Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A technikából adódóan ennek tartósnak kell lennie, persze ki tudja abban a műszakban ki dolgozott és mennyire nyomta oda a vasalóeszközt....
Elég kamunak tűnik.
Sziasztok! Találtam a neten böngészgetve egy oldalt, ahol márkás cumókat lehet szerezni elég olcsón (kicsit talán gyanúsan olcsón), van-e esetleg valaki vagy ismer olyat, aki ismer olyat, akinek van tapasztalata, véleménye ezzel kapcsolatban? Az oldal: www.gear-moto.eu Nem nagyon néztem még utána semminek ezzel az oldallal kapcsolatban. Ha működő webshop akkor érdemes sztem nézelődni.
Erre gondoltam! Sajnos az új verziókon már nem nagyon van felvarrt logó, minden rá van nyomva. Nem tudom mennyire tartós ez, vagy pedig egy szezon után kirepedezik.
Nekem lassan 4éve van meg és nem sárgult, varrott logó, szóval óvatosan szappanos vizes fehér ruhával én át szoktam dörzsölni a leápolás során.
Srácok! Alpinestar ruhával tapasztalat? Főleg az érdekelne, hogy a vállnál lévő fehér logó besárgul-e az évek során?
Most az 83 ezer náluk. Egyébként köszönöm a válaszod! Azt hittem a FC-Moto és a Motoin a legnagyobb.
Én Norvégiában élek és tőlük rendeltem többször. Hihetetlen árakat lehet kifogni (TCX R-S2 EVO 38-40e HUF....).
Nem tudom nemzetközi viszonylatban hogyan megy a rendelés, de nekem itt van 3 nap alatt a cucc és ráérek 14 múlva fizetni...
Teljesen megbízható oldal, már csak azért is mert a legnagyobb Európában :-)
Sziasztok!
Thor Force térdvédővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Jó árban találtam a neten S/M méretet, de nem tudom, hogy jó lesz-e rám. 183 cm vagyok.
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv: R.
Nekem az FC-sek se előtte, se utána nem válaszoltak!
Más téma,d e hasonló! XLMoto megbízható? Onnan még nem rendeltem.
vasarlas elott eleg gyorsak, vasarlas utan mar belassitanak rendesen.
190 koruli vekonz emberkere mennyire lenne jo szerinted?
Axo XXL cordura kabátomat kisebbre cserélném. kb. 185-190cm magas 95-105 kg emberre való. Bélése kivehető. Csak kisebb: L-XL méretű kabát csere érdekel, lehet bőr is.
Elégedettség! Két részes ruhám volt, nem tudok rá rosszat mondani! Fazonban nem a legdivatosabb, de igényes ruha, jó választás. Mondjuk tudtommal, ma már nem gyárt ruházatot a Suomy, de ha jó áron van valahol beragadva a készleten, akkor megéri.
Elégedettség vagy csalódottság? :)
Bőrrel van csak.
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Soumy cordura dzsekikkel?
szia
egyreszes nekem utcara annyira nem jo de megnezem kosxonom
Szia !
Nekem lenne pont egy Dainese 54 -es.
Magasabb vékony emberre lehet jó.
https://auto.jofogas.hu/pest/Dainese_Bora_Egyreszes_Borruha__54_es_meretben_76554355.htm

Üdv:
Viktor
Az FC-Moto ügyfélszolgálata nektek reagál? Nekem semmi. A Motoin ilyen szempontból ezerszer jobb, sokkal segítőkészebbek!
sziasztok
dainese vagy alpinestars ket reszes borkombit keresek, ujat vagy ujszerut. replica nem erdekel
esetleg csak jacket is ok de csak bör.
meret 54.
Szia! Meg van még a csizma?
Ment PÜ.
Ez lesz a megoldas ! Mindenképpen hívom, már néztem is róluk cikket. Ügyesek. köszi
A honlapon mindent megtalálsz róluk.
Nyitvatartást, elérhetőséget.....
Előtte hívd fel Marikát mert nem csak szerdán vannak Pesten, akár szombatonként is!
Bízhatsz a munkájukban!!!