Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó szinte új Powerwear gpx 5.5 neck brace
80.000.-
Helo hogyne emlékeznék.
Ami első és legfontosabb az egy rajtszám regisztráció. Megtalálod a facebook Mams supermoto csoportban. Az éves licensz díja 10.000.- az egész éves biztosítás 14.400.-
Ehhez kell még egy sportorvosi igazolás és akkor nem kell napi licenszel indulni.
A motoron ami elvégezendő azok a következők:
Folyadékgyűjtő tartály ahová az összes túlfolyó csövet ( víz,olaj,benzin ) be kell vezetni. A futamok közt üríteni kell.
Az olajleeresztő és betöltő valamint a hűtősapkát illetve a féknyereg csavarjait biztonsági dróttal le kell kötni.
Kormányütközők legyenek a váznál.
A gázbowden ne szoruljon.
A lábtartóknál legyen rugó.
Ezeket nézik a gépátvételkor.
Nekem van ami 426 és 450 ben már volt, de most vettem egy más típust, ha nem megy bele akkor eladom
Van meg egy szolo zr 17 D 209 ez alig hasznalt viheto szoloban vagy parban az a vadiuj hatsoval.ugy 34 ezer. Tehat ez egy 120/70-17 metetu abroncs
38 E garnitura. 06305050942
Eladó!
Yamaha YZ250 2006 hoz keresek Supermoto szettet!
Szerintem egy-egy telefont megérne, hogy a forgalmiban is az a teljesítmény szerepel-e!
Csak a papír miatt írtam, nem kell h Berget vegyen.
Crf 250 L-et nézett, ami egy bergtől kicsit távol áll :D
LC4 általában 36-40 kw ig vannak nagy többségen :S
igen igen..és mégis milyen oldalon ? :D
Hi BÚÉK
talán úgy emlékszel. Kakucs ringen találkoztunk miután adtál pár jó tanácsot és kivittelek a puttonyban a faluba.
talán még mentünk is párat .
mindegy is invitáltál a másnapi versenyre is de nem tudtunk visszamenni . ha nem gond megírhatnád minek is kell elkészűlnie a motoron hogy rajthoz állhassak vele . olaj betöltő blombálás ez megmaradt de tudom hogy volt még valami?
segítségedet köszönöm.
remélem idén is lesz szerencsém veletek motorozni
Sok motor belefér a 35 kw-ba, csak nézz körül, például volt egy idő mikor a Husabergeket is 5-6 kw-ra vizsgáztatták.
Sziasztok,elado 40-41 es 9000 ft. Tel 30 5050 942
Rengeteg motor van papíron 35 kW-os teljesítmény alatt. Szerintem érdemes lenne 640 LC4-eket is nézegetni, ennyiből már találhatsz korrekt állapotút!
Szia
Maglódon van Nekem egy szett.
Menesztőkkel fékátalakítóval, csak be kell raknod és mehet.
Attila
DRZ 400-ra valakinek eladó sm szettecske ? :D köszi!
Hali Mindenki!
DRZ 400 motorba keresek SM szettet!
Ajánlatokat emailba kérnék. mobilcentrum2001@gmail.com
Még dugdosom mások elől, de idén többet láttok a pályákon! :)
Eladó 17-es kerekek,tárcsákkal. 91 és 108mm szélesek.28e ft.30/4630284
Ez a kategoria mint a crf250L, vagy a klx250, yamaha wr250x, gyengék, nagyon hamar kinőnéd, Nálam 3 motor jönne szóba, lc4 vagy sm610, drz s-sm, az E verzió se fér bele a 35kw-ba, az lc4 se, néha ugyan vannak A2-vel vezethetők, de ritka. Husqi-ból vannak 35kw alatt, nemrossz választás. Marad a Drz S vagy a gyári Sm. Én elzárkóznék a 250-től. Egy Drz-vel kivészeled az 1 évet és még el is lehet adni, mivel keresett motor, aztán megcsinálod a korlátlant és ha gyenge, veszel egy nagyobb köbcentist.
plafon a 900.000.-
Hát ezt neked kell eldöntened, mi az erős és mi a gyenge számodra. Az én véleményem szerint attol a hondatól nagyobb élményt nyújtana egy 250-es ETZ . Mi fér bele a keretbe?
akkor semmiféleképpen ne a Honda?