Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
Tudja valaki hogy az 5"-os felnire lehet e rakni 150-es gumit?
Köszi
Sziasztok! KERESEK SM szettet suzuki dr650-se be!
Sziasztok!

Supermoto (meg még csomó fajta) gumik eladóak.
Mind teljesen új- 2012-2013as gyártás.

Ha érdekel akkor adatlapomon van email írj rám.
mondj rá egy árat és megeggyezünk
Hali .. a kormányért mennyit merészelnél kérni ?
Valamit ugyanitt eladó még egy tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék
Eladó pár megmaradt tökéletes v szinte új alkatrészem!

-520 z ring lánc,fogaskerekek: első:14,17 hátsó:
-oldalidom,tanksapka,új elox narancs kormányvég
-szinte új brembo hátsó fékbetét,olajszűrő fedél 2db,fék rudazat,gyári ktm lábtartók
-gyári nyitott exc kipufogó rendszer szinte új,komplett polír leömlővel
-gyári ktm WP teleszkópok,allul fellül állíthatók
-gyári ktm brembo alsó-felső fék,szinte új +váll mentes első-hátsó féktárcsa
-gyári ktm magura kormány
Szerintem 2009-es YZ-re való és ABM márkájú.
üdv sm első fékadapter a nem tudom milyen tipusra való 8cm és 4cm lyukközéppel, 8-as menetes és 10-es furattal rendelkezik hátha valakinek jó lehet
Sürgősen eladó anyagi okok miatt egy szép állapotban lévő 3 küllős sm szett!A szetten meg van minden 2db tárcsafék 1db lánckerék 1szezont elfutó gumik 140h.-110e.!Mellé adok plusz egy lánckereket és egy 112 szemes 2000km-es DID520vx2 láncot!Ár megegyezés szerint OLCSÓN ADOM MIVEL TÉNYLEG RENDKÍVÜL SÜRGŐS!
Ha drz400-hoz kell akkor tudok még adni hozzá egy 13-as első fogaskereket is!
Telefonon keress kérlek ha lehet!Tel.szám: 06306358366

iTT EGY LINK RÓLA ITT MEGLEHET NÉZNI A KÉPEKET!
Távol álljon tőlem hogy illessem a CNC-seket!
Köszönöm a linkeket,ezeket már sajna én is néztem,mindkettő 108mm-es,szerencsére nekem 100mm-es kell...Mindegy,köszi srácok,majd megoldom!
Hát aki aktívan cnc-esztergál és ért hozzá, az nemhiszem hogy kisjóskapista hülyegyerek. én megpróbálnám..
Kezdek rámenni erre az adapter dologra! Pl. a Magura is gyárt ,de csak a japó gépekre !5600Ft! Huski,KárTéM mostohagyerek!Én meg vegyek kisiparit 100€-ért ,vagy értetlenkedjek Kisjóskapista CNC mesterrel mit is akarok....

Méémééémééénemlehet ilyet gyártani KTM-hez?
Köszönöm hogy kiventilálhattam magam!
érdekesen néz ki eme hibrid
Ez is egy megoldás.
üdv
Ha valakinek esetleg szüksége lenne KTM LC4 640 Duke2 alkatrészekre /Gyáriak 5000km esek../ az dobjon egy emailt
uazosember@gmail.com
elsö Wp telo
központi wp
320 as féktárcsa 1 fékbetétet se koptatott le
index légszüröház
kipufogo
leömlö
brembo munkahengerek
tank
hütövédö
gyertyakábel
mikuni karbi
kapcsolok
lábtartok gumi sincs megkopva rajta!
km spirál
projectoros lámőák
fordulatszámmérö
fejidom
stb...
Az a benyomásom hogy a kecskeméti pályatulajdonos-vezetőség épp csak megtűri a motorosokat ezzel az óránkénti 15 perces menetekkel. Pénzügyileg érthető is, hiszen a gokartosoktól 16 percért 5000ft-ot kérnek. A probléma ott kezdődik hogy amikor Dani szervezte a Sumot, akkor arra kértek minket hogy minél több "supermotorost" szervezzünk (folyamatosan) a pályára, akár még új nyomvonalat is csinálnának (talán off-road). Az új vezetés mindenre nyitott. Ja. Ezután jött az ominózus második KTM-nap. Mindenki tudja mire gondolok. A birizdo-kart tudja hogy a motos banda Kakucsra, Visontára jár és ezeket az embereket akarja elcsábítani Kecsóra. Hát így nem tudom hogy hogyan.
Köszönöm! Ha mégis úgy döntök,kereslek!
rendben ha esetleg mégis kell csizma akkor van