Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

21 éves a srác, 3. motorja lenne. Én azért több rutint gondolnék szükségesnek egy ilyen magas, nehéz, nyomatékos géphez.
Btw az Ő dolga.
Már miért lenne nagy lépcső GS 500 után..? konkrétan nem a DL 1000 hanem a liter körüli túra-enduró. Jóindulatú melák mind, max a súlyuktól lehet tartani, de azt is meg lehet szokni pillanatok alatt.
Tuti jó a link? Nekem lista jön be, nem egy konkrét hirdetés.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Nem tudom miért ennyi az ára! lehet vmi nyűgje van :)
Belinkeled a hirdetést?
Szerintem nagy lépcső GS után egyből dl1000, ill. ESSO-ék szerint nem is annyira kiforrott, mint a 650 (a helyedben inkább ebből néznék full extrásat ugyanannyiért), de Te tudod (igaz, én az új ezrestől sem ájultam el)
Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne!
Most még egy suzuki gs 500 motorral szelem az utat! most találtam neten egy 1000 v stromot és beleszerettem !
Kinek mi a tapasztalata? Nagyon nehéz a moci , tudom mihez képest ,sajna nincs ismerősöm hogy mehetnék vele egy karikát? szeretnék átpártolni a túra endúró felé! És még egy kérdés Van vmi nyűgje ? ami gyárilag el szokott romolni? Válaszaitokat előre is köszi!
Helló! Kormány megvan? Nem vetemedett? Az esetleg érdekelne.
2015 februári gyártás.
Michelin 2ct pilot Road 4 Trail.
40 forint a pár!
Okés köszi a választ!
Az enyém vadiúj (2015. 06.) és az én hűtöm is így néz ki.
Van kb 10 szettem ha kell...
Köszi!
Azokat a gumikat hol lehet beszerezni?
Amúgy figyelmetlen voltam, utánahúztam a láncnak, valószínűleg az csattogott.
Ha a lánckeréknek van holtjátéka, akkor a menesztő gumikat kell cserélni, de ettől nem lehet elvileg hangja.
Elméletileg magyar a motor 2.tulaj
Nem feltétlenül. Sok ilyen felholyagzott festésű hűtőt láttam már. Szerintem angol, olasz, tengerpart környéki lehetett valamikor a motor.
Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy gyorsításnál valami ütemesen csattog a hátsó keréknél. A lánc nem lóg, viszont a lánckeréknek van egy "kis" játéka. Én személy szerint a csapágyazásra gondolok, ha valakinek van egyéb tippje, akkor azt szívesen fogadom!

Köszi!
okés köszi
Enyém is fényes de sima. Ez olyan mintha vakrozsdás lett volna és lekente volna. Világosban lövöl egy képet
Sziasztok!

Van egy eladó GIVI túraplexim, K7 Dl650-ről.
3minc 915 63 negyven 4
Debrecenben átvehető.
Üdv,
speti
másik oldal!
Bocsánat és akkor a képek!
Sziasztok!

Az lenne a tisztelet teljes kérésem hogy nézzétek meg ez a két képet!
Az eladó szerint soha nem volt sérülve a motor!
Azonban nekem a hűtő festése nagyon ecset metálnak tűnik!
Kérném a véleményeteket!
Szevasztok!Ha valaki tud eladó dl 650-hez közép sztender szoljon legyen szíves!petibau@freemail.hu
Sziasztok!
DL 1000 Bontódik! Lámpa, fejidom, fejkonzol nincs.
70/6321-829