Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én évek óta használom az Alpine cuccát. Egyrészt nem ugyanaz, mint a gyógyszertári, hiszen mosható, és hallasz is vele, kényelmes is hosszú távon, tényleg csak a egy frekvenciát vág le, én pl. ezzel hallgatok zenét is. Másrészt a gyógyszertáriból is megveszel jópárat egy szezon alatt, mivel az rideggé válik egy idő után, és kényelmetlen is. Nem ugyanaz a kettő, aki ilyet ír, még soha nem használt rendeset. És cserélhetőek igény szerint a betétek, a sárga erősebb, a zöld több hangot enged be.

Más. Használ valaki motoros farmert? 194 cm és 120 kiló vagyok, valami kéne, ami lazább nyáron, és nem kell mindig átvedlenem, ha megyek valahová.
Sziasztok!
Esetleg valaki keresne motoros dzsekit, az enyèm pont eladó :-) Bering Fizio 2XL , 2 szezont használtam, max 8000 km lehet benne.
Tel: 30/635-4726

http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Bering_Fizio_2XL___Textil___cordura_motoros_dzseki_62649104.htm
Modeka sportie
A termék ára: 16 990 Ft
Részletek:
Magas minőségű nappa bőr motoros kesztyű
Az igénybevett részeken extra erősítéssel
Carbon kemény protektorok
A csukló részen tépőzárral állítható
Minden részletében magas minőségérzet!
Elérhető méretek: 6-12
Elérhető színek: Fekete, Fekete- fehér
9990Ft -ért elérhető már üzletünkben minden méretben a Modeka Airing protektoros kesztyű!
Már most érdemes a nyárra gondolni! Üzletünk akcióival most több tízezer Forint maradhat a zsebedben a szezonra!
darazsgarazs.hu
Postán is elküldjük termékeinket!
Köszönöm, elkelt!
Én 12 éve használom a Texportot,semmi gond vele,seholnem kopott le a festék,a kabátban most kell zipzárt cserélni.külömben ez egy jó márka,az más dolog,hogy sokan nem ismerik.
Vadi új X-Lite X702 Wave N-com XS méret, napszemcsi, pinlock 40eFt. Érdeklődni KIZÁRÓLAG TELEFONON!! 20-kilenc-523-65nyolc
Vadi új X-Lite X603 Xl méret Pinlock hiányzik 35eFt/bolti ár 95eFt/. Érdeklődni KIZÁRÓLAG TELEFONON!! 20-kilenc-523-65nyolc
Vadi új Nolan N64 Hi-visibility fluo yellow XL méretben 30eFt. Érdeklődni KIZÁRÓLAG TELEFONON!! 20-kilenc-523-65nyolc
Vadi új sisakok bomba áron!!! Utolsó darabok.
X-Lite X603 Xs-S méretben 35eFt!!! Érdeklődni KIZÁRÓLAG TELEFONON!! 20-kilenc-523-65nyolc
Hát... kis türelemmel ennyiért alpine, daineset is találsz alig használtan!
Sziasztok

Mi a véleményetek a Texport Mugello ruháról? Vásárlás előtt állok, szombaton mennék érte, megéri-e megvenni? Első bőrruhám lesz, mire érdemes figyelni?!
erről lenne szó: http://www.parilla.hu/termekei...

Köszönöm előre is
! X-lite X-802R Motogp sisak !!

Eladó a képen látható nagyon jó állapotú karbon sisak.

Van rajta némi pici karc ami a sisak leeséséből származik, de ezt már én is így vettem.

Aki nem hiszi jöjjön el és győződjön meg róla!

A sisak m-l-es fejre lehet jó, az arcpárna jól tágul, jól idomul a fejre de el kell jönni megpróbálni.

Adok hozzá 1 átlátszó+2 sötétített plexit valamint egy pinlockot és a zsákját a sisaknak.

75.000 Ft irányáron.

Az árban minimális alku van benne.

hívj bármikor bátran, biztos meg tudunk egyezni.

Felpróbálható Budapesten.

20/5202577
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/fuldugoteszt
http://www.tesztmotor.hu/tesztek/a_nagy_fuldugo_teszt
Igen, be lehet teljesen dugni a fülbe, úgy hogy nem lóg ki semmit. Nekem pl a két füljárat nem egy méretű. A bal fülembe teljesen beledugom úgy kényelmes meg itt nagyon kicsire le kellett vágnom a szoknyákat, a jobb fülembe pedig kevésbé dugom bele, szinte csak a kisebbik szoknya van benne. A füldugó teste üreges és ebbe megy bele a kb 1cm hosszú szűrőbetét. A sárga van nekem benne mindig.
Szia!

ez az alpine motosafe kép alapján kb egy agyba dugós füles gumija meg benne egy kicsi furattal ellátott betét, így van ez vagy a lukban van valami?
Ezt meg kell hogy cáfoljam, ugyanis az alpine motosafe füldugója egy zseniális cucc. Több mint egy éve használom, előtte ilyen 800 Ft-os dugóm volt. Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Az olcsó gyakorlatilag minden zajt tompít, míg az alpine jóformán csak a szélzajt. Azon kívül mindent hallani, ugyan nem úgy mintha semmi nem lenne a füledben, de amit kell azt meghallod. Beszédet, forgalom zaját, mentőt stb. Egy negatívumot tudok mondani, hogy csak 1 méret van, ami az én fülemnek nagynak bizonyult, de a szárnyakból kicsinyenként vágtam le, és 2-3 vágás után megtaláltam a megfelelő méretet, ami azóta is tökéletes. Hosszabb út után pedig pláne meghálálja a fül.
Koszi a valaszokat ;) akkor majd kiderul mi passzol a fejemre :D az arcpumpas nitro tetszik. Aztan megnezem a givit. Meg lehet megnezek egy caberg stunt-ot ;) koszi megegyszer!
Vegyen füldugót 800 forintért inkább, az alpine is olyan, csak rátették a logót.
Olvastam több olyan véleményt is fórumokon, hogy a gyógyszertári alap füldugó jobb volt, mint az alpine 8000-ért árult vacka.
150-nél szélzaj ellen nem hogy a 40 ezres sisakok de a háromszor drágábbak sem fognak megvédeni. Van amelyik jobb, van amelyik kevésbé, de vegyél a sisak mellé egy Alpine füldugót 8 ezerért, és garantáltan meg van oldva a probléma.
Menj el és próbáld fel mindkettőt, hogy melyik passzol a fejedre, aztán amelyik jobban tetszett azt vedd. Márkánként és típusonként is eltérő lehet hogy milyen fejformára illik jól.
Sziasztok!

Adott 2 sisak: Givi Sniper és egy Nitro N-PSI. Nem tudok dönteni! A Givi napszemüveges meg mosható belső. Kb. 40e. A Nitro napszemüveges és mosható belső és még arcpumpás! Ez 30e akciósan. Ami nekem fontos lenne, hogy ne menjen szét 2 év alatt és a szélzaj ne legyen nagy 150-nél sem.

Válaszotokat előre is köszönöm!
!! X-lite X-802R Motogp sisak !!

Eladó a képen látható nagyon jó állapotú karbon sisak.

Van rajta némi pici karc ami a sisak leeséséből származik, de ezt már én is így vettem.

Aki nem hiszi jöjjön el és győződjön meg róla!

A sisak m-l-es fejre lehet jó, az arcpárna jól tágul, jól idomul a fejre de el kell jönni megpróbálni.

Adok hozzá 1 átlátszó+2 sötétített plexit valamint egy pinlockot és a zsákját a sisaknak.

80.000 Ft irányáron.

Az árban minimális alku van benne.

hívj bármikor bátran, biztos meg tudunk egyezni.

Felpróbálható Budapesten.

20/5202577
"db esőruha az eggyik overál mérete xl-es jó állapotban,a másik m-es az kétrészes kapucniva fényvisszaverő csíkokkal jó állapotban,posta oké.5eft/db.Érd:zolimotor@gmail.com
Szia. 40e ft
Szia!Mennyiért adod az smx plust?