Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem amiatt, a resztvevo felek tobbszor akasztottak mar agancsot. Ne akadj fent ezen.
Néztem ezt a bőrkabit én is, nem a méretem mert nagy lett volna, de az ára nagyon jó volt.
De, hogy mi megy itt egy használt motoros cucc miatt. :-S
Eladó használt Caberg felnyitható bukósisak .
4990Ft.
A plexin lévő karcot fotóztam.
Mérete S, de mivel ki van tágulva, már lehet hogy M, vagy L méretre is megfelelő.
Városban jönni-menni, tanfolyamra, futárkodni, vagy bármire, minimális összegért kínálom.
Tel.: 06702237700 A 13. kerületben vehető át.
Hát ja mert a párom meg vetette aztán csak a szőnyegen tipegett benne 😒 most neki is inkább motoros cipő kellene 😃 mert hogy az kényelmesebb ........................stb nő faszságok 😬
Lesz rá ajánlat. 👌
Csak ne legyen jó a méret, a szín és a márka és az ár 🤣
Viccet félretéve, patika a csizma. 👍️
Na akkor eladó 656.700 ft új motoros csizma 😂 alku van ..............sőt 😂 én azt mondom megéri
Viszont ha nem alkudsz adok mellé egy nagy és egy kis macskát 😂 😂 😂
Végre ez a topik is beindult, eddig olyan semmilyen volt. 😁
Taníts mester! IS!
Van még lejjebb! Ne add fel!!!
Ezerféle dolgot olvastam tőled, furcsábbnál furcsábbakat.
Pl. a feltételes mondatszerkezet ismeretének teljes hiányát.
Javaslatom? 🤣
Látom nem olvastad, hogy szegényebbek lennénk nélküled 🤣
Még mester, még! 🤣
Javaslatom, hogy az indulatkezelést vegyük előre, a többi maradhat későbbre.
Azt vétek lenne eladni. Ha pénzért tennéd, azon az áron, most semmit nem kapnál, amit az tud. Egy hete voltam bent a barátommal egy hangtechnikai üzletben. Én csak elkísértem, de megállt az ütő bennem az árakon. Milliókban beszélnek.
Ha indulatos lennék veled, nem röhögnék rajtad magamban, a vergődéseiden 🤣
Észrevehetnéd már, hogy folyamatosan bohócot csinálsz magadból!
De kell ilyen is.
Én már a sokadik vagyok, aki szembesül a "tökéletességeddel".
De jól van ez így, szegényebbek lennénk nélküled 🤣
200ért se adnám el, 500 körül elgondolkodnék a dolgon, de szerintem annyiért sem
annyira megszoktam a hangzását hogy nagyon zavarna egy másik
Úgy látom, azért sikerül, a következő tananyag az indulatkezelés lesz. Abból szerintem meg fogsz bukni, de a türelmem végtelen.
Eladod nekem? Adok érte 10ezret. Csak akkor áll az ajánlatom, ha nem működik. 🤣
Ha üzemképes, akkor tárgytalan. 🤣
van fasza erősítőm, 96-ban vettem 60 ezerért, azóta is hibátlan
csak ugye egy kis cigány vér szinte mindenkiben van 😂
Esedezz oktatásért a mágushoz, és betekintést nyersz az üzleti élet világába IS! 🤣
Máris lesz erősítő......fillérekért! 🤣
én a fészbukon szoktam bepróbálkozni egy csomó helyen szemérmetlenül sokat alkudva
pl 80 ezres szárítógép 25 ért, vagy 200 ezres erősítő 50ért
stbstb
eddig még senki sem írt vissza 😂
igazándiból egyik tárgy sem kell, csak ha annyiért oda adják majd lesz vele valami
Kioktatni??? 🤣
Utolsó lennél ember, nagyon rossz helyen kapirgálsz!
Túl sokat gondolsz magadról.
Nem megy ez neked. 🤣
Az ár - mint írtam már - akár jó is lehetett volna, de miért ne próbáljam meg az alkut? De a méret volt a kizáró ok, hogy VALÓBAN vételi ajánlatot tegyek.

Ha nem jó a méret, akkor is megvehetném, ha mondjuk - de nem teszem - spekulációs céllal venném továbbadásra, de ez csak egy lehetséges példa, de pl. beleformálnám magam olyan szép gömbölydedre, mint te. Sok körömpörkölttel mondjuk.

De ez sem áll szándékomban, így- és ettől függetlenül neked egy lehetőséged van ilyenkor, nem engedsz az árból. Én is adtam már el dolgokat, sohasem érdekelt, hogy a vevő mire veszi meg, a lényeg azt volt, fizesse ki az akár alkuval csökkentett árat, a többi a vevő problémája.

Sajnálom, hogy téged, mint kocakereskedőt nekem kell kioktatnom ebből IS.
Nem bántott, miért bántanám?
(Még szerencse, hogy azt gondolhatok amit akarok, köszi.)
Azt nem értem a gondolatmenetedben, hogy se az ár se a méret nem passzol hozzád akkor miért kezdesz bele hülyességekbe?
Erre írtam, hogy minden hirdetéshez kommentálsz valami badarságot?
Arra alkudozzál, ami belefér a keretedbe, jó a méret, tetszik.....

Ne arra ami abszolút távol áll töled minden szempontból!
Gondolom érthető így már sokadjára???
Te nem tehetsz róla? Itt már mindenki próbálta neked tudtodra hozni, hogy problémákkal küszködsz. Mondjuk Pinkivel megértitek egymást 👌
De semmi probléma, boldogok a........
Ide azt gondolsz, amit gondolsz! 🤣