Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendben kuldheted .esetleg valami más maradék ?
Szia. Eladtam a quadom.
Ez a két hátsó kerék megmaradt kopott gumikkal.
Egyben 5000 ft a két komplett kerék gumival.
Csak egy üres felni ér ennyit. Szerintem korrekt ár értük.
Üdv.
ltz hátsótengelyt keresek emberi áron.
esetleg használható gumi rá?
Szia. 22x10 - 10 a gumi méret.
üdv
mijen méretű gumi volt rajta?
Szia. Természetesen lemosva postázom ha érdekel.
Ha adsz egy posta címet már küldöm is. Üdv.
2 felni érdekelne.
szevasztok ilyen tengely kellene nekem.sürgősen...esetleg valakinél van valamijen tengely csapágy hàzzal csillaggal .vagy tud nekem.pontos méretet kuldeni ltz v trx tengelyről.
Sziasztok. Van egy Suzuki LTZ 400 és egy Honda TRX 400 gyári kipufogóm. Van még kettő hátsó felnim kopott gumikkal 10 es lemezfelni. Ha érdekel valakit keressen. telenor/3203025
A kipuff darabja 10 ezer FT
A kettő felni egyben 5000 Ft a gumikkal együtt
Szevasztok fiuk. Volna egy faramuci kérdésem van egy CFmoto 500 alrosdom 4x4. Van egy ojan nagy zt hol lehetne beszerezni mert akat kicsit és befujtam vd40 el és utána nemkapcsolt semit nemértem miért tudna ebben nekem valaki segiteni. Nagyon nagyon megköszöném elörre is várom a válaszokat
Sziasztok!

Van egy eladó francia gyártmányú motor és quad szállítására alkalmas utánfutóm (tréler).
Ha valakit érdekel, nyugodtan keressen meg!

http://olx.hu/hirdetes/motorszallito-quadszallito-utanfuto-ID32LMH.html#8e6c252eca
milyen quadok? mit kell róluk tudni? képeket tudsz küldeni?
van egy két quadom ami érdekelhet.
HEllo!

Gondolkozom ,hogy veszek télére egy olcsó kínai quadot. Tudtok róla véleményeket mondani? Tudom, hogy minden szét megy rajta gyorsan, de hol lehet hozzá venni alkatrész, és menyiért?

Ha van valakinek egy olcsó 200+ ccm-es quadja akár hibás is az keressen meg!
Sziasztok
HONDA TRX 400EX-hez keresek lánckerék,féktárcsa védőt, természetesen fémből.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
Keresek Yamaha grizzlyt 660-700-asat , de csak rendszámos érdekel !
Esetleg még a polaris ami szóba jöhet :)
Köszönöm előre a válaszokat ! :)
raczkevi.adam@gmail.com
Sziasztok!

12" felnit felnit keresek egy párat!
Fontos hogy acél legyen,az alu nem jó.
Akinek van vagy tud,az megkérem írjon!
Sziasztok,
Kymco KXR 250-eshez keresek kilépőt és hátsó csomagtartót.
Tel.: 06 hetven 383 4008
Sziasztok!
Hozzám került egy GYTR komplett rendszer, tudomásom szerint Yamaha Raptoré. Esetleg érdekel valakit? Egyéb esetben átalakítom egy másik típushoz.
Sziasztok!
Quados témában szeretnék érdeklődni, azt hiszem a legjobb helyre jöttem. :D
Abszolút kezdő vagyok a témában, annyi hogy próbáltam már ki quadot (600-as Honda volt azt hiszem) pár éve.
Aztán fejembe ötlött, hogy el kéne menni az Elefantentreffenre, de én már tovább is gondoltam, hogy télen kéne túrázni. :D Európában. :P
Ezzel végleg be tudnám bizonyítani, hogy nem vagyok normális.
És mivel a két kerék nem éppen stabil a jégen, ezért gondolkoztam oldalkocsin, aztán ajánlották az ATV-t.
Azt kell mondjam tetszene az ötlet, és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy a témát alaposan körbe járjam.
Először is van néhány kérdésem, a válaszokat előre is köszönöm.
Tehát milyen ATV-t ajánlotok egy hosszú téli túrához (leginkább közutakon lesz a haladás, mint egy motoros túrán)? Fontos, hogy legyen vízhűtés a fűthető ruha miatt, és 4x4-es (kapcsolható, bár nem tudom mennyire jelentős a fogyasztástöbblet, csak ezért volna fontos).
Mennyit fogyaszt egy ilyen jószág országúton?
Autópályán lehet menni vele?
Van olyan jogi szabályozás Európában, ahol nem lehet menni közúton ATV-vel?
Milyen szerviz igényei vannak egy gépnek?
Esetleg ha írtok néhány jó tanácsot, tippet, hogy mire figyeljek, mert tudatlanságom folytán nem gondolok rá, azt külön megköszönöm!
Valaki tudna segíteni? Suzuki LTR-hez honnan tudok hátsó tengelyhez csapágy szettet rendelni?
A FULLGAS módosította a hirdetését már ,,okmányok nélkül van fent
áron alul hirdetnek megkímélt, kevés km-es quadokat. és egytől egyig rendszámmal.
ha valós hirdetések lettek volna, a mod nem törölné ki őket