Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van az! Inkább nem írom le mennyit költöttem már el ruhákra a motoros pályafutásom alatt.
A louissal pont van céges szerződésem, bár eddig csak magamnak vásároltam, de eu adószám kellett csak nekik. Igy az adó nélkül meg tudom venni az ottani lomokat.
Veretős ruhának azt is veszek vagy Alpin-t vagy Dainese-t!
Csomó? Akkor te még nem nézted az FC-Moto és a Motoin kínálatát! Itt egyedül a 100 ezres Alpin értékelhető, amit linkeltél.
Ha van raktáron a kinézett ruha méretben! Mert ha nincs akkor szerinted a kedvedét csak úgy hoznak be, hogy te felpróbáld, majd kintről megvásárold?!
Nekem nincs, de ismerek olyat akinek van. Még több is
Annyi pénze nincs senkinek.
És ha 500 ezerért vásárolsz akkor hozol haza is pénzt.
És fel is tudod próbálni, rizikó kizárva.
De a legjobb ha elmész ausztriába egy hosszúhétvégére és bevásárolsz.
Aztán mi vagyunk köcsögök mert nem itthon költjük el a pénzt :)
A 300ezres ruhavásárlással már csak az áfán megspórolod a hosszúhétvége benzinpénzt :)
Mondjuk én ugy csinálnám, hogy itthon felpróbálom, aztán kintről ugyanazt megrendelem.
Segitettem is, rákerestem, adtam linket.......Nem mondhatod, hogy csak a gonoszkodáson jár az eszem :)
Az aki pl az fc-motorol megveszi jóval olcsóbban ugyanazt a ruhat mint amit itthon meg tudna venni, az fillérbaszó és leszarja a védelmet. Ma is okosabbak lettünk.
Köszi!
Megint ő kezdi a kötekedést ugye ? Kezd nagyon szánalmas lenni ez az ovis műsor. Azt hittem Te értelmesebb vagy ennél.
Az drága:))))
Bár pont a textilnél maradt nyitva, de bőrben is hasonló választék van.
Te szeretnél itt menőzni, de nem igazán megy
És még te írod,hogy majd eldöntöd, hogy Alpin vagy Dainese legyen???
Ki is akar menőzni????
http://www.rider13.hu/ruhazat-... =name&gclid=EAIaIQobChMIndKyi_mq2wIVkKuyCh1q9gHIEAEYASAAEgLXb_D_BwE

Tessék, itt egy csomó, normálisnak mondható is van közte. Meg akciós is.
Természetesen. Hisz én tudok egyedül is ruhát vásárolni :)))
Ő is csak kötekedni jött ide.
1. Oké, ezt benéztem, de te sem voltál egyértelmű.
2. Nem! Mivel kilehet cserélni! Nem marad rajtam! Ha pedig olyan márkát veszek,a mi volt már, annak tudom a méretezését és akkor jó esetben nincs gond.
3. Továbbra sem támasztod alá ezt az érvelésed! Áruld el, hogy egy 70 ezres IXS és egy 150 ezres Dainese kabát közül, ha az olcsóbbat választom miért nem nézem a biztonságot? Vagy ha a akciós Dainese-t veszem meg a 2018-as helyet. Te a biztonságot kevered a menőzéssel!
4. Az országban választék?! Ne nevettess!
5. Például a hármas pontodban!

Soha nem motoroztam így! Valószínűleg kapok majd értelmes választ is, szóval nem engedem el! Mellesleg kíváncsi lennék, milyen ruhád van, ha már így nyomod a biztonság dumát.
?
Vigyázz mit beszélsz. Hiszen ez egy célirányos topic!!!
Hagyjad már!!!!!!!
1. Te írtad, hogy szaladgálós lesz.
Arra írtam, hogy fel tudsz öltözni annyiból.
2'Ha próba nélkül vásárolsz akkor nem rizikózol? Te ezt minek neveznéd?
3. Ha tizede lóvéd lenne mint amennyit előadsz itt, akkor a biztonságot néznéd és áldoznál banánra!!!
4. Más sem megy Monaco-ba ruhát venni, van az országban is választék.
5. Hol írtam, hogy az olcsóbb az szar????

Engedd el ezt a ruha vásárlást!!!!
Ne bonyolítsd magadnak az életet!
Póló, rövidnadrág, papucs!
1. Nem írtad, hogy szaladgálósra érted a 3 kilót! Úgy kijöhet annyiból, bár egy jó dzseki akció nélkül 150!
2. Hol írtam, hogy rizikózok? Ezek szerint te lenézed a Mugen-t? Mert ha van tapasztalatod, inkább le kéne írni, nem okoskodni!
3. Attól, hogy 150-ből, vagy 300-ből öltözök fel nem biztos hogy rizikózok vagy hogy nincs pénz banánra. Mint írtam nem a veretős felszerelés lenne.
4. A boltokat pedig már leírtam másnak, hogy mi a baj velük. Legalább figyelnél...
5. Megint ott tartunk, hogy szerinted ami olcsóbb szar, de nem írod le, hogy van-e tapasztalatod vele. szóval csak random kötekedsz.