Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet tényleg úgy kellene kezdenem és fokozatosan váltani ha még akkor is érdekel a dolog
Ha csak egykerekezni akarsz meg "stuntolni". Akkor vegyél egy papirok nélküli etz-t 125 vagy 150 aztán probálgassad, Angyal Zoli is azzal kezdte, Mókus egy simson starral.
Jawa mustang
Honda nsr125
ja egy r6 1,5 hónapig
Ennyi
Szóval kezdő vagyok!!!
Sziasztok.

Husqvarna/ktm SM fékszettet keresek 2006 évjáratú enduróhoz. (féknyereg, tárcsa, közdarab.)
Milyen motorokkal volt dolgod eddig?
Nem bántasz, pont ezért kérdezgetek itt!
Szóval a populáris drz lenne a megfelelő választás.
Esetleg ktm v husaberg, husqvarna.
Nekem számít az alkatrész is lehessen kapni ne legyen drága...
De talán azért is lenne jó a drz mert van hozzá minden!
Egykerekezni tanulni a Suzuki dr-z a legjobb választás. Az SXV 550 az nem igazán kezdőknek való. ( bocs nem bántani akarlak ).
Szerintem nemtudja mit akar.
Akkor azt!
Ennyire nem értek hozzá, de köszi a segítséget.
Aprilia sxv 550????Vagy ktm???
Hát a freestyle az nem éppen supermotóval szokás csinálni. Szerintem stuntolni akarsz.
Szeretnék megtanulni egykerekezni és freestyle-ozni.
Elvitték már a motort
A linket másold be rendesen.
Az első és legfontosabb kérdés hogy mire szeretnèd használni.
Utcára való 160/60 gumi eladó, Michlen Pilot Road 3, 2013-as gyártás. 8000-
Sziasztok!
Szeretnék egy supermoto-t, de nem nagyon értek hozzá.
Tapasztalatom sincsen sok csak amit egy jawa mustang tudott adni régen.
Segítsetek hogy milyet kellene néznem!
Láttam a használtautón ezt:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_te_410-9778643
Köszönöm a válaszokat!
Új első gumi valakinek? 120/420 pirelli rain. 5000Ft A hátsó 160-as (17) is elvihető.
FCR 39 karburátor eladó:
http://tamaslap.5mp.eu/web.php...
A 2013-as gyártással semmi baj nincs. Emiatt ne aggódj! Az más kérdés, hogy mennyire kopott. Az hogy mennyit mentek vele önmagában kevés számít, hogy milyen időben (soft melegben hamarabb kopik), milyen talajon, milyen stílusban.
Sziasztok!

Pályázókhoz volna kérdésem: 2013.11 heti gyártású KR 106 -os medium/soft első gumim mennyire lehet még idén használható? Körülbelül 10 pályázás lehet benne pályázásonként 3-4x20 perc. Azért dillemázok rajta, mert kopás nem sok van rajta, középen még szinte a "varrás" is látszik. A hátsó KR108 ugyanilyen idős de annak az oldalán, már nem látszik a kopásjelző, így csere lesz. Nem tudom h. mennyen-e vele az első is. Menet közben egyébként nem éreztem bizonytalannak, a hátsó viszont már kicsit csúszósabb lett.
Vélemények? Állítólag a slick hamarabb öregszik..........
Helo ha van messengered keress ràm . Vagy elérsz a 06303314688 -as telefonon de előtte üzenj rám.
Szia Börni!
1db 165/55/17 érdekelne.
Üdv.
Használt Metzeler Racetec 165/55/17 illetve 125/80 R420 K0 K1 K2 versenygumik kb 70 % -os állapotban eladók.
2014 50.-52.heti gyártásúak.
9000Ft+posta/db
Köszi, megteszem. Jó lenne már sm-ózni...
Facebook-on van Sumo csoport, írj oda, ott biztos tudnak segíteni a srácok. :)
25-ös tengely Husqvarna te,tc 450, 510-re