Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi remélem úgy lesz
Hát az a szín az nekem is teccett anno.. De aztán váltottam :) De azért neked legyen sok örömed benne! Jó gép az!
Na látom zajlik itt az élet egyébként 2005-ös karbis és lég-olajos...csodaszép gyöngyházkék színben
agysebész szerettem volna egy időben lenni.... de a fizikai munkához gyenge vagyok a szellemihez hülye így a motorjavítással próbálkozok
az úgy lehet injektoros karbis vizes levegős is ha nem tévedek (habár tévedni emberi dolog mondta a sündisznó és leszállt a gyökérkeféről)
A kérdésekre.................a brifkó legyen tele:-))))))
Amugy miért nem fejleszted már a telepatikus képességeid? Ennyi idö után már igazán rád férne!
GSF 650S,az adatlapon.
Nahogyazmost karbis e vagy nem azt kurváranemtom.
A színe is passz.
Megnézted az adatlapját? :)
különösebben semmi extra, mint bármilyen más motornál, de azért odaírhattad volna hogy mekkora bandit milyen évjárat karbis befecskendezős vizes vagy légolajos
Üdv Mindenkinek!

Egy órával ezelőtt egy "Bandita" tulajdonosa lettem. 3 év kihagyás után ismét van idő motorozni ( Előző vas Kawasaki ZZR 400 volt). Bármilyen használható infó,jótanács ,intelem,vagy csak egy hozzászólás jól jönne. (mire érdemes,a tipusnál odafigyelni stb..)
Üdvözlet mindenkinek.

Papp Sándor
Kösz, igazából végig sem olvastam a cikket csak a címét néztem és abból hittem, hogy csak a K8-ról van szó, így már tisztább.
Benne volt a felsorolásban: "2010: modellfrissítés, fekete motor..."
+ fekete színűre van festve a blokk benne
fel vannak sorolva a cikk közben a változások a "modell történetben".
2007: megjelenik a Bandit 1250 és a félidomos 1250S.

2010: modellfrissítés, fekete motor, módosított olaj- és benzinpumpa, új kuplung, váltókar, lánckerék, a hűtő alu helyett műanyag burkolatot kapott, új kipufogó, új lábtartópozíció, új fényszóró és műszerfal, karcsúbb faridom.

2011: feszszabályzó, veztengely, gyújtótekercsek, ABS jeladó, rugóstag, gyújtáskapcsoló - ilyeneket cseréltek.

2015: módosított idomok

2018: a forgalmazás vége.
A K8-at viszonylag jól ismerem, a kérdés, hogy a 16-osnál van-e változás?
https://totalbike.hu/tesztek/2019/07/26/hasznalt_suzuki_gsf1250s_bandit_-_2008./
Olyan motort kell venni amihez aprópénzért van a zselés nyereg
Szadomazo?
Jelszó: seggpárna!
Valamiért csóri szürkémnek simán csak jó.
Nincs azzal baj, Tommot csinál rá 120-ért, az csak simán beton lesz,
de nem vág :D
Csak vagja az ember segget az ules.
Ha rendesen karban tartja, akkor még sokszor ennyi sem fog meg se kottyanni neki. Az enyémben 50e volt, mikor eladtam és ua volt mint új korában, csak be volt járatva. Kimennek ezek a világból :)
Nem venni akarok hanem kollégám vett és megkért, hogy nézegessem át bár csak 7000km van benne így legfeljebb hümmögni fogok okosan.