Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól hangzik, nem volt a latókörömben ez a márka de utána nézek
Én nemrég vettem egy Marushin 999RS-t, általában 80-90 körül van, de most több helyen akciózzák, van ahol 60-ra. Nagyon könnyű (enyém L-es 1200g) és 5 csillagos a Sharpnál.
Üdv! HJC Fg-15 sisakomat cserélném le (megvoltam vele elégedve) 80-90 körül tudtok ajánlani valamit? Néztem a HJC Rpha-t annyira nem győzött meg (Sharp tesztem sem a legjobb) Esetleg valami tipp? X-lite? Nolan? teljesen zárt legyen, más kritérium nem nagyon van
Télikesztyű akció!
Kattints a linkre: https://www.kepesmotor.hu/text...
Eladó! Egy kis púpos 2 részes Arlen Ness 54-es motoros bőrruha. Gyári térdkoptatóval!
Sziasztok!

Esetleg van vkinek Alpinestar SMX6 csizmája aki le tudná mérni a belső talp hosszát?
Sziasztok

Keresnék 43-44-es méretű Daytona Evo Sport motoroscsizmát megkímélt, szép állapotban. Az ajánlatokat a baloghlaszlo1980@gmail.com címre várnám.
Előre is köszönöm.

Üdv:Balu
Sixgear Rapid bőr sportmotoros kesztyű, méret probléma miatt eladó!

XL-es méret
Ár: 18.000 HUF

Egyszer volt használva (kipróbálva), tökéletesen hibátlan, sérülésmentes állapotban van!

- a képeken látható fekete/fehér/piros színű
- hosszúszárú sportkesztyű
- TPR kemény protektorral és TPR tépőzáras mandzsettával
- ütéstompító hab cellák és műanyag protektorok az ujjakon

Érdeklődni:
walkman933@gmail.com
30/429-00-17
Bering férfi kordúra kabát

Kiváló állapotban, szakadás és sérülésmentes, rendszeresen takarítva, frissen tisztítva. Kiváló viselet nyáron és hidegebb időben is.
4XL
Kivehető szélzáró- és thermobélés (2db)
Nyitható szellőzők
Nadrághoz cipzározható

Átvétel Mór-Győr vonalon, vagy postázom.

40.000 Ft

30/473-0102
Eladó TCX sport csizma, 10.000 Ft. Bővebb infó a linken.

https://auto.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Tcx_SS_Sport_motoros_csizma_71845366.htm
Üdvözlet Mindenkinek!
Eladó két darab új Dainese Active Vest Evo L méretű protektor.
Pesten lehet felpróbálni és megvenni megbeszélt helyen és időben. 23 után lesznek pesten!
Garantáltan használatlanok a gyári papírokkal.
Csak próbagaranciát vállalok.
80 Eur/darab.
+36 20 360 42 42
54.es Arlen Ness Kangaroo egyrészes eladó!
Kopás és Szakasásmentes Állapotban!
Ár:80.000.-
Egyben,vagy külön-külön is eladó!A ruha 56-os,a sisak M-es!!!...Egyben 150.000ft
Volt már komoly vevő! Na de legközelebb olyan kesztyűt veszek,ami nem szorít meg nem laza!
Sajnos még nem,majd jövőre!
Vagy van eladó, de csak komoly vevőnek!
Nem tán megtaláltad a keresett kesztyűt.
Jogos. Akkor legközelebb azt írom neki,hogy még nem adtam el,viszont már nincs meg!
Sziasztok!
Arlen Ness csizmát használóktól szeretném kérdezni, hogy milyenek a tapasztalataik, mennyire vannak vele megelégedve?
Esetleg beszerezni hol a legérdemesebb?
Köszönöm.
Nem azt kérdezte, hogy eladtad-e hanem, hogy megvan-e még?
Ne haragudj meg,de már kétszer válaszoltam neked,hogy réges régen eladtam már a kesztyűt!!!
Helló, megvan még a kesztyű?