Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shark rfs 3 újszerű , akciósan​ vettem ujjan boltban de nagy lett!Ára 35eft !
Sziasztok
Ha valakit érdekel egy carbon-kevlár sisak Lazer Kestrel /Phoenix/
ML felezett méret /58/
Szép állapot de használt. Dupla d gyűrűs ,bogárháló,orrvédő , sisakzsák ! /doboza is megvan /
Átlátszó plexi+pinlock /van rajt karc de kilátásba nem zavaró/+ Van hozzá sötét plexim is ! Megegyezés kérdése !
Hívj bátran megegyezünk :) 06203143523
Ár : 40000 HUF
Új! Ajándékba kaptam, én nem használtam / használom. Csak felpróbálva volt. Perforált, kivehető béléssel. 1 hónapja lett vásárolva, számla megvan hozzá.
Méret - 54 - Ár : 45.000 HUF
Sziasztok!
Eladó egy ICON Daytona bőrkabátom. kb 4szer használt városban.XXXL-es kabátomat magamra szabattam(Ruhaklinika). Tehát a valós méret kb 2XL és 3XL között van. Kb 190-200 cm és 95-110 kg közötti emberre jó. Termóbélést is adom természetesen. Ár:35.000Ft
Szia! Érdekelne a sisak legalábbis egy alkatrész,ha megvan még!
Csere érdekelne kisebbre!
Shox 2részes kopás és csúszás mentes!
180cm és 100kgig
keresek protektoros nadrágot és kabátot 190cm magas és kb 75 kilós ember növendékre valami kicsi pénzért
a gyereknek kellene motoros jogsi és csak ilyen szarokba lehet menni rutinra
utána úgy se fogja használni egy csomó ideig a cuccot, szóval tényleg csak "gombokért" kellene
Eladó a képen látható alig használt, de nagyon szép állapotú karbon sisak.

A sisak m-l-es fejre lehet jó, az arcpárna jól tágul, jól idomul a fejre de el kell jönni megpróbálni.

Adok hozzá 1 átlátszó+2 sötétített plexit valamint egy pinlockot és a zsákját a sisaknak.

ára: 60000 Huf

Az árban minimális alku van benne.

hívj bármikor bátran, biztos meg tudunk egyezni.

20/5202577

Megtekinthető Budapesten valamint Balatonfüreden és környékén.
Hat ha azt vesszuk hogy mar 2006ban is csodrol beszeltek... az sem kizart... vagy csak "belathatatlan ideig technikai okok miatt zarva"
Sziasztok
Ertelmes csere johet. Motorgumi, mobil, laptop stb
60ezer volt az uj ára feleert elado vagyis 30 eft
Ixon bőr-kordura egyszer hasznalt. "M" méret, kivehető bélés, könyök-váll kemény protektor stb.
Nem tudja valaki h miért nem lehet elérni a parillásokat? Voltam a boltnal, de zárva a kapu, egy lélek sincs az udvarban.
Szia.Már eladtam,és 18-ért..
Sziasztok! 2 szer használt motoros farmernadrág, kevlár béléssel, csípő és térdprotektorokkal, szinte teljesen új! Méret: 40-es. Idei évre kifogytam belőle, ezért eladóvá vált. Érd.:06706111773
Shark Spartan sisakkal van valakinek tapasztalata? Nagyon tetszik a formája. Csak persze sajnos, nem lehet kipróbálni. Szélzaj, tartósság, fejrángatás?
Sziasztok!
Szép állapotú Dainese kétrészes bőrruha eladó!166-167cm magasságig és 73kg-ig lehet jó!Esés mentes,tiszta,kényelmes viselet!
Próba csak Székesfehérváron!60 ezer Ft irányáron eladó!

705761477
Tegnap vettem egy W-tec NK-839-es bukót.Sajna a buksza nincs jól kitömve , de szerettem volna egy normális kidolgozású olcsóbb kategóriás, felnyílós sisakot, amiben van bogárháló, orrmaszk és napszemcsi.Ma lesz a próba menetközben, kiváncsi leszek mennyire zajos,(azlesz nagyon), de ha nemjó, akkor max. beletojnak tikok
Hello csizmáról egy képet tudsz dobni?
Nekem már van ilyenem.....
Aha ez a shox 3 layer,63 újba,45ért odaadnám,sürgösen volna eladó,tényleg hibátlan,újszerű
Sziasztok.2 szer használt motoros farmernadrág .kevlár béléssel,csipö és térdprotektorokkal .szinte teljesen új!méret 40 es.idei évre kinöttem ezért eladóvá vált.érd.06706111773
Ez a Shox 3 layer?
Sziasztok!
Másfél szezont használt hibátlan HJC TR1-es sisak eladó. Zsák is jár hozzá.
Ár: 18 ezer Ft.
Érdeklődni csak mobilon plz.
30 9864211
eladó sorba került motoros ruházatom,bőr ruházatra váltás miatt.egyszerű ok,naked motorom van,és erre bőr való :)
Kabát mindig aláöltözőben(2 hónapja van meg,de 5 alkalmat használt),a gatya is aláöltözőben volt használva(de ő fél éve van meg,és 20 alkalommal volt használva)
a felszerelésen semmi sérülés nincs,nem izzadtam bele soha,nincs szakadás rajta.
Ár 50Ezer, minimálisan alku képes,de 20ezerért nem adnám.
Szevasztok! Tud valaki ajánlani megbízható helyet hova vigyem sport - túra vízhatlan spyke csizmám cipzár cseréjére? Lehetőleg Budapest és Vonzáskörzetében.
Szia.erdekelne a lesztyud .13000ft adok erte.szamom 06704263901 hivj ha tudunk beszelni.udv