Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megprobalhatjuk.
Vasarnap
Tisztelt forumtarsak,asarnap tartunk egy osszeroffenest vmerre?
Köszi neked is!
Még egyszer gratula hozzá használd, sokáig egészséggel!
Az égvilágon semmi baja nem volt, beszámították emebbe a Renault szalonban. (Mondjuk jó nyomott áron....)
A Ceed kombit nem szerettem: bár rohadt kényelmes volt, de számomra feleslegesen nagy, parkolóhelyet keresni, tolatni nehézkes volt számomra. Ja, meg átlagban 7,8-8,0 litert kajált.
Nem fogod elhinni, emez meg jelenleg (688 km után) 5,1-en áll, és annyit is tankoltam bele. És nem megy rosszabbul amannál, sőt! Hátra kilátni ebből sem nagy élvezet, viszont van benne tolatóradar.

Meg akartam venni életem utolsó (és egyben a legelső új) autóját, és most nyílt rá lehetőségem, a brutális készletkisöprési árengedmények miatt. Amúgy nem jött volna össze semmilyen módon. A motort meg lehet hogy végleg leteszem jövőre.
És még sor3 is.
És a Kia-val mi lett? Volt vele valami probléma?
Gratulálok egyébként az új autódhoz, nagyon szép !
....és a Renault készletkisöprési akció jóvoltából kb. a legolcsóbb kisautó volt a múlt hónapban. (Olcsóbb, mint a fapados, GL+ -os Suzuki Swift lett volna- és azt csak féléves várakozásra lehet venni). Amúgy sima Zen felszereltség, vérnarancs színben, TCE100 ezres, három hengeres turbós picike motorral - 74kW/100 LE.

Köszönöm!
Egyik legszebb formaju kisauto napjainkban, gratulalok!
Lemaradt:
Ha már a Zolink árulkodott: a BMW GS-nél sokkal kényelmesebbre váltottam: vettem egy akcijós árú új Rönyó Kliót a szalonból.....
(Xar a derekam, egyre kevesebb örömet okoz a motorozás.)
Renyót vett.
Te nyomod még a GS-t, vagy veszel végre egy kényelmes BMW-t? :D
de ráértek...:D
Tul szaraz kemeny a fold.
Motorozz el Nagykörösre, és bosszantsd a Pipi-t.
Nekem mondod, mar a konyokomon jon ki.
Az egy tök uncsi hely, nyugodtan kihagyhatod!
Artani nem arthat, en azert meglatogatom Gödöllőt.
Kovetkezo hetvegen gurulni kellene....
Szotyi, mi a helyzet a motorozással ?
Ok köszi :)
Nagyváradon az egyik motoros boltban ahol hoznak eredeti alkatrészeket , de Suzuki márkaképviselet vagy akármeik komolyabb motoros-autós bolt