Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresek 54-es lehetőleg 1 részes bőr ruhát.
Újszerű Hein Gericke Goretex 38 -as női motoros csizma eladó. 33 000 FT 30/2052666
Hein Gericke 2 szintes, mágneses tanktáska eladó. A lekötő füleket is adom hozzá. A felső táska térképtartó zippzárjának a húzókája hiányzik. 18 000 Ft tel:30/2052666
ABUS GRANIT PLUS 110 cm-es, az egyik legerősebb lánc (31 000 Ft) és XENA 120 db-es tárcsafékzár (8 000 Ft, elemet kell cserélni) 2-2 db gyári kulccsal eladó. 30/2052666
Sziasztok!

Befejeztem a motorozást, ezen kívül sisakok és egyéb motorozással kapcsolatos dolgok is eladók.

1./ Férfi Flm Race full protektoros, "púpos" bőrruha, kabát 54, nadrág 52 méretű, kb. 182 és 80 kg. Jó állapotú, sérülésmentes.
90 000 Ft.

2./Női Hein Gericke full protektoros bőrruha, kabát 38, nadrág 36 méretű, kb. 172 cm, 60 kg. Újszerű állapotú.
70 000 Ft.

3./ Sidi Vertigo csizma 43-as, használt, sérülésmentes 30 000 Ft

4./ Flm 38-as csizma, külső erősen kopott, de használatát nem befolyásolja, 10 000 Ft

Tel:30/2052666
Vemar felnyitható bukó 10e ft-ért eladó,érd:zolimotor@gmail.com
Szia! Helyileg merre van a gerincvédő?
Eladó egy Berik 2 részes 48-as motoros bőrruha,a jobb oldalán lévő sérülésekkel ,és egy L-es Clover gerincvédő . /ár.6eft/
Hello ez mégelérhetö ha igen irnál egy árat meg h helyileg hol van? Köszi
Forcfield Pro Sub 4 vagy Dainese Manis? Valakinek valamilykkel tapasztalat?

Más téma ezeknek a márkáknka IXS, Ixon, Revit, itthon nincs forgalmazója?
Ezeket is nézegetem! Vannak jó áron itt is cuccok.
Hi Gay!

XLMOTO.EU-val tapasztalat? Merjek rendelni innen? Itthon sajnos minden drágább, nem értem miért. Így kénytlen vagyok külfőlről rendelni.
Bocsánat!56-os méretű a ruha
Köszönöm hogy válaszoltál!
Szia!

Nekem pozitívak az élmények.
Rendeltem már sok oldalról. Ez az oldal is korrektnek tűnik.

Jó oldalak még:
www.motorama.it
www.motoin.de
fc moto stb.
Sziasztok!Vmiért nem tudok hirdetni!Eladó Spidi Varitek egyrészes bőrruhám szép állapotban koptató nélkül!Fix 40pénz!
Eladó továbbá 44es Sidi csizma is 20pénz
Köszönöm!
56-os gúnya kell rád kb.
Köszönöm!
Sziasztok!

Volt már szerencséje valakinek ehhez az oldalhoz?
https://www.motocard.com/en/
Vagy egyáltalán a külföldi rendelésekkel milyen tapasztalatok vannak?
Ez az oldal engedi a Paypal-t emiatt behúzásra nem gondolok, Spanyol, így a vám sem érinti a Magyarországi rendeléseket, a méretemet tudom így amiatt visszaküldésre nem lenne szükség.
Szia!
Én is hasonló alkat vagyok,56 os bőrruha jó rám(Arlen Ness,Alpin)Dainese sokkal szűkebb szabású.
Sziasztok!
Ruha vásárlása előtt állok.. 190cm/85kg vagyok, mindenféleképpen bőr ruhát szeretnék.. Valaki aki esetleg hasonló magasságú és ilyen súlyban van az tudna segíteni hogy kb melyik méretek passzolhatnak?

Köszönöm!

Üdv!
Shark mérethiba miatt eladó xl -es !
Eladó képeken látható Arlen Ness Kangaroo ruhám!
54.es méretben.
Kopás és szakadásmentes állapotban!
80.000.-
Eladó 42-es Alpinestars S-MX Plus csizma. Minden csat, rögzítő tökéletesen működik. Dobozában eladó.