Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Mondj te egy árat mert nem vagyok velük tisztában.De ha nem muszáj akkor nagyon sokat ne kérj :)
Hali.
Mennyit adnál értük?
Hali!
Olyan kérdésem lenne hogy valakinek nincs-e elfekvőben egy kilométer spirál és meghajtó?
Ha nincs ilyen akkor tippeket is elfogadok hogy milyen motoré kompatibilis vagy mivel lehetne megoldani a problémámat.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv: Gábor
+36704505188
Sziasztok!
Tudna vki segíteni abban, h az SM-em hátsó lámpáját le szeretném cserélni vmire, ami jobban néz ki, mint a gyári. Sajnos olyat nem találok, amit fel lehetne tenni mindenféle farigcsálás és félmegoldás nélkül. Szóval olyan hátsó lámpát és rendszámtábla tartót keresnék, amit fel lehet tenni a gyári helyére.
Előre is köszi a segítséget
egyre kevesebb, mert csak felidegesít a nép
...nem hiszem el, hogy Neked van hawerod! :P :-)
havernak 1000kilométeres kora óta motul5100 van benne eddig hibátlan
Sziasztok, tanácsotokat kérem. Lecseréltem olajat drz.be, eddig castrol actevo 10W-40-et használtam de sokan dícsérték a motult és most arra váltottam. Tettem is bele motul 5100 10W-40-et és kb pár száz kilométer után elkezdett csörögni a blokk. Sajnos nemtudod hogy elkopott benne valami, hajtókar vagy ilyesmi, vagy az olaj végett van ez. Csak mert valahol azt olvastam h motulnak 15w-50 kell adni drznek. Lehet köze az olajhoz a csörgés? Vagy tényleg szar olajat raktam bele? Metabond is van benne, eddig is használtam.
Szevasztok!
Egy,szerintem,hiánypótló találkozó megszervezésén töröm a fejem ami minden 25 évnél idősebb enduromotor ,viszont korban teljesen nyitott motorosnak szól.
2016 májusában várom mindazokat akik kedvet éreznek egy újonnan kialakuló társaságban részt venni,tapasztalatokat cserélni,vagy csak egyszerűen eltölteni néhány napot.
Mint a topik kiírásában ez szerepel a kifejezetten enduro felépítésű motoroknak kedvez ez a tali!Pl:Ténéré,Africa Twin,DR Big,Cagiva Elephant,és a DR.XR.XT,KLR... stb í, a 80`-90`évek legendái közül.....
Ha felkeltette érdeklődésed ez a rendezvény vagy van ismeretségi körödben olyan motoros akinek szerinted beleférne az életébe ez a rendezvény akkor kérlek tedd meg hogy átadod neki ezt a kis infót!
A találkozó nem a régmúlt verseny enduro motorjait célozza meg kifejezetten ám nagyon szívesen látnánk ezek közül is!
Érdeklődni a rendezvénnyel kapcsolatban: tenere4ever@gmail.com
Tel:70 2758857
Üdvözlettel!
Sztív
:)
Adatlapomon van
Érdekel, küld el a számod légyszives.

Üdv.
Magyar nyelvű DRZ gépkönyvet honnan tudnék letölteni?
Van egy pár cross kerekem gumi nélkül.
Köszönöm a válaszod,tegnap meg is vettem bele,nemrég van meg a motor most kezdtem átnézni,olaj,szűrő csere stb gyanús volt hogy kell oda dr-ben is volt.
Üdv
Sziasztok! Fcr39, vagy 41 karbit keresek ! Valaki?
Köszönöm szépen.
140/70 R17 M/C 66H a gyári mérete a gépkönyv szerint.
Üdv

Az SM-nek milyen méretű gyárilag a hátsó gumija? 150/60 van most rajta, ez lenne a gyári mérete is?
Cross kerék érdekel.
Cross, vagy supermoto szettet keresel?
Sziasztok! E vagy S drz kerék szedett keresek megvételre, ha valaki tudna segíteni ebben, azt megköszönném.
Hogy ne kéne. Különben "szűretlenül" jut át az olaj egy része.
Az enyém 2001 es évj. 400E és nincs az olaj szűrő alatt tömítő O- gyűrű,nem tudnád,vagy valaki nem tudná esetleg hogy ez gyárilag van így?,vagy kell alá.Köszönöm