Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sejtettem,hogy a lertekelesre harapni fognak. Mindig lesz par szituacio amikor visszasirna az ember a banditat,de tulelheto....
Szeretnék xenon-t de cidrizek, persze mindenhol más a megítélés.Egy biztos éjszaka a Bandit világítása hagy kívánni valót! Érdekes itt Somogyban ugranak a xenonra, műszakin Bódis dob van a vason nagyon sietnem kellett nem raktam be a betétet a kutya nem foglalkozott vele egy a fontos ne legyen felhajtva a rendszám ez a mániájuk! /Egyébként jogos/
Motoron más a helyzet. Mármint a valóságban, a jogszabály gondolom ua. A Banditon az elejétől fogva xenon volt a tompított és a távolsági is. 7 év alatt soha, egyszer sem szólt érte senki, a vizsgákon így ment át, a kutya nem ugatta meg. Viszont éjjel menni vele, na az egy másik életérzés. Amikor egy-másfél kilométerre bevilágítja előtted az utat. Ja és ennyi idő alatt egy izzó csere sem volt. Csomy jött velem éjjel, neki is tetszett, amikor egymás mellett mentünk és rátoltam a távolságit :
Egyébként pont így van, fontos, hogy jól legyen beállítva a fényszóró. Ha ez meg van akkor nem értem miért nem lehet xenon vagy led. Eszembe jutott Osram Night racer izzóm van! Érezhetően jobban világít de nem xenon. A Tunsgram Megalightet nem ismerem.
Egy jól beállított lámpával a xenon sem vakít, pláne ha lencsés. Viszont egy szarul beállított foncsorossal a halogén is vakít. Na meg a szintező ellenére sok xenon is vakít. Beállítani kellene rendesen a lámpákat és akkor nem lenne probléma
Projektros bandit típushiba, hogy elkoszolódik a projektor belül finom porral. Szereld le, tölts bele mosóseres vizet, rázd össze, desztillált vízzel öblítsd ki, majd tegyél bele Tungsram Megalight Ultra xenon 120% izzót.
A LED-es fényszóróizzó pont ugyanúgy illegális (pont ugyanúgy vakítja a szembe jövőt) mint a Xenon.
Yoss! Az a baj a xenon-al ha nem gyári akkor a szerv cseszegethet érte! Úgy tudom motoron csak a BMW szállít gyárilag! Szükséges a szervo motoros magasság állítás és a mosó! A haver jött haza Honda Civic-je van xenonnal! A tetű körzeti megbízott igazoltatta és bevonta a világítás miatt a forgalmit, bünti és új műszaki vizsga dukált! Én is szeretnék de nem feccelek bele ennyit a bizonytalanért! Most Osram kimondott motorhoz gyártott emelt fényű van benn, jobb de azért még nem az igazi! A vaterán vannak hirdetve Led-es izzók de halvány gőzöm nincs jobb-e mint a hagyományos!
Mi a baj a xenonnal?
nagy fényerejű halogénnel próbálkoztál ?
Én mindig bandittalan voltam,szal jó neked,volt banditod.
Sziasztok Van egy 2002 es bandit 600 s em szeretném a lámpa teljesítményét növelni szabályos kereteken belül tehát a xenon kilőve ez a projektoros változat lehet led es projectort kapni ami a gyyári helyére építhető be ? vagy nem javasoljátok nagyon gyengusz a gyárija :(
Persze, mert ez se a menetirányba mutatott!
Ez kb 2 éves kép :D Nem is ez a kormányom van már.
Hol a plexi meg a kormánykiemelő?
Szezon van!!!!
Na, elment a bandit, így bandittalanná lettem. Jól járt vele az új gazdája.
Múltkor hívtalak Sanyi! Nem sikerült felvenni, gondolom vezettél vagy......
Még hívlak majd, fuvaros kérdés lesz . Köszi!
Igen, sikerülhet, de úgy ahogy írtam, itthon összeépítik és egy másik eu-s országban megejtik az első forgalomba helyezést és utána hozzák haza mert ami egy másik eu-s országban forgalomban volt azt itt is forgalomba kell helyezniük. Ha változott az utóbbi 2 évben a szabály arról nem tudok.
amugy sikerült... amiről tudok , mert servizelem egy egy 1200 haerly ,, söt ugy két éve látam hogy banditra is vizsgáztatak ..
neked kell magyarázni milyen országban lakunk ... ??
Sikerült lepapírozni? Nincs az oldalkocsin rendszám elöl így vagy a vizsga előtt lett fotózva vagy csak sima kétkerekű van a forgalmiban. Pár éve szinte lehetetlen sőt gyakorlatilag is, talán veteránban ha sikerül régi papírokat valahogy összehozni akkor lehet, hogy összejön, de egy mostan i gépet bármivel hivatalosan összeépíteni főleg utólag az......tgk felépítménnyel néha próbálkozok, de pár éve az sem megy....
más...... ezzek a cucok eladok 50 e km futot,3 éve nálam szervizelt 750 -es
simán ... egy fürdökádat is akaszthatsz mellé és le lehet vizsgáztatni ...
1 ha eredeti oldalkocsis volt simma vizsgáztato helyet kell keresni ahol vizsgáztatnak oldal kocsis motorokat is .. pl Zsámbék ..
ha nem volt eredeti fogatos ,, de van hozzá gyári gyártásu simán meg veszed rá szereled és mozaik utca kpm -es
ha pl egy fürdökádat szeretnél fogatnak .. forgalomba helyezési bizonylat kell ,, . NA EZ DRÁGA .. és evvel mész a kpm-re ...

tesék ..http://kingmachine.hu/joomla/i...