Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Bering bőrdzseki. 1.2mm vastag marhabőr, kivehető thermobélés, nadrággal összecipzárazható, hát-váll-könyök protektorokkal, tökéletes állapotban, sehol sincs megtörve a bőr, mint az új. 3xl van beleírva, de valójában kb 56-58-as méret/L-XLes/. 175-185cm magas és 90-105kg-os emberre lehet jó. Nagyon komoly kabát./Az első képen látható 2 pötty, a mennyezeti lámpa tükröződése és nem hiba!/ 40eFt Tel: 20kilenc523-65nyolc
Hasznalt de kivallo allapotu csizmak Eladok angliai importbol
A csizmak teljesen szakadasmentesek es ujszeruek.
Feher Alpinestars smx5 42es meret 40e ft
Kek Alpinestars smx4 44es meret 30e ft
Fekete Alpinestars bokavedos smx 45os meret 32e ft
Fekete Alpinestars smx plus 42es meret 40e ft
Piros Alpinestars bokavedos smx 43as meret 30e ft
Piros Alpinestars smx csatos 44es meret 34e ft

A csizmak szemelyesen megtekinthetok Gyomaendrodon.
posta ok

Ha kepre van szukseged kerlek jelezd a csaba.nyitrai@hotmail.com vagy viberen es WhatsApp-on elersz 00447464968521 es telefonszamon
Jé, pont van egy ilyenem, amit keresel. Illetve azt hiszem van, majd utánanézek, régebben egy HJC IS-16-ot használtam, ahhoz adták. Egyszer raktam be, aztán soha többet, mert pont a szemüvegemre nyomja a lehelletemet, az meg bepárásodik tőle, úgyhogy számomra használhatatlan volt. Ha Te tudod használni, annak csak örülök. Fizetni meg nehogy fizess már ezért a darab műanyagért, tőlem viheted nyugodtan ingyen is.

A bukót már nyugdíjaztam, de a tartozékai megvannak még valahol elvileg. Jövő hét szerdán lesz a doktorim védése, ha nem sürgős, akkor csak utána túrom fel a lakást. Majd írj már rám jövő héten privátban (vagy e-mail-ben), nehogy elfelejtsem, aztán az átadás-átvételt megbeszéljük privátban.
Köszi, bár náluk nemigazán tudok online vásárolni.
De láttam már 5000ft ért is hirdetve használtan !
Karasna
És hol tudok venni ennyiért?
A cipzára Dainese szabvány , több dzsekihez jó , hogy más típusú kabáthoz is passzol e az csak a cipzáron múlik , az új ára most 9700ft
Ez csak Dainese kabáttal működik vagy bármilyen márka szóba jöhet? Van egy Difi Firenze 2 kabátom és tetszik ez a megoldás.
Sziasztok. Olyan pulóvert keresek amibe vannak protektorok. Tavasszal, nyáron jól jönne ha csak el akarok szaladni valahová és nem akarok nagyon beöltözni. Van valakinek ilyennel tapasztalata?
Nem ! nem a hagyományos vesevédő , az van több is ! Ez a "zip belt" a Dainese bőrbe cipzározható öv ami sport motoron heverészve nem mászik a nyakadba , mert elöl elvékonyodik és nem hasalsz rá mint a vesevédőre és hátul is ott marad a helyén a cipzár miatt !
NŐI motoros ruházat kitűnő állapotban,külön is eladó.ICON "S" dzseki 43000HUF,DAINESE 36-38-as nadrág 23000HUF,FALCO 36-os csizma 8000HUF.Budapesten próbálható.
pirzso70@gmail.com
202554672
Nitró cordura dzseki kb 2x használt méretproblem miatt eladó! Méret S,,de inkább M,,vagy L !!
protektorok szokásos helyeken,nadrággal zipzárolható,bélés jó meleg,,kivehető!
Fényvisszaverő csíkokkal.Jó kis dzseki,,sajna nagy lett rám...12000.-
70/373-4691
Vesemelengető? A Lidl-ben ezen a héten akciózták, de néztem, nem egy nagy szám...
Én meg egy ilyet keresnék , ha valakinek lenne felesleg !
Sziasztok!

Keresek ilyen HJC orrmaszkot

https://images-na.ssl-images-a...

Adok erte egy ilyet es ra is fizetek! Szal ha valaki cserelne pü!!!

https://images-na.ssl-images-a...
Hosszában kétrészes lehetőleg Rizlás bőrruhát keresek 60-as méretben.
Sziasztok!
Eladó mèretproblèma miatt egyrèszes 58as MugenRace Scarr ruhám. 80.000huf.
Köszi, hogy szóltál!!!
A kabát XXL-es, férfi méret. 58-asnak felel meg.
Apróságokkal nefoglalkozz,vedd............
Na jó, de mekkora?
Makulátlan állapotú, 1x használt, full protektoros Yamaha kabát, kivehető thermo béléssel, áron alul eladó.
Ár 30.000ft
Az első képen látható sisak ELKELT!
Köszönöm, ELKELT!