Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Űdv!

Royal Enfield Bullet 500 2007-es évjáratú motorom van. Ha jól látom az avatarodon egyforma a blokkunk. Blokkba 1,4 liter, váltóba 0,5 liter, primérbe 0,42 liter való. 20W50 ásványi olaj. Én XADO 20W50-et használok.
Sziasztok!
Elnézést, ha már többször felmerült, de hálás lennék, ha valaki megosztaná az olaj fajtákat és mennyisegeket, amiket használ. Egy Bullet 500 SE 2008-assal kapcsolatban kérdezem. Motor, váltó, primer hajtás.
Nagyon köszönöm a segítséget előre is.
Youtube-on sok videót találok, de nincs két egyforma verzió.
. . .én is magamnak! Nem volt egy sima ügy fel rendszámozni . A "gazdi " örül, bár sokat nem ért abból miért is tartott ez ilyen hosszú ideig . Mindegy ez is kipipálva ( ügy lezárva ) . Ezért hát a saját váll veregetés. Neked viszont még egyszer köszi a segítőkészségedet !!!!
Ha bár mikor szükséged lenne , . . . megtalálsz. üdv. Stadi
Nagyon szép, gratulálok!
Szia fz ! ígéretemnek megfelelően a motor
Persz-persze . 8.-án vizsgázik , ott lövök párat róla és teszem fel.
Okés, köszi. Majd felraksz egy képet a gépről?
Szia fz ! Persze. Hazai forgalomba helyezéshez ,kiindulásként a vizsga bázisnak, hogy FORGALOMBA LEHET HELYEZNI !!!! :-)) üdv. Stadi
Szívesen. Megkérdezhetem, hogy miért kellett?
Szia fz ! Szuper !! Így tökéletes !!! Még egyszer nagyon köszönöm a segítségedet ! üdv. Stadi
Szia! Ezen a képen talán jobban látszik. Üdv fz
Szevasz Zoli ! Igen , köszi EZ AZ !! Már csak egy kérdést. Az alvázszám feletti sorban az EK jóváhagyási szám található ?
üdv. stadi
Erre gondolsz?
Sziasztok ! Segítenétek? Tudna valaki egy fotót küldeni egy Enfield adattábláról és, hogy hol keressem !?!?
Előre is köszi , üdv. Stadi
Sziasztok! Van egy eladó bullet csomagtartóm, ha valakit érdekel. Üdv
Ezt a papírt találtam a minap a gépen. Nagy a siker, bármerre járok! Mondjuk azt a kérdést már kicsit unom, hogy " hány éves éves a motor, 50?"
Na akkor már ketten vagyunk...
Én örülnék, ha működne...
Szia

Én néha próbálkozok de nem sok siker...
Sziasztok, Működik ez az oldal még? Üdv
Sziasztok. Van valakinek eladó Enfield?
--------------------------------------------------------------------
Sziasztok

Nem tudom él e még ez a fórum, de akinek van még RE motorja az megtudna keresni privátban ???
Lenne pár kérdésem a motorral kapcsolatban, tanácsok stb..
Ahol keresetek firex kukac frímélponthu
Köszönöm
Sziasztok

Neki lennék az új tulaja... Ki ismer rá ? :)