Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Szép napot mindenkinek!
Keresnék nappali menetfényt/Ködfényszóró szettet a Dl-re, esetleg tud valaki jó árú-bevált megbízható típust azt megköszönném, vagy ha valakinek van jó állapotú használt amit eladna akkor azt is meghallgatom, de elsősorban új érdekelne!
DL-650 2007, ABS-es géphez keresek gyári kipufogót hővédő idomokkal együtt. Az kell, amelyiknek a végdob előtti (fekete műanyag alatti) része lapított, nem a cső alakú.
Komplett 650-es V-Strom bontódik.
Csak telón keressetek.
70/6321-829
Sziasztok!
Kinéztem Németországban egy DL650-et (2009-es) viszont ez csak 49LE, szemben a normál 67LE-s verzióval.
Ezt a csökkentett teljesítményt valamilyen mechanikus vagy elektronikus fojtással érik el? Vissza lehet alakítani egy ilyet 67LE-sre?
Szia!
Mennyibe adod a középszendert 650-eshez?
Hello,
Lehet motoros dobozokat bérelni saját motorra? Ha tudsz ilyet, kérlek címet, linket küldd el válaszban.
Kösz,
Róbert
Miklóson vagyok. Ha a környéken van a vas ,szivesen segitek.
Suzuki Dl1000 középsztender eladó!
20/2614429
Szia
Van 1000 esre is! 20/2614429
Üdv
Ezresre is jó a sztender?
Sziasztok
Eladó Dl650 középsztender alkatrészeivel.
20/2614429
Kösz a segítséget. Remélem viszonozzák egyszer neked
néha még olcsóbban is
Sziasztok! Olyan személyt keresek, aki segítene motorvásárlásban. V-Strom 1000. Ért is hozzá és eljönne velem egy kiszemelt példányt megtekinteni. Csepel-Halásztelek környékén. Nagyon köszönöm előre is a segítséget.

Üdv: Attila
Sziasztok!
Eladó 2db DL 1000 kipufogó burkolat 3000Ft/db
20/6288418
Ebay-on meg 7000-ért árulják!
25000ft párban kapcsolóval-
Postázni tudom

06303337821
kgdrzs@hotmail.com
Sziasztok !
Keresek 1-2 éves 650-es DL-t ,lehetőleg dobozokkal mindennel.
Köszi Zsolt
Sziasztok

Megmaradt dl 650 ültető kutyacsont

Ha valakit érdekel 6500Ft
bekiss2@gmail.com
06-70-373-4137
Sziasztok!! ELADO 2db új szelep 12912-20F00 cikkszámmal!plusz egy fékolajtartály kupak 59669-07D00 cikkszámmal.
Szép napot mindenkinek.Debreceniektől kérdezném,ha vannak itt hogy 1000-rest szeretnék venni és szeretnék felülni egyre.Nem motorozni csak ráülni hogy elbirom-e.Elég alacsony vagyok,DRZ SM-ről ülnék át.Segítene valaki?Köszi
Sziasztok!
Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy ki milyen szövet oldal/nyeregtáskát használ DL-en. Melyiket ajánlanátok ami passzol a motorra méretben?
Sziasztok! Igaz, hogy nem DL-es, hanem Caponordos vagyok, de feltennék itt egy kérdést, hátha valakinek van ötlete a témában! Az lenne a kérdésem, hogy teleszkóp keményítéssel, feszesebbé tétellel próbálkozott már valaki esetleg? Sűrűbb, mondjuk 15-ös / 20-as olaj segíthetne a keményebb csillapításon, vagy esetleg egy 10-20 mm vastag pogácsa a rugó fölé, hogy nagyobb legyen az előfeszítés?
Tetszik a túraendúrós, komfortos futómű, de talán egy kis feszesítés mégsem ártana, kipróbálnám.
Várom a tapasztalatoat, véleményeket!
Előre is Köszi!
üdv: István