Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azér' nem szeretik, mert szar, hanem az olyan kajákat nem kultiválják
Nálam tavaly óta üzemel egy ProQ Elite. Tudom ajánlani
A hülyébbik öcsém húzza-vonja,kicsit körülményes.
Most meg kell várni amíg megálmodja a hátsó garázst,mer annak a teraszára szeretné a sütőt.

Amúgy csak 2.
A jó munkához idő kell,és legyőzni a mérhetetlen lustaságot.
Könnyebb henyélni vasárnap.
Ez nálad már 3 éve terv De ha van sikerélménye oszd meg mert akarok én is csinálni egy bbq sütőt.
Fozve szar is. Mondjuk idenre a terv a alacsony hőfokú fustel sutes,smooker.
Egyszer-kétszer próbáltam már főzni, de a zasszony ehetetlennek minősítette. Sajnos én is...
Hát, nem vagyunk egyformák A motrot pucorássza akinek béla volt az anyja. Én inkább főzök magamnak valami jót Különösen, mert amiket magamnak főzök, azt a család nagy része nem szereti, én meg nem vagyok hajlandó csirkemellet főzni
ejj ha egyszer én főzném nekem kellene mindig inkább csinálok valami hasznosat mondjuk fogkefével dörzsölgetem a bandit hengerbordái közül a sárt meg a köpőlegyeket aztán meg kipróbálom hogy vajon jobban megy-e ha valamivel tisztább
Persze, hogy nem hagyják kapirgálni, még a végén lefogy a toszba
Feri, bakker egy húslevesen mi a tököm komplikált? Hús be a vízbe, só, bors, ha már puha bele a zőccség és hali
Vannak olyanok is,csak dupla árban.
nem is a takarmánynövényekkel lenne a legnagyobb baj hanem azzal hogy feleannyi idő alatt fújják fel mint ahogy normálisan nőne , nem lát napfényt , és sose kapirgál a földön
az ilyen komplikált dolgokat meghagyom az asszonyoknak paszulygulyás bográcsba sima gulyás meg mindenféle sütögetés ok de a komplex dolgokat meghagyom a női nemnek
Húslevest én amúgy is marhából csinálok, vagy ha nem hús, akkor faszányos kis velőscsont leves. Az üt, mint a bolondóra
A takarmány növények miatt már tökmindegy,de a talajba esővízzel kerülő kémiai anyagok,kártevők,gombák miatt is nemigen van full bio.
felfújtatott hormonkezelt dinoszauruszivadék különben a boltira is igaz se íze se bűze egy normális húslevest nem lehet belőle csinálni pár év és a házicsirke luxus lesz habár sok helyen már most is az
Nem is érdemes, mostanában naposcsibéket gyilkolnak. Akkora az alsócomb, hogy csak néztem, hogy ezt miről vágták le?
Nem jobb. Más. Én komálom a bajait is, meg a szegedit is, de egyik se jobb a másiknál
A kenguru az inkább lóhúsra hajaz, erősen édeskés és vörös. Nem egy csirke. Krokival nincs tapasztalatom. De lehet, az sem lesz baj, ha ez már így is marad
nekem a tiszatavi jött be jobban persze a bajai is jó volt
Egyértelműen a bajai a jobb :D
nem voltam a kfc-be valszeg mostanába nem is megyek ... tavaly a halászlé összehasonlítás ment a tiszatavit a bajaival
Én ilyet nem mondtam hogy drága.
Hanem azt hogy ezerötért éppen csak elég adag van a kifőzdéknél.
Ha jóllakás van ottvagyok a kfc áránál.
És ez a grander a mecsekburgert is kenterbe veri a méretével.
Pedig az bazinagy.
nabame jó hogy nem fugu-t eszel egyszer drága máskor meg luxolsz
huhh a csilisbab,babgulyás és társai miatt én nem megyek étterembe,akkor már inkább egy winersnitzli.
Amúgy legutóbb faja volt valami pesti puccosban,kipróbáltuk a kengurut és a krokodilt is.
Mindkettő mint a csirke.