Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajánlat:
Suzuki Lt-f /Ozark
Volt kínaim is, de ég és föld ez a belépő Quad ami nem fog cserben hagyni, nem kell állandóan szerelni, ezzel lehet már élvezni a quadozást, nem egy szopóroller..:)
Sziasztok!
Kell rendszám egy 50-es robogó blokkos quad-ra?
Egy CPI crab 50-ről lenne szó.
Köszi előre is.
Ja a lényeg,400eft a plafon.
Sziasztok!
Quadot szeretnék vásárolni,Kymco mxu 250 a megcélzott típus de más ehhez hasonló felépítésű is érdekes lehet.
Rudo
ELADÓ! Yamaha Raptor 350! Évj:2008 Hibátlan Érd:06706398070
Üdvözlök mindenkit !
A segítségeteket kérem ! 2012 nyarán Hajdúszoboszlón elloptak tőlünk 5 nagytestű quadot. Ezekből kettő darab Bemi Germany 200 Bashan volt, kettó darab szintén Bemi GY150 150CVT és egy darab Yakimoto GY6150 CVT. Bashanok kék és kék-fekete színűek, 150 esek közül a Yakimoto elöl egy lengőkaros típus, fekete; a Bemi 150-es egyike ültetett, szélesített teljesen fekete, a másik egy magas építésű, kék-piros.
Üdv!

Keresek megvételre jó állapotú, autómata, felnőtt méretű 150es quadokat országosan. Fiatal évjáratok érdekelnek, kevés km-rel.

06203354102
szendrodidavid@gmail.com

Köszönöm, ha valaki tud, várom az ajánlatokat!

Szép Napot!
helló. kérdeznék tőletek ha lehet...kfx 700 on hol találni az adat táblát (tipustábla) hol kellene lennie?
Sziasztok!
1 garnitúra 90%-os Maxxis gumim lenne eladó 40 ezer ft-ért.
Egyet találtam, de az is 400!
Ehhez mit szólsz?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
kereskedőként tökéletesen tudja hogy kínai. mégis képes suzukiként hirdetni... megáll az eszem...
ez is kínai. keress egy hozzáértő havert aki segít. téged simán átbsznának ha feltennék a kínaikra a suzuki, honda feliratokat már elnézést.
honda trx 250et ajánlom. 6 éve nyüstölöm és bírja. árba is elég jó
Értem! Persze, az Ltz lenne a legjobb, de alap hangon 600 körüli összeget azért sokallom egy Qadért amit igazából marhulásra használja többnyire az ember. Ehhez mit szóltok? SZerintetek?
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
nem honda ez, hanem kínai. ilyet ne vállalj.
keress egy hozzáértőt, és csak olyannal keresgélj, ill vásárolj!
Hali srácok! Érdeklődnék, mert a Qadozásban nem vagyok még kifejezetten jártas.. A Hondának a 110 ccm-es változatáról valakinek valamilyen tapasztalat? Érdemes megvenni? Nem lesz vele gond? Megbízható Qad? Köszi előre is!
elérhetőségem 70 328 10 64
Uraim keresek Barossa tip quad-hoz Lifan 253 FMM-C 2 hengeres blokkot alkatrésznek bontott hiányos is érdekel konkrétan váltó főtengely vezérműtengely kellene
valaki tudja meik quadba van irányváltós hátsó tengely?
rendben kösz.
Szia. Holnap reggel, azaz péntek reggel
már adom is fel a kerekeket.
A kipufogót már eladtam. Üdv.
feladtad a csomagot?
Jamrik Norbert .Erdőtarcsa 2177.falujárók 49.esetleg az ltz kipuft meg a felniket 10be. ideadod?
Szia. Rendben, kérnék egy elérhetőséget,
Címet, és küldöm. Üdv.