Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladóvá vált a képeken látható 2db használt de jó állapotú protektor "S"-es méret! Ár megegyezés szerint! A fekete Shox a másik pedig Ufo Shield One
Ha valamelyikőtök tud eladó Alpinestars GP Pro kesztyűt, olyat, amit a KTM-nek készítettek, szóljon légyszi. M-es méretben. Már pár éve nem gyártanak ilyet, így a használt is megfelelne, csak legyen jó állapotban.
Hello. Engem az óra érdekelne. Tudsz infót kuldeni róla?
A térdvédő is elkelt.
Szerintem a képek méretére gondol.
Mármint mi a furcsa?
A bőrruháról a képek valahogy furcsák nem gondolod? :D
THOR 2020 SECTOR BLADE CHARCOAL/RED mez eladó.
ÚJ
Ár: 8000 Ft
Méret: L
Eladóvá vált szeretett ruhám,mivel télen felszedtem egy pár kilót .kétrészes 48 as méret.cipzárak jók.full protektoros.egy csuszást átélt ami fotózva 65000ft.csizma 43as majdcsak ujj állapotban 25000ft
A Cycle Spirit nadrág elkelt, a Tucano továbbra is új gazdát keres!
Eladó a képeken látható motoros bukó, csizma. A bukó egy HJC RPHA ST típusú bukósisak, nem sokat használt, tökéletes állapotban, szép darab, páramentes plexivel, beépített napszemüveggel, Dupla D-s csattal. (L-es, 58-59-es)

A csizma egy SIDI márkájú olasz bőr csizma. Tökéletes állapotban, bokafixeres, vádlifeszítős kivitel, külön szellőző nyitás, zárással. (42-43-as méret)

bukó: 65000 HUF
csizma: 25000 HUF

Eladó egyben de akár külön, külön is.

Érdeklődni telefonon bármikor, maximum visszahívom.

Balatonfüreden, Veszprémben és környékén nézhető, próbálható.
Köszönöm az érdeklődéseket, a csizma elkelt.
Nekem van meretedben egy használt Dainese Delmar kabi Dainese Delta nadrággal, fekete színben . Neck5 nyakvedelemmel, érintetlen koptatókkal. Egyedi gyártás (190cm vagyok 95kg.) 3 éve 350e volt a szett most nem motorozom, tehát értelmes ajánlatot meghallgatok ;)
Vanuccii RV5 eladó.
45-ös .
35.000,-
Üdv.
Keresek Schibert E1 bukót S méretben.
Vagy Turatechet S méretben.
Köszönöm.
Talán megoldás, hogy megveszed ami jó karban, és lábban, a többit a méretedre szabatod.
Ha gondolod írj privátban, szívesen segítek ebben!
Sziasztok!

190cm 90kg, szóval magas/vékony vagyok, elég hosszú karral. Ötletek, hogy hol találnék jó bőrruhát? Ami testben jó az mind rövid karban és lábban...
Kawasaki versenyző ruházat!!!!!
Szép napot. Eladó néhány apróság. Érdeklődni telefonon 06706366086
csak a legfontosabb infot nem irtad le, megpedig a meretet...
helo,

Lenne egy Berik 2.0 ST kesztyűm eladó méretprobléma miatt, ha esetleg érdekel vkit vagy csere is szóba jöhet kisebbre!
Webshopból rendelt, így csak felpróbálva volt.
(technikai tudnivalók:
Anyaga 100% kecskebőr (,de állati eredetű nem textil részeket is tartalmaz)
- 0.6-0.8mm prémium full kecskebőr
- kemény karbon "bütyök" védelemmel ellátva
- megerősített ujj és csukló védelem
- clarino a tenyéren a kopásállóság és extra fogás (csúszásvédelem) érdeklben
- csukló és alkartépőzár
- előre hajlított ujjas varrás a nagyobb komfort érdekében
- EN 13594:2015-ös tanúsítványnak megfelel)

(irány)ÁR: 19.890 Huf

(https://tinyurl.hu/Xg5Z/) - FC-Moto-s webshop link
Elado egy teljesen uj, sosem hasznalt, Black™ Titan Solid zart motoros bukosisak, PINLOCK betettel, gyari dobozaban! - 18000Ft
Gyors zar, teljesen kiveheto beles, M meret, 100% Max Vision Pinlock kompatibilis vizor ES pinlock betet, sisakzsak, ECE 22.05 minositett

https://www.kepesmotor.hu/zart...
Kihasználatlanság miatt eladó egy pár Alpinestars Vapor Pro térdvédő.
Könnyű, kényelmes, jól szellőző cucc, de melegben nem nagyon megyek terepen, utcára meg a protektoros farmer praktikusabb.
S-M méret, a gyártó szerint 8-10 cm térdszélességhez ajánlott.
13900 Ft, Budapesten lehet megnézni/felpróbálni vagy foxpost.
Eladó dainese Gore tex kabát szép állapotban kivehető belessel 58as méretnek felel meg rövid fazon!30e Ft!