Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a "ha" és hát persze a több éves vita köztünk, ami alapján én pontosan értettem, hogy miért írta, hogy emberre való, ő is biztos volt, hogy mit-miért írt.

A szövegezésből látszik, amit te sem veszel észre ezek szerint, hogy egy ruhánál az ár függvényében akár létrejöhet a tranzakció, de a méretprobléma miatt jellemzően SOHA! És ez a véleményem szerint az óhajtó mondatszerkezetből kiviláglik, hogy megvenném, HA alkudhatnék, és HA jó lenne.

Ezt írod:

""...azt írtam volna hogy belefér e egy kis alku mert én 25.000 Ft-ért megvásárolnám"
én meg:

""...ha 25 lenne és""

Őszintén, de mondanivalóban látsz különbséget?

Igen, megköszöntem volna a választ, ha választ kaptam volna, hogy már eladva, neked nem, annyiért nem, stb.
Ezt te írod : Hát... ha 25 lenne és csak egy olyan 90 kiló körüli emberre lenne jó...
:-)
Na most ez tényleg nyakatekert .És bocsánat én nem szeretnélek kioktatni kommunikálásból ,de ahogy később írtad hogy esetleges vételi szándékod lenne .
Akkor simán csak azt írtam volna hogy belefér e egy kis alku mert én 25.000 Ft-ért megvásárolnám .........köszönöm
És a eladó majd válaszol hogy oké a üzlet illetve sajnálom de nem tudom olcsóban oda adni
Érre te szépen meg köszönöd a választ és kész 😁
Na most erre itt egy börleszk vita félébe kezdtek 😂 ami én konkrétan nem csodálkozom ,mert itt mindenből lehet tűzet csiszolni és kocsmai verekedés rendezni 😂 😂 😂 törött csontok és monokli nélkül ...........................internet csodája 😉 😎
De én nem tehetek róla, hogy valaki értetlen, vagy az ellenszenv hályogot húz a szemére és/vagy az agyára.
Atyám 😂 😂 😂 mennyi energia 😂 😂 😂 szóvivő iskolába kéne lenned fődocensnek 😂 😂 ennyi duma semmire csak ott van , ott aztán megmagyaráznak semmitmindentis ami persze "jó" 😬 😂
Ha, de nem mindegyikre, ugye?
Az, hogy nem vagyok kibekulve az araval, es rakerdezek egy esetleges csokkentesre, ezek csak suroljak egymast.
Ezert nem is tettem veteli ajanlatot,hanem csak megjegyeztem, hogy ha ket feltetel teljesulne, akkor meg akar...
Es ezt nyomatekositottam egy szmajlival is.

Ezt negyedszer probalom neked elmagyarazni.
"ahelyett, hogy leírtad volna hogy elkelt, vagy bocsi neked nem, vagy bocsi annyiért nem, inkább a frusztrációdat rám zúdítottad."

Láttad, hogy nem a te méreted, és az árával sem voltál kibékülve, mi a fasznak szólsz hozzá a hirdetéshez???????
Miért hagyod, a számodra nem megfelelőt figyelmen kívül???????
Ne oszd itt az észt!!!!
Neked rengeteg szabadidőd lehet, ha minden hirdetésre reagálsz.
Az, hogy mennyiért szeretnék és az, hogy tudomásul veszem a tényeket, az kettő. Irreális elvárásaim nincsenek - 1000 forintért - de ha lehet olcsósítani egy mondattal - és nem 10 forintot - akkor mi a baj?
Ha mindezt egy SZMÁJLIVAL együtt nem tudod, pontosabban képtelen vagy értelmezni, akkor az legyen a te problémád. Azt nem hiszem, hogy te nem voltál még az életben olyan helyzetben, amikor nem igazán van szükséged valamire, esetleg majd a jövőben, de ha elkéd kerül egy jónak tűnő, olcsó, vagy olcsósítható lehetőség, akkor nem éltél volna vele.

Azt nem értem, illetve a lófaszt nem értem, hogy a kettőnk közti folyamatos vita, amit te generálsz MINDIG, és most is ahelyett, hogy leírtad volna hogy elkelt, vagy bocsi neked nem, vagy bocsi annyiért nem, inkább a frusztrációdat rám zúdítottad.

A mérettel NEKED nem kell foglalkoznod, nem azt írtam, hogy szabasd át, neked, mint eladó azt kell írnod, ez ekkora, ha a vevőn lötyög az legyen a vevő baja.
A probléma- nem is volt az - lerendezhetted volna, hogy nem. Én értettem volna, bármilyen hihetetlen is, mint ahogy értettem az összes célzásodat is.

Amúgy ha a méret jó (hirdetés alapján) lett volna, még ennyiért is megvettem volna, még tőled is, legfeljebb a mutató- és a középső ujjamat keresztbe tettem volna, ha, mondom HA nem kellene többet menni érte mint 20-30 km.

Jó éjt.
Olcsóbb lenne???
Mennyiért szeretnél ilyen kabátot venni? Aminek az árából esetleg le lehet vonni a takarítás+ fertőtlenítés összegét!!! Amit állítólag tudsz, hogy mennyibe kerül?! Akkor ugye nem is az én fogamat húzzák, hanem aki magától sajnálja megfizetni a normális árat???
Természetesen lehet, próbálkozni, azoknál akiket felsoroltál!
Én nem vagyok cigány, zsidó, a méretet láttad, állapotot leírtam, fényképeztem, (190cm 100 kilós ember nem pufi), a márkája a hirdetésben, és a vevő felpróbálhatta. (El is vitte)
Akkor ne szövegelj mellé!!!
Egyébként a méretéhez és a pénztárcájához választ az ember bármit is.
Jó éjt!
A "kicsi" tulajdonképpen azt jelenti, hogy a megfelelő méretű. A 110 kiló valóban nagy, az olcsóbb dolgokkal kapcsolatban én úgy vagyok, hogy amit annyit ér, hogy tisztítással duplázom az árát, azt inkább hagyom a fenébe.
Olyan kellemetlen így vitatkozni veled. A mérettel nem lőttem mellé, mert hát hogyan is lehetne ezt? Ezzel kezdtem - és akkor én is hagy tegyek ide bújtatott jelzőt - hogy HA olcsóbb lenne (*1) és HA nem lennék ilyen pufi (*2) , akkor még akár, de mivel sejtettem, hogy inkább a fogadat huzatod ki, mintsem engedj az árból, illetve nekem talán nem is (reménykedtem, mert hogyan bújtam volna ki?), illetve ha valami nem jó akkor nem jó, van ruha sokkal kisebb, meg kisebb, meg majdNEM jó, meg lötyögős meg baszom nagy (ez az), így hát ez is olyan, amivel naponta ezerszer találkozom.
Pl:
nem tetszik a színe, az anyaga, a MÉRETE, nem lehet felpróbálni, cigány az eladó, zsidó az eladó, hibás, volt már tudom, hogy nekem nem jó, savanyú, túl édes, túl gagyi, stb. Ez mind-mind olyan ok, ami miatt nem veszek meg mindent, ami a szemem elé kerül, ezekből egyszerre több is fennáll és tántorít a vásárlástól.

*1: valaki irányárat ad meg, hülye lenne a vevő nem optimalizálni a vásárlását,
*2 sajnos ezt jön le nálam, ha egy 172 centis ember ilyen 110 kilós súlyú (én nem)
Nem rád való, és ezek szerint drága is.
Maradj a kis méretnél és az olcsóbb dolgoknál!
Nem vagyunk egyformák.
Te fogalmaztál konkrétan. 👌
Emberre való=Nem neked lenne. 👍️
Én skatulyázok?
Hát te írtad, nem én. 👌
Azt, hogy ezek után te mit gondolsz a szavak mögé, az már a te dolgod!

Maradjunk annyiban, hogy a mérettel és az árral is mellé lőttél!
Nem kicsit. Ilyenkor meg már ..... 🤣
Felhívom a figyelmedet ismételten, hogy a próbáltan a szavak mögé rejtett skatulyázást te követted el.
Ezt NEM tudom másképpen többedszerre leírni.
"Emberre való. "
Te meg úgy fogalmaztál, hogy nem is írtad, hogy neked lett volna.
Ebből azt olvastad ki, hogy ezek szerint mást igen, magadat nem tartod annak? 🤣
A #5837423-ban nem így fogalmaztál, mert a sorok között tudok olvasni.
Miért, nem tartod magadat annak?
Mert írtam, hogy "emberre" való, te meg jössz ezzel, hogy nem is neked lett volna?
Hűűűűűha.
Nem írtam, hogy magamnak...
Pedig írtam, hogy emberre való. 🤔
Pedig annyit adtam volna érte (mínusz a fuvar).
Írtam, hogy nagy poén volt 😂
...mert nem láttad a szmájlit a végén?
Csak kérdezem.
Ha lenne fogalmad, ahogy nincs, akkor nem 25-öznél.
A súly az oké, de az ár az nagyon nagy poén volt. 👍️
Fogalmam van, ezert azt irtam, HA!
Ez nem 25 és emberre való. 🤔
Látom, fogalmad nincs, hogy pl egy tisztítás, fertőtlenítés mennyibe kerül?! De van aki tudja, azért örül neki már az új tulaj. 😉
Hát... ha 25 lenne és csak egy olyan 90 kiló körüli emberre lenne jó...

:-)