Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reklámozzon csak, nem izgat. Nekem jónak tűnik, de nem laktam még be. Ruhából is ezt értem el anyagilag, nincs is vele bajom, azon kívül, hogy bebüdösödött a belső benn, de ez nagyjóból mindben előfordul.
10-en évig használtam egy Difi kesztyűt is, ami az idén az egyik ujánál kilyukadt, pedig azt is mindenki tudta, hogy nem egy tartós és jó kesztyű.
Azt meg hogy amikor vettem sem tetszett, azt meg nem is említeném, ez legalább tetszik most!
Én használtam Proanti kesztyűt, ami 5 évig gond nélkül birta.
Pedig csak 11-12e ft-os kesztyű.
Nem nagy márka, de nekem bizonyított amikor hemperegtem.
Nem mindig a "menő" nevek a megfelelőek.
Néha a nevet kell megfizetni.
Azt azért hozzá kell tenni, hogy a Dodor reklámoz, Te nem. Ha neked jó az a minőség akkor jó. De érdemes rendes márkákat is felpróbálni hogy legyen összehasonlítási alap, milyen amikor a varrások jó helyen vannak és nem nyomják az ujjadat
Az még nem.
Köszi, nekem is lett azóta.
1461 zŐd!
A Dodornak jó, akkor nekem is jó lesz.
Gratuálok! Magán is ok lett?
Szia!
Már akkor levettem, marad ez.
Lakás lett mégegy.
El ment a motor?
Eladásra kínálom IXS újszerű 2 részes motoros bőr ruhámat. 305-ös méret kb. 58-asnak felel meg. 85 000 ft. 06-30-652-9976
Két kesztyűm is van tőlük. Szerintem nagyon jó kesztyűk.
Makulátlan állapotú, frissen fertőtlenített, 58-as FLM protektoros bőrnadrág eladó.
9000 ft.-
70/3182151
Sziasztok!
Mugen kesztűkről mi a vélemény???
Én egy hosszabb sport fazonút keresek. Esetleg tapasztalat?
Sziasztok!Valaki hord,vagy ismerőse vett Forma Adventure csizmát?Megéri az árát? Utcai használatra tervezem,nem hegyet mászni! :) Előre is köszi!
Ez nem kérdés vedd meg ! Én is szemezek vele,ha anyagi lehetőségeim engedik azonnal veszek. Szerintem akinek volt komoly esése az nagyra értékeli ha utólag belegondol mennyit szenvedett.
Sziasztok!

Kaptam egy ajándékkártyát, így lehetőségem lenne venni egy Alpinestars TECH-AIR 5 légzsákos mellényt, de kellene a megerősítés.
Mi a véleményetek, Ti vennétek?
A pénz először az életben nem számít, csak egy helyen tudom elkölteni, más felszerelésem megvan.
Amúgy szezonban napi szinten ingázom Bp.-Velence között pályán-városban.

Köszönöm!

Üdv:
hidie
https://buse.hu/hu/search?cont...

Szia! Én itt vettem van sokféle méretben tuti lesz megfelelő.
Sziasztok,

Ezt a protektort keresem: 063RGS0015
Bőr ninja felsőbe való hátproti.
Szerintetek honnan tudnám beszerezni?
Tavaszra kell. Rendeljem ebayról vagy alliról?

Köszönöm!
AGV Flyer sisak, L-es. Kevest használt állapotban, zsákjával és egy másik plexivel: 8e
Shox L-es bőrnadrág, szintén keveset használt szép állapotban van: 8e

Akit érdekel írjon itt vagy tel: 30 616 9133
TCX, Dainese, ezek sem rosszak.
Mert egy ratyi vagy.
Nekem volt gaerne gp1 csizmám, biztos jó de azt a szart 50km után eladtam. A talpa olyan volt mint egy 10-es lemez, semmit sem hajlott ráadásul egyetlen pontban ért a talajhoz, állni lehetetlen kínszenvedés volt benne. Motoron ülve semmit sem éreztem benne.
"Csizmát a Gaerne meg a Sidi tud csinálni, a többiek csak próbálkoznak." by Sanya72
Bár most van egy Alpinestars-om is és az sem tűnik rossznak - igaz, még csak két szezont hordtam, Gaerne-ből meg van olyanom amit 10 éve vettem és 8 éve használom.
Ma kellett menni a motorral, és felvettem a ragasztott talpú motoroscsizmát és bírta a "kiképzést"!!Arra figyeljetek oda, hogy a ragasztó ott maradjon, ahol ragasztania kell. Nem mindegy amikor összeragasztottam milyen helyzetben teszem le, hogy a ragasztó a helyén maradjon!
Köszönöm a válaszokat!
Alpinestars smx6. Az enyémben volt 40ezer km amikor pofára estem és leszakadt róla a koptató. Mivel akciósan vettem egy másikat már előtte, ezt inkább elraktam tartaléknak de ha megragasztanám, mehetne tovább. Tehát 40ezer alatt nem ment szarrá.
Bátran ajánlom, kényelmes, lehet benne sétálni. Én simán mászok vele sziklákra is a horvátoknál, nem vigyázok rá de bírja. Egy a baj vele hogy nem vízálló. Csak akkor büdösödik bele a lábam ha 2-3napig esőben motorozunk és beazik.