Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szervusztok!

Még egyszer a kipuff. A képen látható típus az E-bay-ről van, "Megaphon" ként hirdetik, és tényleg.......

Üdvözlettel
Dunlop K70 3.50x19 elöl, hátul
Nekem is tetszenek
Nagyon jól néz ki a gép!
Milyen gumik azok rajta?
Hello Mindeninek!
Gondolom más is kihasználta a jó időt, és elővette a mociját.
Gurultam egyet én is, kipróbáltam az új gumikat -tetszenek
Már nem emlékszem.
Üdv Papa54

nincs a honlapon fent, legalábbis nem találtam. Drága volt?

üdv ritt
Igen, Dorogon.
Nagyszerű!
MEGVAN A KULCS!
Most szóltak a TESCO-ból! Őszintén, már kezdtem lemondani róla, de most igazán kellemesen csalódtam a magyar emberekben. A boltvezető hangjából ítélve majdnem jobban örült, mint én. (na jó, azért nálam jobban biztosan nem)
Üdv

értem, ha jól értelek, már akkor nincsen meg? Hol lehetett venni, Dorogon?

üdv ritt
Én sok ülést kipróbáltam, mire rájöttem, hogy bennem van a hiba.
Az utas számára nem adott tartást, hamar becseréltem másikra.
Végül egy eredeti ülést vágtam ketté.
Üdv!
Üdv Gyula

a dorogiak oldalán láttam, hogy a Te motorod hátsó ülése az a kis stock pad volt régen, megvan még?

üdv ritt
Na találtam is egyet, az első képen egy Made in Indiai darab a pufitankon, a második kép mintha az enyémről készült volna, ez 60 dolcsi utángyártva, elvileg 50-es 60 as évekbeli triumph , norton etc motorokon volt. Én jobban vettem 50 ft- ért
na meg ugye a Junak... még a karburátor (Pegazo) is olyan AMAL monoblockra hajaz, meg az egész motor egy Matchlessre vagy BSA- ra

Ne bántsatok Junak fanok!
Üdv

Igen a junakon lévő hasonló, de az egy öntvény, ez meg igazi vékony acélpálcás darab, délután dobok fel róla fotót. Vajon hogy rögzítették a tankra? Gondolom festés előtt...
A Junak nevű csodán volt efféle tankrács.
Igencsak feldobta a kinézetét.
Szia,
Saját dizájn. Vettem egy kétszemélyes ülést, és azt szabtam át egyszemélyessé. A bőrözést természetesen hozzáértő csinálta.
Üdv.
Nagyon jól el van találva, sokkal szebb a Hitchcocknál látottaknál! Az új ülés honnan? Üdv.
Az eredményt elnézve szerintem jobb hogy nem vártál! Ez igencsak illik hozzá, vaskos is, szép is! Én egy menthetetlen NOrton vagy talán AJS tankon (mire jó a vastelepen járkálás) egy csodaszép tankcsomagtartót találtam, 50 jó magyar forintomba került, amikor hazajöttem letisztítottam, akkor láttam a gyári nikkelezése szinte ép Természetesen nem a tankra teszem, bár ott se csúnya, hanem hátra mint Te.
Ilyesmi a darab mint ezen a gépen:

http://youtu.be/6rkivx9QYAs
Na gondolhatod.... Én a veterános "szaki" a német gépeken is van ilyen de ott a sárvédő utolsó egyharmada törhető fel, de ott látszik a zsanér! Ez igazán szellemes megoldás Ma kimentem az új FAG csapágyakat belepréseltem a hátsó kerék agyába, simán sztenderre húztam a gépet, és fél óra alatt helyén volt a kerék, EGYEDÜL
Szia Ritt,
Természetesen nem tudtam kivárni, míg szembejön egy veterán csomagtartó. Frissiben megcsinálták nekem rozsdamentesből. Talán jobb is így...
Hát ezen a kerék trükkön eldobom az agyam, a gumis mit össze mókolt, míg kivette a kereket, ha megmutatom neki a videót, kész lesz...
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Egyelőre még bízok benne, hogy egy vásárló vagy dolgozó megtalálja és leadja a vevőszolgálatnál. Tegnap felírták a számomat, és hívnak ha talál valaki egy kulcsot. Ők szólnak minden dolgozónak. Igazából tényleg fontos a kulcs, de legfontosabb nekem a kulcstartó volt, enfieldes kézimunka, a tesómtól kaptam. Ha másolás lesz, jelzem, és előre is köszönöm.

Üdv: F
Szia!

Tavaly rendeltem egy párat. Az enyémen nem az eredeti zárak voltak, így nem lett jó hozzá. Ha megtalálom valahol szívesen felajánlom!

Üdv
M