Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amit kinéztem abból pont 45-ös van csak, a lábam meg ugye 44-es, nem tudom mi legyen!? Az akció meg csak most a hétvégén tart..
Igen szerintem is 1 számmal nagyobb kell.
Viszont nekem a vádlimmal van probléma, átlagnál sajnos vastagabb.
Ezért nekem minden csizmát próbálni kell mert ruha nélkül sem tudom összehúzni.
Néztem Arlen Ness csizmát, de nem merem megrendelni, pedig jó árban lenne.
Akinek átlagos a vádlija, az bátran rendeljen neten külföldről, jól fog járni vele!
Szintén a 10% miatt rendeltem és ez ugye már eleve akciós termékekre is jár. Nekem mindig azt mondták, ha pl. 42es lábad van akkor motoroscsizmából egyel nagyobb tehát 43as kell és eddig ez bejött. Ha most nem, akkor megírom.
Most nézem, hogy közben írtál. Akkor mégis csak más lenne!? Jó, oké, köszi!
Postán (falu postája) adtam fel, elég drága volt (6ezer), de szerintem más csomagküldőnél ettől olcsóbb... de még így is megérte!
Pont most néztem, hogy 10% kedvezményt adnak mindenre, na, akkor most kell rendelnem aha, köszi, én is így gondolom (nem hinném, hogy az Alpinestarsnál más a méretezés, remélem ).
Sidi-nel eggyel nagyobb kell, mostani Alpinestars-nal viszont valós utcai a méretezés
Mennyibe került a visszaküldés? Velem az a baj, hogy szeretem, ha passzentos a ruha, valaki szereti ha kicsit bővebb és alá tud venni egy pulcsit. Ők tudják, de jobb az, ha minden protektor szépen felfekszik.
Sokkal olcsóbbak, így van. Kérdeztem az importőröket, ha nem is annyiért, mint az FC-n, de tudnák-e kicsit olcsóban adni a jelenleginél és hát nem.
Csizmából mindig egy számmal nagyobb kell, nekem két csizmám volt eddig és mindnél így volt.
Az FC-ről pont tegnap este rendeltem és pont csizmát, kíváncsi leszek jó lesz-e.
Én sokszor rendeltem már FC-ről, ruhát is (úgy, hogy nem próbáltam előtte sehol, teljesen jó volt a méret) haverom viszont elcseszte, mert rendeltem neki egy kesztyűt, de eggyel kisebb kellett neki visszaküldtem és ingyen elküldték újra.
Az összes motoros cuccomat külföldről rendeltem, sokkal olcsóbbak, mint itthon!

Nekem is lenne egy kérdésem, szeretnék majd venni egy Alpinestars csizmát / most Forma van és eggyel nagyobb, mint a sima cipőim (44/45)/ a kérdésem az lenne, hogy az alpi csizmánál is eggyel nagyobbat vegyek? Köszi!
Férfi Flm Race full protektoros, "púpos" bőrruha, kabát 54, nadrág 52 méretű, kb. 182 és 85 kg. Jó állapotú, sérülésmentes.
90 000 Ft. 30/2052666
[KERESEK krossz / cross / off road sisakot]
Márka-megkötés nincs, nyitott vagyok mindenre! Szemüveg is jól jönne! ;)
A fejem kb. L-es (59 cm körüli), így ennek megfelelő méret érdekelne!
Mindenképp neon zöld vagy sárga +más színkombinációjút keresek!
Vannak ilyen sisakok újonnan 30-35eFt áron, de mivel évente 2-3 alkalommal használnám (pl. Touratech, stb.), így első körben kedvezőbb lehetőséget keresnék...
Az nekem soha nem is volt tervben.
Jobb üzletet csinálsz vele mint a Plus-sal!
Nincs tapasztalatom ezzel a márkával, de jónak gondolom, csak kevésbé ismert.
IXS.
Ezen meglepődtem.
Milyen ruhát szeretnél?
Igen, szerintem jobb.
Most akció van a FC-Moton, ruhát vennék, de nem merem bevállalni látatlanban, próba nélkül. Amit kinéztem annak itthon forgalmazója sincs, így még próba sem lehetséges.
Köszi! Hát ha a mugennél is gyengébb akkor az már a hatványozottan szar szint nálam
Igen, van mugen csizmám és van a családban mugen nadrág, kidobott pénz volt.
Mert jobb a Mugen?
Nem külön cég? Az FC-Moton vannak új Berik és Arlen Ness ruhák is.
Tudom
A Mugen cuccok jó szinten vannak
Bár asszem a beriket pont az vásárolta fel....