Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van 70/6321-829
Tudok adni. 70/6321-829
Hello!

Ha valakinek lenne véletlenül elfekvőben 1 db gyári kormányvégsúly valahol (DL650), arra vevő lennék. :)

Kézvédő szintén érdekelne 650-re.

Köszi.
Érdekelne még a gyári "kutyacsont" is szintén dl650-hez.
Sziasztok!
Keresnék dl650-hez komplett matricaszettet...ha valakinek lenne "elfekvőben" az kérem szóljon itt vagy a 0313@citromail.hu e mail címen.
Előre is köszi.
Szia Esso!
Lehet, hogy elviszik a motort, az új tulajnak az eredeti ülés kell, így az ülés csere tárgytalan.
Bocsi!
Sziasztok!Dl 650-esre keresek bal oldali GIVI bukócsövet.
Bocs, nem megbántani akarlak, de ez ugye ennyi idős motornál nagyon kevés - persze minden további nélkül előfordulhat. Viszont erősen gondolkodom azon: minek vesz az ilyen ember motort?
Annyiaz. Pontosan.
Szia!

Szuper!
Én 16-ig dolgozom a IX-dikben. Viszont hétvégente nem tartózkodom Pesten - ergo csak hétköznap jó, akkor viszont minden nap, mert motorral járok dolgozni.

Azt gondolom, hogy pl egy hétre cserélhetnénk, aztán ha beválik, marad, ha nem tetszik valamelyikünknek, természetesen visszacseréljük.
Igen, meg van még a PC.
tjhooker:
régi a Power Commander hirdetés, megvan még?
mostanában gondolkodtam hasonlón (F1), nem vált be, vagy elfogyott alóla a a motor?
Hello Esso!
Nekem szintén ezresem van és engem is érdekel az alacsonyabb ülés. Budapesten dolgozom, megejthetjük az ülés próbát.
Helló!

Keresel még kézvédőt a motorodra?
Üdv
Sziasztok!

Van egy eladó eredeti gyári új kézvédő párom dl 1000 re sosem volt motoron .
Ha valakit érdekel jelezze
lucky.exp.peter@gmail.com
70 6005816
Pffff, én meg Pesten .

Elvileg valamikor a nyáron megyek majd egy komplett hétvégére Miskolcra. Persze most nem tudom, mikor. Amennyiben aktuális lesz számomra a menet, és még téged is érdekel, egyeztetünk.
Véleményem szerint ez a mínusz 2 centi több lehet, mint az ültetés, az ugyanis inkább a hátulját engedi le, a lengővillánál mintegy forgásközpontként működve.
Kérdés hogy te helyileg merre vagy. Én miskolci vagyok. Ki lehet esetleg próbálni.

Nem szedett szét esetleg valaki kipufogót ezen a típuson? Az enyémet az előző gazdája kiherélte. Jó nagy hangja van valami csillapítást kellene bele tenni de egyenlőre ötletem sincs milyet.
Szia!

Állítólag a 650-es ülése 2 centivel alacsonyabb. És cserekompatibilisek. Én meg emelnék az enyémen - 650-es. Ha gondolod, esetleg ülést cserélhetünk. Legalább egy próbaútra.
9500?
Én a 2005-ös DL-em tip-top állapotban adtam el 1mill-ért... Nem sok a 1.5 érte?
DL1000 K3 eladó. Garantáltan törésmentes, 9500 kilométer, és az is garantált. Első tulaj, én szervizeltem, szinte végig. Egy hátsó doboz az összes extra. Irányár 1.5.
70/6321-829
A 4 hozzászólással lejjebb lévő kézvédő nem jó?
Sziasztok.

DL 1000hez keresek ulteto szettet. Kicsit magas a motor nekem. Ha valakinek van nem horror aron kerem szoljon. Koszonom
Itt a hirdetés, ezek vannak még:

link