Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia magyarnarancs!
Te kerestél középsztender ügyben telefonon a hétvégén?
Amúgy az első kép az a gyári Suzuki sztender, a második Sw-motech és csinál a Hepco&Becker is. A harmadik az nem rávaló.
elérsz ma estétől 06303572549

üdv
Szia! Mennyiért? Mikori? köszi
Az enyémen Anakeen 3 van,jó tapad de elég hangos mintha egy Ikarus busz lennék.A Metzler Tourancet én is dicsérni tudom,bár én nem vagyok vad motoros,én ráérek lassabban is elfordulni.
Próbáld ki a Dunlop Trailmax-ot. Az nem csúszik szerintem.
Köszönöm :)
:D Köszönöm a hozzászólásokat, bár a két gumival kapcsolatban konkrét tapasztalatot egyenlőre senki nem osztott meg :D A csúszást első sorban lámpánál megállásnál tapasztalom egyre jobban. Konkrétan az első kerék csúszik 3-5 centit, mikor a kocsisor elé állok és ha kb 10-12 km/h-ró erőteljesen húzom a fékkart. Nem esik ki alólam, de előre csúszik. Vagy én vagyok béna, de a Fézeren nem fordult velem sose elő. A kanyarban meg mikor kicsit kiülök, hogy ne keljen annyira dönteni, szépen "radírozza" (nem tudom másként leírni) kifelé magát, bár kontrollálható. :D Én a lábtartót sem szeretem koptatni, a tükröt pedig pláne nem egy ilyen magas építésű gépen :D A lényeg, hogy csak szerettem volna pár tapasztalati infót a két gumiról :D
Én azt tapasztaltam, hogy a vége felé minden gumi csúszik. A nagynevű márkákkal nem tudsz melléfogni, mind jó - anno Heidenaut is használtam, semmi gondom nem volt vele.
Az hogy leér a lábtartód, nem azt jelenti hogy gyors vagy kanyarban.
Sőt...
Ezért nem csuszik meg.
Mindig kíváncsi voltam, hogy kinek milyen vezetési stílussal kezd el csúszni a gumi. Én ledöntöm sokszor lábtartóig, mégsem csúszott meg a motor. Mondjuk a tükör még sohasem ért le.
Üdv Mindenkinek! Csere-érett lett mind két gumim a DL 650-en. Mivel még új nekem (Eddig kb 2000 km-t mentem vele), kíváncsi vagyok, ki melyiket gondolja megfelelőbbek. Jelenleg Metzeler Tourance van rajta elől 2.5, hátul 2 milis. Nem tudom, új korában milyen lehetett, most kissé csűszkál erőteljesebb kanyarokban és fékezésnél is. Szemezgetek a Michelin Anakeen 2 tipussal is. Van valakinek tapasztalata a fent említett gumikkal?
Sziasztok! Újszerű hátsó tárcsa érdekelne! Jelezzetek, ha van! Köszi!
Sziasztok

Eladnám feleslegessé vált Pirelli Scorpion Trail 110/80 R19 méretű gumimat igen baráti áron..
Info: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok!

Eladó illetve Vstromra cserélném a Fazer 1000 motoromat.
650 illetve 1000 is érdekel!
Infó az adatlapomon az eladó holmik között!
Kicsit egyszerű volt a válaszom, most a pontosság kedvéért kibővítem.
Nos, valószínűleg mind a 3 DL-é - ez nem biztos azért - csak más gyártótól származik. Én viszont eddig csak a középsővel találkoztam.
esSO! Köszönöm :) Csak beírtam a keresőbe, hogy suzuki Dl 650 közép sztender és ezeket dobta ki... Azt hittem mindegyik rávaló, csak más évjáratok :D
Ha az a kérdésed, hogy a 3 képből melyik a DL, akkor a középső a válasz.
üdv

Eladó egy vadiúj gumi: Pirelli Scorpion Trail 110/80 R19, irányára: 11 900 Ft..

Info: lucifer0820@freemail.hu
Üdv Minden Hozzáértőnek! Most cseréltem le a 2002-es Yamaha Fazert egy 2004-es DL 650-re. A közép sztender nagyon hiányzik... A neten láttam képeket is, de nem tudom, az enyémre melyik való. Tud valaki segíteni? Esetleg van valakinek használt, bontott?
Köszi a választ!
Helló!
Sajnos 650 re nem jó
Szia, engem érdekelne a kézvédő.DL 650-re is jó,milyen anyagból van?
Ajándékba lenne a férjemnek!
Köszi a választ!
Üdv.:Gabi"motoros"feleség
Semmi gond, érthető.
Tudok adni. Van olyan is ami majdnem Új!
70/6321-829
Sziasztok!
Engem bontott oldalsztender érdekelne, de olyan ami nincs kikopva.
DL-650 K4 tipushoz. Az enyém már meglehetősen kivan, és emiatt
jobban dől a kelleténél leállításkor.