet. Több hirdetésben is láttam, hogy "rendszámos, korlátozás mentes" érdeklődnék, hogy ez az állítás teljesen igaz e? Sok hirdetést végböngésztem a nekem tetsző iránt, és amelyik a legjobban tetszett az egy Yamaha raptor yfz 450 (vagy esetleg nagyobb testvérei) az lenne a kérdésem, hogy milyen tapasztalatotok van ezekről a quadokról, melyiket ajánlanátok? Válaszotokat és segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
nekem a trx250esem már 9 éves és nem volt megbontva eddig a blokkja. egy szelep állítás lehet időszerű volna.
majd szerelőre rábízom. se szerszámom, se szakértelmem
Mindegyik quadomba. Minden harmadik olajcserénél szelepekre ránézés. A ds bonyolultabb, mert lapkás, de fő a biztonság. A trx egyszerű, állítható.
mármint dsbe volt a szelepállítás?
Az ilyen meg is érdemli....... A trx-be 10 üzemóránként olajcsere volt, a ds-be 30 óránként. Minden 3. csere után szelepállítás....
Amúgy a kfx 700 is tetszik, csak az a baj automata
beszéltem 1 sráccal, akinek a kawa 700as sportquadja van. v2es... az alapból rengeteget eszik.
azt mondta most generálozzák mert 4 évig nem foglalkoztak vele és elfogyogatott belöle az olaj. azt hittem kitépem a hajam.
nemhogy olajcsere nem volt (gondolom légszűrő tisztítás se), de még szintet se néztek. hát az ilyen megeheti amit főzött.
nemtudom nézi-e a fórumot. eléggé kiakadtam amikor írta a történetét...
Ha jól néztem 550 fixbe ment el. Most ami tetszik az ez: link
Ha tényleg Baja, mint a képen az azért nem rossz

És itt a ritka fehér hollók egyike: link
Háááááát 9 alatt nem nagyon eszegetett......
150et földúton? az már azért merész.
amúgy meg fogyasztásba sejtem odatett a vas
http://www.kepesmotor.hu/brand...

árultak egy (ránézésre) elég patent állapotút 600ért asszem. azt írta a hirdető hogy addig ennyi az ára amíg nem vesz másikat vagy valami ilyesmi szöveg. 600ért szépnek tűnt.
kawámat odaadnám egy szép ds-ért
Állítólag, az előző tulaj elmondása szerint: Kovácsolt hajtókar, erősített főtengely, emeltkompressziós dugó, titán szelepek, yoshi fokolt veztengelyek, átfúvókázott, módosított fcr gyorsítós karbi. Hogy volt-e annyi passzolnám, de a széria ds-t mindenhol megette, földúton sikerült vele 150-et menni, úgy hogy a 650-es berg nem birta se el, se otthagyni
92 lovas? ez mérve volt? hogy a tökömbe lehet úgy felhúzni?
Tavaly volt a csapatban 2 is, az enyém húzott 92 lovas, meg a széria
Mivel volt több mint egy évig, elsőkézből azt mondom, nem tudok nála jobb sporttúra quadot. Se teljesítménybe, se kényelembe. Valami miatt itthon nem szeretik....Itt az ltz a keresett, amit megint nem értek mert egy jó trx-et többre tartok. A blokk rotax 650, ugyanaz mint a bmw f650-be. Megölhetetlen, elnyűhetetlen. 30 üzemóránként olajcsere és örökös. Baszott jó futómű van alatta, de tény hogy nagy és széles. Olyan mint egy busz. Ha valaha lesz rendszámos csak ds. Viszont a pályán egy tohonya dinoszaurusz
ja jól veszem ki, akkor jelenleg nincs quadod.
ds650ről mi a vélemény? én szemezek velük már régóta. tetszenek, annak ellenére hogy nagyon magasak meg nehezek.