Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó biz a,egész könnyen másolható alapot találtál.
Ha nem lesz ennyire hideg nekiesek és egynap alatt összedobom.
Na, jó lesz ez :D
Persze, az pl csodalatos teleszkop osszetarto csavarok kitekeresere.
Na jo de te atlagon aluli potyka vagy.
Találtam fejet 8 rugoert muanyagost.
20 alatt megvan.
Én a bt023-al megizzdtam, úgy hogy én csak segítettem. Az egy hatalmas szar gumi, alig tudtuk ráfeszegetni.

Vedd meg és szamolj be erről, ha jol mukodik akkor sokkal olcsóbb és praktikusabb mint egy levegős+kompresszor sem olcsó, mondjuk nekem mindegy mert az 5 év alatt talan fizettem összesen 3000ft-ot gumicserére
Nekem már van augusztus óta egy Lidl-es 310 Nm-es, de - a kipróbáláson kívül - még soha, semmire nem használtam. A kompresszort viszont annál inkább.
Akkus ütvecsavarozó akad?
Azért, mert nincs :D
Mi a terv? Társulás szerveződik, összedobjuk az árát, azt hozzád járunk gumizni?
Ez nem tűnik rossznak, bár annak ellenére, hogy milyen szájbarágós (mindkét oldalon VÉGIG mutatta hogy keni rá a pasztát) a centírozás rész lemaradt :)
Oh fejet talaltam tizesert,bemeretezem oszt kesz is.szerintem husz korul megvan.
van ami nem jön le légkulccsal olyankor jönnek a T szárra dugott méteres csövek
Azokat miért nem légkulccsal szeded le?
Nem kapkodok, körjárom alaposan. A melóhelyen 10 lépésre van egy 10 fős csapat, akikből 7 minősített hegesztő.
Egy szál 40X40-es zártszervény sem drága. De nem akarok komprumisszomos félmegoldást.
100 rugó körül van a komplett szett.
Nagyon olcsón gumiztatsz, nem Bp. Itt ha nem kézben viszed, 6-7 ezer a pár szerelése. Kézben 3-4 ezer.
Van még itthon két SV650 villaszár, azok hibátlanok erőkarnak. Pl légkulccsal meghúzott lánckerék leszedésre, stb :D
300 ojro egy centrir állvánnal együtt.240 csak a szerelőcucc.
2-3 embernél már megéri egy városban.

Zöldi akár felesben is elmenne.
Esetleg leméretezi és legyártani,csak a fej ami a munkát végzi az kérdéses,lehet e valahol venni külön csak azt.
A többi csak lakatosmunka de az nem faragom ki semmiből.
Mennyi egy ilyen?
Picit szamolgattam,kb 70e ftot koltottem a bandit gumicserekre.....
Azt is megnézném ahogy egy keményebb túragumit felraknak, egy erősítettet meg pláne.
Jelenleg ez a favorit. Kompakt, elég profinak tűnik, van szettjük is állívánnyal, kencével, súlyokkal, mindennel.
http://youtu.be/42bT74NCZSU
Kösz, ez nem rossz, tőlük rendeltem már ezt-azt.
Olyan nem létezik a 2000-2004 közötti banditokra. Úgy értem, gyárilag a dob egyben van azza a csővel, nem bontható.
Olyat találhatsz, ha két részes sportdobot tettek rá, és a dob megsemmisült, de erre elég kicsi az esély.
Nem hanem leömlő utáni csövet!
Ződi, ezek nem jók? Itthoni forgalmazótól: http://www.motorgumizala.hu/sz...
A leömlőt keresed, ami a hengerfejekből jön?