Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maraggyá má!
Hogyne még benyára sem maradt pézem.
És kibírtad, hogy nem zörgetted fel a környéket?
Ma már nem de nem is próbáltam, most filóz6tok rajta. Takarítottam simogattam a garázsban.
Akkor kezdjük az elején. Még amikor németből akartál hozni egy vasat és felkérdeztél, hogy mennyiért hoznám el, akkor valóban segíteni akartam és pontosabb infókat kértem a matekhoz. Majd kedvesen közölted, hogy ne törjem magam, mert jószívűen arra gondoltál, hogy kereshessek egy kis pénzt...de mégsem. Na itt maradt számodra a megszokott út......szart drágán.......többször is
Bmw sose mozgatott.
Maradnak az angolok.
Kiegeszitesnek meg a honda.
Hol ez hol az a fagyizonal.
Háló Pityu!
Ma elindult még a technika?

Juj de rohadék vagyok!
Hozott volna egy bömöst, azt meg nem szeretted volna, helyette lett egy igazi motorod.
Sokaig kertem,de ha nem hat nem.
Meg jo hogy nem monopol az ipse.
Hacsaknem ősz szakallban.
Nekem is ez rémlik pedig.
Akkor én valahol lemaradtam. Szentül meg voltam győződve, hogy ő hozta.
Dehogy,kenytelen voltam masik kupec utan nezni.
A kis cibere nem tőled lett?

Szerintem aze van ez mert kijelentetted hogy nem hozol.
Igy nehez a bíznicc.
A tény az, hogy Te tőlem, soha a büdös életben nem vennél semmit, legyen az bármilyen bomba vétel is Gondolom valami megmagyarázhatatlan gőgből , pedig rossz üzletet velem még senki sem kötött
Sose hazudok.
Viszont te hovalattel?
Hozol nekem 900 rr-t gombokert patika allapotban?
Ugye, hogy nem olyan nehéz őszintének lenni
Mobilnettel.
Napi minimum 8 órás fórumos jelenlét mellett, áruld már el, hogy a cicifixxel idén hogy jött össze a hétezer?
Az nem engem minősít.
Rajtad kívül ezt senki sem érti
Ezt hívják úgy, hogy hülyebiztos
Azert csak osszejon valahogy minden evben egy hetezer.
Nem engem kell meggyőznöd, hanem magadat Én őszintén kívánom, hogy teljesüljenek az álmaid és nézegethesd az új motorod a garázsban, mivel úgyse sokat használnád a mostaniból kiindulva Harekrisnaharerama
Azért a Hondádban van ám élni akarás! Azt piszkálod, és mégis működik!