Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia papa54,
Hű, Te aztán tudsz Valamit! Eladnád Töfit, de a hölgy családtagok ezt megakadályozták...
Hány motoros-társ irigyelhet ezért.
Persze egyikünk sem fiatalodik, de lehet rövidebb köröket is tenni, ha a hosszabbak már fárasztóak. Szerencsére az Enfield enni nem kér és hajnalonta le sem kell vinni sétáltatni. Kívánom, hogy visszanyerd egészségedet és főleg a hitet, hogy ebben, a Töfi nyergében eltöltött órák is segíteni fognak.
Üdv: attip
Szia Papa54!

Mielőbbi gyógyulást és még sok-sok örömteli és balesetmentes kilométert mindannyiotoknak.
Vigasztalásul: a fiamnak néztünk motort, egy 72 éves úr kínálta eladásra az MZ-jét. De még marad neki egy kis Honda, ha motorozni szottyan kedve.

Mindenkinek szép napot, jó pöfékelést:
Sir John & Jocó
Köszönöm, a kritika sajnos jogos... Node...
2012 szeptember 08.-án Nagykőrős Pálfája erdő, ugyanilyen hangulatos rendezvény, tavaly ott lettünk II.-ak Arthurral. Remélem időben szóltam.
Szia Ritt!
Gratulálok, tényleg szép a motorod megérdemelted , de ha mondjuk elöbb ajánlottad volna a rendezvényt, lehet el is gurulok, oda.
Üdv: Imre
Köszönöm a jó kívánságokat!
Jó kirándulást!
Üdv Minden Márkatársnak!
Először is Papa54-nek jobbulást, jobb egészséget, és mindenképpen még sok-sok Enfield-es kilométert kivánok!

Hétvégén ismét megrendezésre került a Veterán és furfangos járművek találkozója Cegléden. Ide már visszatérő "vendég" vagyok, de Sir Arthur-ral és Márkóval tavaly csak benéztünk, idén beneveztem Arthurt és elhoztuk az I helyezést Egyedileg épített (illetve szerintem szépség ) jármű kategóriában. Sok szép motor és autó volt, egy igen jó hangulatú rendezvény, bátran ajánlom.
Abszolút megértem és még sok ezer km boldog motorozást kívánok a nyergében! üdv: varszegib
Kösz az érdeklődést és a jó kívánságokat!
Nem hittem volna, de a családtagnak érzett Töfi eladása palotaforradalmat okozott a család női szakaszában. Ennek engedve
egyelőre jegelem a döntést.
Te mint Enfield ismerő bizonyára megérted ezt.
Sok szép kirándulást és jó egészséget kíván:Papa
Kedves Papa54!
Ugyan nem sokat szólok hozzá a fórumhoz, de több mint egy éve - RE tulajdonosként - gyakran olvasom és gyűjtöm a tapasztalatokat, olvasom a véleményeket, hozzászólásokat. Sajnálattal olvastam, hogy e fórum egyik oszlopos tagjaként megválni kényszerül szeretett gépétől. Van egy kedves barátom, aki viszont épp motorvásárláson gondolkodik és ismerve az én motoromat az Enfield is egy elképzelhető választás lehet számára. Ha még fennáll az eladás szándéka, felvehetnénk a kapcsolatot. Az email címem (fonetikusan, hogy a kémrobotok ne nagyon ismerjék fel): varszegib kukac gémél pont kom
Jó egészséget kívánva, üdvözlettel: varszegib
sajna senki tudtommal...
jaj ne...
Na, ne........!
Üdv Márkatársak!
Valakinek az ismerőse nem keres egy szép Enfieldet?
Töfinek sajnos az én egészségem hiánya miatt új, szerető Gazdi kellene!
Fotozott valaki Uraim ?
Jó társaság és jó helyen. Üdv mindenkinek.
Üdv Márkatársak

Öröm volt a találkozás végre személyesen is.. remélem nem az utolsó...
Nagyon örülök, hogy ennyien összejöttünk (Imrét idézve: bár egyszer túrán lennénk ennyien... És azt kell, hogy mondjam, igaza van, magamat is beleértve).
A III. negyedévi helyszín, kedvcsinálónak, hátha ott lesz libatepertő és Borovička Žufanek is: http://www.ferencferdinand.com

Uraim!
Egy élmény volt a találkozás!
Ó az jó, köszi
Hehe

nem az egy Smiths acéltokos zsebóra, made by Britain 1950 es évek, egy szintén angol Terry's kormányra szereelhető zsebóratartón, megy a Smiths műszerekhez, amúgy hamisítatlan angol
Jajj, egy pillanatra azt hittem, hogy egy turbónyomás-mérőt látok a kormányon.
Köszönöm!
Szai ritt,
a [4205]-ben leírtak a Te esetedben is érvényesek.
Üdv

azt nem is kérdeztem.. pl laptopot hoz valaki esetleg?
Üdv Suraki, és minden Márkatárs

Nos egyre jobban úgy néz ki el tudok menni, nagyon örülnék ha tudnák veletek találkozni. Sir Arthurt nem szeretném vinni (legnagyobb bánatomra) mivel őrajta kívül a másik gyengém a SER és szívesen kortyolgatnék veletek e finom nedüből
Mivel a sör és a motor nem fér össze, és nekem hely hiányában még aznap haza kell mennem, így Arthurt csak digitalizált formában tudom "elvinni" egy pendrive-on. Ezért készítettem pár részletfotót, egyet csatolok kedvcsinálónak