Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tudtok nekem abban segíteni, hogy ha a gyári helyett felteszek egy radiális felső fékmunkahengert előre, érezhetően jobb, adagolhatóbb lesz-e a fékhatás, vagy fölösleges pénzkidobás? Nem vagyok elájulva a gyáritól, hátha ez a kis módosítás segítene rajta. 2017 690 smc-r. Köszönöm előre is!
Hello miben volt , küllős vagy alu ?
1 pár supermoto kerék 30,000-ért elvihető.
Sziasztok Olyan segítségre lenne szükségem hogy az XT 600 nak a hátsó felni jó e a TT 600 ba
Sziasztok,
Husqvarnára (nem ktm) keresek tárcsát előre és hátra is. 4 csavarhelyes elöl-hátul Köszönöm.
Krosz csizmát, de nem biztos hogy mérvadó vagyok...
Esetleg tudnál itt, vagy privátban mellékelni pár képet az elsőről?
első gumi van, hátsó csak 190-es.
Valakinek sm alá való vágott, vagy sima slick?
150-160/70 - 60/17 illetve előre 120
Sziasztok sm re ki mit használ?
Krossz, avagy kimondottan sm csizmát
Véleményeket szívesen meghallgatok
Nyers felni küllő helyek furásával valakinek tapasztalat ?
Írtam emailt ezzel kapcsolatban! :)
15/pár.
Köszi a választ, árban mik az elképzelések?
Verseny gumi de a sok minta miatt nem macerálnak miatta. Michelin, kb. 4 éves.
Szia, road legal? Márka, dot-ot tudsz irni?
17-es supermoto eső mintás gumi párban eladó.
CRF 450 magura első fékszett, csúszókuplung, mart villabefogó, 17-es szett eladó
Akik ide jártak kivénültek vagy rákaptak a fosbukra? Régen naponta több tucat videó és galéria... De legalább próbálod pörgetni facebukon a supermoto csoportot.
Ha esetleg valaki nézné.
Eladó KTM/Husaberg/-2014-től Husqvarna, motorokra 310mm-es uszóágyas tárcsa, Braking márka 4.5mm-es kivitelben, nem sokat használt. Kettő van, 40ezer / db.
Na skacok teljesen kihalt a fórumozás. Amióta a f@szbúk belépett mindennek vége....
Sziasztok!

Suzuki drz400s-re keresek fejidomot (lámpa maszkot)! Illetve supermoto kerékszettet!
Akinek van, kérem jelezze!
Köszönöm!
Vásárolnék
KTM 450 SMR -t rendszámos verzióban, ha esetleg valaki látókörébe van ilyen megköszönöm, ha rámír.
petinagypeti@yahoo.hu
Szegeden a Kálvária sgt. - on van egy uzlet van hozza minden.

Illetve szintén Szegeden van egy srac aki foglalkozik a szervizelesukkel (neki is van egy Nuda 900-a). Qkac-Car kft néven megtalalod.