Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1,1 liter?
Szia! Elkelt egy hónapja a Tádém. Pestről vettem tegnap egy 2004. 12. havit.
Első sorban olyanok válaszát várom, akik értenek is a tipushoz. Előbb utobb-ugyis megtudom a választ, csak nem akarok annyi kört tenni érte. Mivel ez légolaj hütéses tipus, az olajhütőben levő olaj, illetve a hengerfejben található nem akar kifolyni? Esetleg ez az olaj külön kör, de ezt nem hinném.
Szinte minden járműben marad, legfeljebb blokk bontáskor lesz teljesen új az olaj.
Gratula az új géphez! Honnan sikerült szert tenni rá és mi lett az előzővel?
Jöhet privátban is.
Anno a gixxer600 topikban a komoly tanacs az volt hogy inditsa be par masodpercre leengedett olajjal.
Lehet megfogadhatod.
Oké. S az a maradék 1.1 liter olaj hol dekkol? Mert akkor valahogy mégsem meggyőző a friss olajcsere, ha marad benne a régiből bőven.
Yoss,hát nagyot vidultam a hsz-on,

olvasom a fórumot rendszeresen,de nem szólok hozzá,azt hittem kell hozzak sört meg ropit megint ,de nem!!!!!
3300ml szürő nélkül,3500ml szürő cserével, és ha teljesen kitudnád csalogatni az osszes olajat,akkor 4600ml,szvsz,
Pedig ez alapjan ertheto hogy 3.5l.
Nekem 3.7 szokott belemenni max.jelig
Lenne is rögtön kérdésem. Mennyi olaj kell a Banditba cserekor? Mert nekem ez teljesen érthető:Engine oil capacity Change 3 300 ml (3.5/2.9 US/lmp qt) Filter change 3 500 ml (3.7/3.1 US/lmp qt) Overhaul 4 600 ml (4.9/4.0 US/lmp qt)
Sziasztok ! Nagy bandit tulaj lettem, ezért bepillantottam ebbe a topikba. S mit látnak szemeim? Már idézetekbe szerepelek is benne!
A fészbúúúkról is kibassza aki kötekedik.
Tényleg nagy baj van ha a kutyalánc/tuto lakat kombira rá mernek kérdezni.
De be nem ismerné hogy rosszul tud valamit, neeeem, mindenki hülye :D
Érdekes, a kisTasiképei alatt valaki ezt megkérdezte, az lett az eredmény hogy ő többet nem tölt ide fel semmit mert tele van kötekedő unatkozó hülyével az oldal, még véletlenül sem az hogy ő tudja rosszul :D
Ennyi. A blokkolásgátló "öse".
Egy valamit tudnék hozzátenni:
Anti dive
Ez nem egy rossz dolog valójában. Frusztrációt vált ki igaz, de ezzel bekerül a perifériáról a középpont felé. Mindegy hogy ezt pozitív vagy negatív cselekedet indikálja.
Megfelelő marketing eszköz bizonyos helyzetekben, szituációkban. A legszebb az egészben, hogy sokszor maga az illető nincs is tisztában azzal hogy ezt teszi
Na de mennyi érzelem...........mmmmmmm..................
Túl sokat akarsz tudni... Értem én, hogy keresed a logikát, de qva rossz helyen, mert itt egy szem sincs... :D :D :D
Tele van komplexussal az ember.
De ez miért jó?
Ez igaz.
azt hogy foglalkozzatok vele. S látjátok el is érte