Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,

Engem lehet érdekel, Nyírbogáton laksz? szoktam járni ki Máriapócsra pályázni, legközelebb 21.én megyek, esetleg előtte vagy utánna beugranék hozzád ha megadod majd a címed emailben, enyémet megtalálod az adatlapomon!
csepelen katyvasz van csak azért kérdezem
Vele sose volt minden OK. Mér valami történt vele?
GD-vel minden ok ?
mind a 2 jo cucc,es draga is de mihez kell? amugy 1 jo cartrige es olaj már jobbat dob a telon
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy nem e tudja valaki hogy a Generic Tigger sm 50-be milyen és mennyi váltó olaj kell? Válaszotokat előre is köszi
Köszönöm, közben megtaláltam a rági aluból készült szettet, azt ráfaragtam... Bocs, hogy zargattalak, és köszi még egyszer...
Egy kérdésem lenne ÖHLINS vagy MARZOCCHI első teleszkópot vennétek? Miről mit tudtok, melyiket ajánljátok?
Szia. Meg van még. Ha jól emlékszem 12e.
Hello DrzKovi, bocs, hogy így imeretlenül... Bár régebbi hozzászólásodban írtad, de kérdezném, hogy megvan még esetleg a tengely-bukógomba szetted? Ha igen, mennyi lenne az ára?
Szupermotósodom...
Üdv. Mindenkinek!
Sziasztok! Ha valakit érdekelne:

Eladó egy Spidi Evoluzione R 2 részes bőrruha 52-es méretben!(Narancs-Fehér-Fekete szinben) A ruha full protektoros. A nadrág derék részénél mindkét oldalon tenyérnyi csúszásnyom található,de nincs kiszakadva!A cipzárak tökéletesen működnek.
Posta megoldható. Ár:45.000ft
Kopasza K1 pitty- patty kivágja neked!
Nem gyárt a JT csak 41től:
JT
sziasztok! kérlek segítsetek! nem találok lánckereket a motoromhoz! most JTR822 van rajta, ami tök jó, de szeretnék 39 fogasat! és nincs... a motor gasgas fse 450 2003
Eladó gumik:
Dunlop 170/55 R17 950 2011 gyártású
Michelin vízes szett vadi új
Dunlop vízes hátsó használt
Maxxis Vízes első használt
Maxxis első slick kb 10 kör van benne (soft)
Helló! Küldtem neked mailt!
Milyen keverékűek?
Eladó Dunlop KR106 125/80r17 és KR108 165/55r17 vágott slick párban.
K.Zsolti:4.kép
Bocs, elgépeltem. Valójában 32-t akartam írni, csak már nem tudtam módosítani...
34-es? Olyanról nem is hallottam még...nem 32-es a hátsó inkább?
Köszi!
Sajna nekem 36-os első és 34-es hátsó kellene...
Továbbá eladó egy KTM supermoto kesztyű 11-es méret, XL. És akciós áron az utolsó darabok a láncvezetőkből. giraffe64@freemail.hu
Excel 3,5 x 17, és 4,25 x 17 és 36 lyukas...
Supermoto szett eladó 140 000 Ft
Email: hoffmannotto@freemail.hu

http://www.kepesmotor.hu/felni...